Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 28.01.2017, Eau Claire K-85
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł W±sek Polska 473  
2 Stefan Huber Austria 430 -43
3 Yuken Iwasa Japonia 393 -80
4 Aljaz Osterc Słowenia 386 -87
5 Davide Bresadola Włochy 365 -108
6 Felix Hoffmann Niemcy 351 -122
7 Dominik Kastelik Polska 349 -124
8 Julian Hahn Niemcy 314 -159
9 Maximilian Steiner Austria 289 -184
10 Jan Ziobro Polska 269 -204
11 Alex Insam Włochy 260 -213
  Sebastian Bradatsch Niemcy 260 -213
13 Moritz Baer Niemcy 230 -243
14 Timi Zajc Słowenia 223 -250
15 Sebastian Colloredo Włochy 221 -252
16 Thomas Lackner Austria 220 -253
17 Andreas Alamommo Finlandia 215 -258
  Eetu Nousiainen Finlandia 215 -258
19 Andraz Modic Słowenia 213 -260
20 Matjaz Pungertar Słowenia 207 -266
21 Thomas Diethart Austria 205 -268
22 Ulrich Wohlgenannt Austria 200 -273
23 Janni Reisenauer Austria 197 -276
24 Dominik Maylaender Niemcy 192 -281
25 Aleksander Zniszczoł Polska 175 -298
26 Daniel Huber Austria 172 -301
27 Lukas Wagner Niemcy 159 -314
28 Krzysztof Miętus Polska 155 -318
29 Tim Heinrich Niemcy 154 -319
30 Stanisław Biela Polska 152 -321
31 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 140 -333
32 Ziga Jelar Słowenia 139 -334
33 Bartosz Czyż Polska 128 -345
34 Anze Lavtizar Słowenia 116 -357
  Daniele Varesco Włochy 116 -357
36 Jan Kus Słowenia 114 -359
37 Niko Kytosaho Finlandia 113 -360
38 Sebastian Rombach Niemcy 110 -363
39 Riki Kurita Japonia 109 -364
  Rok Tarman Słowenia 109 -364
  Gabriel Karlen Szwajcaria 109 -364
  Killian Peier Szwajcaria 109 -364
43 Patrick Kogler Austria 103 -370
44 Krzysztof Leja Polska 102 -371
45 Masamitsu Ito Japonia 97 -376
46 David Krapez Słowenia 92 -381
47 Jaka Hvala Słowenia 86 -387
  Sergey Tkachenko Kazachstan 86 -387
49 Clemens Leitner Austria 85 -388
50 Andrzej Stękała Polska 84 -389
51 Fabian Seidl Niemcy 78 -395
  Tomasz Pilch Polska 78 -395
53 Pius Paschke Niemcy 77 -396
54 Bartłomiej Kłusek Polska 76 -397
55 Dawid Jarz±bek Polska 75 -398
56 Luca Egloff Szwajcaria 74 -399
57 Tim Fuchs Niemcy 72 -401
58 Przemysław Kantyka Polska 70 -403
59 Bor Pavlovcic Słowenia 69 -404
  Simon Greiderer Austria 69 -404
61 Marius Lindvik Norwegia 65 -408
  Jonathan Siegel Niemcy 65 -408
  Tobias Birchler Szwajcaria 65 -408
64 Cedrik Weigel Niemcy 62 -411
65 Jarl Magnus Riiber Norwegia 60 -413
66 Kenta Takehana Japonia 58 -415
  Petrick Hammann Niemcy 58 -415
68 Espen Roee Norwegia 56 -417
69 Marat Zhaparov Kazachstan 54 -419
70 Joshua Maurer Kanada 53 -420
71 Yevhen Marusiak Ukraina 52 -421
72 Elias Vanska Finlandia 51 -422
73 Maksim Sergeev Rosja 50 -423
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 50 -423
75 Casey Larson USA 49 -424
  Andreas Schuler Szwajcaria 49 -424
77 Johannes Schubert Niemcy 48 -425
  Henri Kavilo Finlandia 48 -425
79 Kalle Heikkinen Finlandia 47 -426
80 Andrzej Zapotoczny Polska 42 -431
  Nik Fabijan Słowenia 42 -431
82 Frans Taehkaevuori Finlandia 41 -432
83 Martin Diess Austria 40 -433
84 Justin Lisso Niemcy 39 -434
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 39 -434
86 Martin Capuder Słowenia 38 -435
87 Keiichi Sato Japonia 37 -436
  Lars Brodshaug Berger Norwegia 37 -436
  Giovanni Bresadola Włochy 37 -436
90 Philipp Raimund Niemcy 36 -437
91 Sandro Hauswirth Szwajcaria 35 -438
  Tine Bogataj Słowenia 35 -438
93 Ren Nikaido Japonia 34 -439
  Jesper Oedegaard Norwegia 34 -439
  Łukasz Rutkowski Polska 34 -439
96 Janne Korhonen Finlandia 33 -440
97 Constantin Schmid Niemcy 32 -441
98 Roberto Dellasega Włochy 31 -442
99 Stepan Pasichnyk Ukraina 30 -443
100 Miha Kveder Słowenia 29 -444
101 Philipp Haagen Austria 28 -445
102 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 26 -447
103 Brian Wallace USA 25 -448
104 Adrian Sell Niemcy 24 -449
  Ilya Baskakov Rosja 24 -449
  Alexey Romashov Rosja 24 -449
107 Thomas Hofer Austria 23 -450
108 Federico Cecon Włochy 22 -451
  Luca Roth Niemcy 22 -451
110 Ilmir Hazetdinov Rosja 20 -453
111 Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 19 -454
  Lucas Schaffer Austria 19 -454
  Dominik Peter Szwajcaria 19 -454
114 Maximilian Lienher Austria 18 -455
115 Łukasz Bukowski Polska 17 -456
  Stefan Valentin Blega Rumunia 17 -456
  Ilya Kratov Kazachstan 17 -456
  Sondre Ringen Norwegia 17 -456
119 Dmytro Mazurchuk Ukraina 16 -457
  Mikhail Nazarov Rosja 16 -457
  Artti Aigro Estonia 16 -457
  Artur Kukuła Polska 16 -457
  Mats Bjerke Myhren Norwegia 16 -457
124 Fredrik Villumstad Norwegia 15 -458
  Damian Lasota Czechy 15 -458
  Artem Yudin Rosja 15 -458
127 Ernest Prislic Słowenia 14 -459
128 Espen Jacobsen Norwegia 13 -460
129 Florian Gugg Austria 11 -462
  Artem Utev Rosja 11 -462
  AJ Brown USA 11 -462
  Olan Lacroix Szwajcaria 11 -462
133 Maximilian Schmalnauer Austria 10 -463
  Hunor Farkas Rumunia 10 -463
  Pascal Kaelin Szwajcaria 10 -463
136 Matija Stemberger Słowenia 9 -464
  Artur Sultangulov Rosja 9 -464
  Robin Pedersen Norwegia 9 -464
139 Christian Ingebrigtsen Norwegia 8 -465
  Felix Greber Austria 8 -465
  Mario Mendel Austria 8 -465
142 Urban Susnik Słowenia 7 -466
  Juha Miettinen Finlandia 7 -466
  Nathan Mattoon USA 7 -466
145 Jonne Veteläinen Finlandia 6 -467
  Aleksandr Bazhenov Rosja 6 -467
147 Kristian Stensgard Norwegia 5 -468
  Mika Schwann Austria 5 -468
  Nikita Sykchin Rosja 5 -468
  Jostein Loe Norwegia 5 -468
151 Kevin Maltsev Estonia 4 -469
  Olli Muotka Finlandia 4 -469
  Zeno di Lenardo Włochy 4 -469
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 4 -469
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 4 -469
  Kenno Ruukel Estonia 4 -469
  Jan Maylaender Niemcy 4 -469
  Urban Rogelj Słowenia 4 -469
159 Matias Braathen Norwegia 3 -470
  Paul Winter Niemcy 3 -470
  Antti Aalto Finlandia 3 -470
162 Alexander Hayboeck Austria 2 -471
  Noah Valtiner Austria 2 -471
  Aleksandr Marchukov Rosja 2 -471
  Viktor Pasichnyk Ukraina 2 -471
  Are Sumstad Norwegia 2 -471
  Ivan Lanin Rosja 2 -471
168 Markus Rupitsch Austria 1 -472
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 1 -472
  Riku Taehkaevuori Finlandia 1 -472
  Patryk Hutyra Polska 1 -472
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Niemcy Niemcy 2390  
2 Polska Polska 2296 -94
3 Austria Austria 2145 -245
4 Słowenia Słowenia 1932 -458
5 Włochy Włochy 1056 -1334
6 Finlandia Finlandia 784 -1606
7 Japonia Japonia 728 -1662
8 Norwegia Norwegia 534 -1856
9 Szwajcaria Szwajcaria 531 -1859
10 Rosja Rosja 184 -2206
11 Kazachstan Kazachstan 157 -2233
12 Ukraina Ukraina 139 -2251
13 USA USA 92 -2298
14 Kanada Kanada 53 -2337
15 Rumunia Rumunia 32 -2358
16 Estonia Estonia 24 -2366
17 Czechy Czechy 15 -2375

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich