Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 02.10.2016, Rasnov K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Huber Austria 430  
2 Aljaz Osterc Słowenia 386 -44
3 Paweł W±sek Polska 366 -64
4 Davide Bresadola Włochy 365 -65
5 Felix Hoffmann Niemcy 351 -79
6 Julian Hahn Niemcy 314 -116
7 Yuken Iwasa Japonia 312 -118
8 Dominik Kastelik Polska 277 -153
9 Jan Ziobro Polska 269 -161
10 Sebastian Colloredo Włochy 221 -209
11 Janni Reisenauer Austria 197 -233
12 Dominik Maylaender Niemcy 183 -247
13 Aleksander Zniszczoł Polska 175 -255
14 Daniel Huber Austria 172 -258
15 Thomas Diethart Austria 160 -270
16 Timi Zajc Słowenia 154 -276
17 Stanisław Biela Polska 151 -279
18 Lukas Wagner Niemcy 143 -287
19 Andreas Alamommo Finlandia 136 -294
20 Andraz Modic Słowenia 133 -297
21 Alex Insam Włochy 130 -300
22 Bartosz Czyż Polska 128 -302
23 Tim Heinrich Niemcy 125 -305
24 Krzysztof Miętus Polska 123 -307
25 Sebastian Bradatsch Niemcy 120 -310
26 Daniele Varesco Włochy 116 -314
27 Anze Lavtizar Słowenia 112 -318
28 Gabriel Karlen Szwajcaria 109 -321
29 Krzysztof Leja Polska 102 -328
30 Maximilian Steiner Austria 89 -341
  Niko Kytosaho Finlandia 89 -341
32 David Krapez Słowenia 80 -350
33 Fabian Seidl Niemcy 78 -352
34 Pius Paschke Niemcy 77 -353
35 Bartłomiej Kłusek Polska 76 -354
36 Luca Egloff Szwajcaria 74 -356
  Tomasz Pilch Polska 74 -356
38 Tim Fuchs Niemcy 72 -358
39 Moritz Baer Niemcy 70 -360
40 Bor Pavlovcic Słowenia 69 -361
41 Jonathan Siegel Niemcy 65 -365
  Eetu Nousiainen Finlandia 65 -365
43 Ziga Jelar Słowenia 62 -368
44 Jarl Magnus Riiber Norwegia 60 -370
45 Kenta Takehana Japonia 58 -372
46 Jan Kus Słowenia 54 -376
  Przemysław Kantyka Polska 54 -376
  Marat Zhaparov Kazachstan 54 -376
49 Joshua Maurer Kanada 53 -377
50 Yevhen Marusiak Ukraina 52 -378
51 Simon Greiderer Austria 51 -379
52 Dawid Jarz±bek Polska 50 -380
  Masamitsu Ito Japonia 50 -380
54 Johannes Schubert Niemcy 48 -382
55 Riki Kurita Japonia 44 -386
56 Andrzej Zapotoczny Polska 42 -388
57 Andreas Schuler Szwajcaria 41 -389
58 Martin Diess Austria 40 -390
59 Justin Lisso Niemcy 39 -391
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 39 -391
61 Martin Capuder Słowenia 38 -392
62 Łukasz Rutkowski Polska 34 -396
  Cedrik Weigel Niemcy 34 -396
64 Janne Korhonen Finlandia 33 -397
65 Henri Kavilo Finlandia 32 -398
  Constantin Schmid Niemcy 32 -398
67 Stepan Pasichnyk Ukraina 30 -400
  Kalle Heikkinen Finlandia 30 -400
69 Miha Kveder Słowenia 29 -401
70 Adrian Sell Niemcy 24 -406
  Ilya Baskakov Rosja 24 -406
  Alexey Romashov Rosja 24 -406
  Rok Tarman Słowenia 24 -406
74 Federico Cecon Włochy 22 -408
  Luca Roth Niemcy 22 -408
76 Thomas Lackner Austria 20 -410
77 Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 19 -411
  Lucas Schaffer Austria 19 -411
79 Elias Vanska Finlandia 18 -412
80 Łukasz Bukowski Polska 17 -413
  Stefan Valentin Blega Rumunia 17 -413
  Dominik Peter Szwajcaria 17 -413
83 Dmytro Mazurchuk Ukraina 16 -414
  Artur Kukuła Polska 16 -414
  Sergey Tkachenko Kazachstan 16 -414
86 Artti Aigro Estonia 15 -415
  Roberto Dellasega Włochy 15 -415
  Keiichi Sato Japonia 15 -415
  Damian Lasota Czechy 15 -415
  Artem Yudin Rosja 15 -415
91 Mikhail Nazarov Rosja 14 -416
  Ernest Prislic Słowenia 14 -416
  Philipp Haagen Austria 14 -416
94 Frans Taehkaevuori Finlandia 12 -418
95 Tobias Birchler Szwajcaria 11 -419
  Florian Gugg Austria 11 -419
  Artem Utev Rosja 11 -419
98 Maximilian Schmalnauer Austria 10 -420
  Hunor Farkas Rumunia 10 -420
  Pascal Kaelin Szwajcaria 10 -420
101 Casey Larson USA 9 -421
  Matija Stemberger Słowenia 9 -421
  Artur Sultangulov Rosja 9 -421
104 Christian Ingebrigtsen Norwegia 8 -422
  Felix Greber Austria 8 -422
106 Juha Miettinen Finlandia 7 -423
  Nathan Mattoon USA 7 -423
108 Aleksandr Bazhenov Rosja 6 -424
109 Sandro Hauswirth Szwajcaria 5 -425
  Mika Schwann Austria 5 -425
  Nikita Sykchin Rosja 5 -425
112 Kevin Maltsev Estonia 4 -426
  Olli Muotka Finlandia 4 -426
  Zeno di Lenardo Włochy 4 -426
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 4 -426
  Urban Rogelj Słowenia 4 -426
117 Paul Winter Niemcy 3 -427
  Antti Aalto Finlandia 3 -427
119 Alexander Hayboeck Austria 2 -428
  Aleksandr Marchukov Rosja 2 -428
  Viktor Pasichnyk Ukraina 2 -428
  Ivan Lanin Rosja 2 -428
123 Markus Rupitsch Austria 1 -429
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 1 -429
  Riku Taehkaevuori Finlandia 1 -429
  Patryk Hutyra Polska 1 -429
  Sondre Ringen Norwegia 1 -429
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 1955  
2 Niemcy Niemcy 1800 -155
3 Austria Austria 1229 -726
4 Słowenia Słowenia 1168 -787
5 Włochy Włochy 873 -1082
6 Japonia Japonia 479 -1476
7 Finlandia Finlandia 430 -1525
8 Szwajcaria Szwajcaria 267 -1688
9 Ukraina Ukraina 139 -1816
10 Rosja Rosja 112 -1843
11 Norwegia Norwegia 88 -1867
12 Kazachstan Kazachstan 70 -1885
13 Kanada Kanada 53 -1902
14 Rumunia Rumunia 32 -1923
15 Estonia Estonia 19 -1936
16 USA USA 16 -1939
17 Czechy Czechy 15 -1940

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich