Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
07.01.2017 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ulrich Wohlgenannt Austria 129.5 127.5 260.1
2 Killian Peier Szwajcaria 127.5 127.0 253.6
3 Andrzej Stękała Polska 128.0 123.5 249.7
4 Jaka Hvala Słowenia 127.0 122.5 245.1
5 Rok Tarman Słowenia 125.5 125.5 244.8
6 Gregor Deschwanden Szwajcaria 124.5 124.0 243.3
7 Philipp Raimund Niemcy 126.0 123.5 238.6
8 Ziga Jelar Słowenia 121.0 124.0 237.0
9 Yuken Iwasa Japonia 121.0 123.5 236.1
10 Patrick Kogler Austria 126.0 121.5 235.0
11 Dominik Kastelik Polska 124.0 119.0 231.4
12 Matjaz Pungertar Słowenia 118.0 125.0 229.9
13 Elias Vanska Finlandia 121.5 120.5 227.1
14 Frans Taehkaevuori Finlandia 122.5 118.0 223.4
15 Przemysław Kantyka Polska 119.5 119.5 223.2
  Paweł W±sek Polska 120.5 118.5 223.2
17 Philipp Haagen Austria 122.5 114.5 219.6
18 Sebastian Rombach Niemcy 117.0 118.5 216.4
19 Thomas Diethart Austria 117.5 116.5 214.2
20 Simon Greiderer Austria 115.0 119.0 213.7
21 Jan Kus Słowenia 114.5 120.0 213.6
22 Timi Zajc Słowenia 120.0 114.5 213.1
23 Andreas Schuler Szwajcaria 118.0 118.5 212.7
24 Eetu Nousiainen Finlandia 117.5 116.0 211.8
25 Mario Mendel Austria 120.0 119.0 211.7
26 Andraz Modic Słowenia 114.5 117.5 209.1
27 Jan Maylaender Niemcy 115.5 117.0 208.5
28 Maximilian Lienher Austria 117.5 114.0 207.2
29 Noah Valtiner Austria 117.0 113.5 204.4
30 Artti Aigro Estonia 115.5 109.0 195.1
31 Alexander Hayboeck Austria 115.5 102.0 175.0
32 Maksim Sergeev Rosja 114.0   100.2
  Niko Kytosaho Finlandia 114.0   100.2
34 Krzysztof Miętus Polska 113.5   99.3
35 Nik Fabijan Słowenia 113.0   98.4
  Kalle Heikkinen Finlandia 113.0   98.4
37 Stanisław Biela Polska 113.0   97.9
38 David Krapez Słowenia 112.5   97.5
39 Andreas Alamommo Finlandia 113.0   97.4
40 Łukasz Bukowski Polska 112.5   97.0
  Dawid Jarz±bek Polska 112.5   97.0
42 Giovanni Bresadola Włochy 112.0   96.1
43 Henri Kavilo Finlandia 112.0   95.6
44 Sergey Tkachenko Kazachstan 112.5   95.5
45 Jan Hoerl Austria 111.0   95.3
46 Krzysztof Leja Polska 110.5   93.9
47 Brian Wallace USA 110.5   93.4
48 Wili Loukasmaeki Finlandia 110.0   90.5
49 Tim Heinrich Niemcy 108.5   89.3
50 Ren Nikaido Japonia 108.0   87.9
51 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 108.5   86.8
52 Stepan Pasichnyk Ukraina 107.0   86.6
53 Damian Skupień Polska 107.0   86.1
54 Lukas Wagner Niemcy 108.0   85.9
55 Artur Kukuła Polska 107.5   85.5
56 Anze Lavtizar Słowenia 106.5   85.2
57 Nicholas Mattoon USA 106.5   84.7
58 Dominik Maylaender Niemcy 106.0   84.3
59 Bartosz Czyż Polska 106.0   83.8
60 Dawid Krupa Polska 105.0   82.5
61 Hunor Farkas Rumunia 105.0   82.0
62 Riki Kurita Japonia 105.5   81.4
63 Viktor Pasichnyk Ukraina 104.5   80.6
64 Niko Loytainen Finlandia 104.0   80.2
65 Jan Michalek Czechy 103.0   78.4
  Dusan Dolezel Czechy 103.0   78.4
  Zeno di Lenardo Włochy 103.0   78.4
68 Andrei Feldorean Rumunia 102.5   77.5
69 Yevhen Marusiak Ukraina 102.5   77.0
70 Andrii Vaskul Ukraina 103.0   76.9
71 Tomasz Pilch Polska 103.0   76.4
72 Łukasz Rutkowski Polska 101.0   74.8
73 Rogan Reid Kanada 101.5   74.7
74 Kiril Kotik Rosja 102.0   73.6
75 Jakub Kot Polska 110.5   72.9
76 Matthew Soukup Kanada 101.5   72.2
77 Sabirzhan Muminov Kazachstan 100.5   71.9
78 Federico Cecon Włochy 98.5   69.3
79 Jeongheon Si Korea Pd. 100.0   69.0
80 Taavi Pappel Estonia 97.0   66.1
81 Daniel Andrei Cacina Rumunia 97.0   65.6
82 Sorin Iulian Pitea Rumunia 96.0   64.8
83 Radek Selcer Czechy 96.5   61.2
84 Kenno Ruukel Estonia 94.5   61.1
85 Kacper Juroszek Polska 95.0   60.5
86 Jakub Jurosz Polska 94.0   60.2
87 Oleg Pavlenko Rosja 94.5   59.1
88 Marcel Vyvial Czechy 93.5   58.8
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 93.5   58.8
90 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 92.0   57.1
91 Lukas Kubena Czechy 90.0   52.5
92 Sungwoo Cho Korea Pd. 89.0   51.2
93 David Jirotka Czechy 88.5   48.3
94 Nigel Lauchlan Kanada 96.0   44.3
95 Mateusz Staszel Polska 85.0   40.5
96 Benedikt Holub Czechy 83.0   36.4
97 Szymon Jojko Polska 81.0   33.8
98 Sergey Zyryanov Kazachstan 73.0   15.9
99 Robert Supola Czechy 70.5   11.4
100 Juchan Lee Korea Pd. 70.0   10.5

« FIS Cup 2016/2017 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich