Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
21.12.2019, godz. 12:00
Oberwiesenthal HS-105
FIS Cup K
04.09.2016 - Einsiedeln (Szwajcaria) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Aljaz Osterc Słowenia 116.5 116.0 269.5
2 Felix Hoffmann Niemcy 116.5 116.0 268.5
3 Dominik Kastelik Polska 116.0 115.5 264.7
4 Julian Hahn Niemcy 114.0 111.5 256.4
5 Stefan Huber Austria 112.5 112.5 255.0
6 Stanisław Biela Polska 113.5 111.0 254.1
7 Paweł W±sek Polska 112.5 113.0 253.4
8 Anze Lavtizar Słowenia 113.0 110.5 252.3
9 Dominik Maylaender Niemcy 111.5 110.5 249.1
10 Joshua Maurer Kanada 115.0 107.0 248.1
11 Bartosz Czyż Polska 111.0 110.5 247.7
12 Daniele Varesco Włochy 110.5 109.5 245.0
13 Tim Heinrich Niemcy 109.5 110.0 244.6
14 Andraz Modic Słowenia 111.5 108.5 243.5
15 Dominik Peter Szwajcaria 109.5 109.0 243.3
16 Timi Zajc Słowenia 112.0 107.5 241.6
17 Luca Egloff Szwajcaria 111.0 108.0 241.2
18 Jan Kus Słowenia 111.5 106.5 239.9
19 Pius Paschke Niemcy 112.5 108.5 239.8
20 Gabriel Karlen Szwajcaria 110.0 106.5 237.7
21 Sebastian Bradatsch Niemcy 108.0 107.5 235.4
22 Krzysztof Leja Polska 110.0 104.5 234.1
23 Lukas Wagner Niemcy 108.0 105.5 230.8
24 David Krapez Słowenia 106.0 107.0 230.4
25 Rok Tarman Słowenia 106.5 106.0 229.5
26 Andrzej Zapotoczny Polska 106.5 104.5 225.3
27 Jonathan Siegel Niemcy 106.5 102.5 223.2
28 Andreas Schuler Szwajcaria 107.5 101.0 220.3
29 Ziga Jelar Słowenia 107.0 101.0 219.9
30 Sergey Tkachenko Kazachstan 107.0 100.5 218.0
31 Simon Greiderer Austria 105.5   113.4
32 Alexander Hayboeck Austria 105.0   112.5
33 Sandro Hauswirth Szwajcaria 104.5   111.6
34 Tobias Birchler Szwajcaria 104.0   111.2
35 Marat Zhaparov Kazachstan 105.0   111.0
36 Zeno di Lenardo Włochy 104.0   109.7
37 Paul Winter Niemcy 103.5   109.3
  Lucas Schaffer Austria 103.5   109.3
39 Trevor Edlund USA 103.0   107.9
40 Mathis Contamine Francja 103.5   107.3
41 Tomasz Pilch Polska 102.5   106.5
42 Dawid Jarz±bek Polska 101.5   105.7
43 Filip Sakala Czechy 101.0   104.3
44 Patrick Kogler Austria 101.0   103.3
45 Florian Gugg Austria 99.5   101.6
46 Łukasz Bukowski Polska 100.0   100.5
47 Pascal Kaelin Szwajcaria 99.0   99.7
48 Sabirzhan Muminov Kazachstan 99.5   99.6
49 Luca von Gruenigen Szwajcaria 98.0   98.4
50 Kenta Takehana Japonia 97.0   95.6
51 Matevz Samec Słowenia 96.5   94.7
  Roberto Dellasega Włochy 96.5   94.7
53 Tim Bernoud Francja 94.5   91.1
54 Federico Cecon Włochy 94.5   90.1
55 Nicholas Mattoon USA 92.5   87.0
  Hunor Farkas Rumunia 92.5   87.0
57 Jack White Francja 92.0   85.6
58 Joy Senoner Włochy 90.5   83.9
59 Alessandro Batby Francja 91.0   83.8
60 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 90.0   81.5
61 Sebastian Rombach Niemcy 90.0   80.5
62 Mitja Meznar Słowenia 89.5   80.1
  Damian Lasota Czechy 89.5   80.1
64 Lars Kindlimann Szwajcaria 88.5   79.3
65 Olan Lacroix Szwajcaria 86.5   76.2
66 AJ Brown USA 87.0   75.6
67 Benedikt Holub Czechy 86.0   73.8
68 Kevin Romang Szwajcaria 85.0   72.5
69 Mario Anderegg Szwajcaria 86.0   72.3
70 Andrei Feldorean Rumunia 84.5   71.6
71 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 83.5   69.8
72 Robert Lock Wielka Brytania 83.5   68.8
73 Pascal Mueller Szwajcaria 82.0   66.6
74 Daniel Andrei Cacina Rumunia 82.0   63.1
75 Janne Perini Szwajcaria 81.5   61.2
76 Jake Lock Wielka Brytania 78.0   58.4
77 Roman Nogin Kazachstan 77.5   55.5
78 Patryk Hutyra Polska DSQ   DSQ

« FIS Cup 2016/2017 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Najbliższe zawody
20 grudnia 2019 (pi±tek)
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
21 grudnia 2019 (sobota)
08:30
FIS Cup Oberwiesenthal
odprawa techniczna
10:00
FIS Cup Oberwiesenthal
trening K
11:00
FIS Cup Oberwiesenthal
seria próbna K
12:00
FIS Cup Oberwiesenthal
konkurs K
15:00
FIS Cup Oberwiesenthal
trening M
15:00
P¦ Engelberg
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
konkurs ind.
16:15
FIS Cup Oberwiesenthal
seria próbna M
17:30
FIS Cup Oberwiesenthal
konkurs M
22 grudnia 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberwiesenthal
seria próbna K
09:45
FIS Cup Oberwiesenthal
konkurs K
12:00
FIS Cup Oberwiesenthal
seria próbna M
13:30
FIS Cup Oberwiesenthal
konkurs M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich