Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 16.12.2016, Notodden K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł W±sek Polska 431  
2 Stefan Huber Austria 430 -1
3 Aljaz Osterc Słowenia 386 -45
4 Davide Bresadola Włochy 365 -66
5 Felix Hoffmann Niemcy 351 -80
6 Julian Hahn Niemcy 314 -117
7 Yuken Iwasa Japonia 312 -119
8 Dominik Kastelik Polska 301 -130
9 Maximilian Steiner Austria 289 -142
10 Jan Ziobro Polska 269 -162
11 Sebastian Bradatsch Niemcy 260 -171
12 Sebastian Colloredo Włochy 221 -210
13 Janni Reisenauer Austria 197 -234
14 Thomas Diethart Austria 193 -238
15 Dominik Maylaender Niemcy 192 -239
16 Andraz Modic Słowenia 188 -243
17 Aleksander Zniszczoł Polska 175 -256
18 Daniel Huber Austria 172 -259
19 Tim Heinrich Niemcy 154 -277
  Timi Zajc Słowenia 154 -277
21 Stanisław Biela Polska 151 -280
22 Lukas Wagner Niemcy 143 -288
23 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 140 -291
24 Andreas Alamommo Finlandia 136 -295
25 Alex Insam Włochy 130 -301
26 Bartosz Czyż Polska 128 -303
27 Krzysztof Miętus Polska 123 -308
28 Daniele Varesco Włochy 116 -315
29 Anze Lavtizar Słowenia 112 -319
30 Gabriel Karlen Szwajcaria 109 -322
31 Matjaz Pungertar Słowenia 105 -326
32 Krzysztof Leja Polska 102 -329
33 Niko Kytoesaho Finlandia 89 -342
34 Clemens Leitner Austria 85 -346
35 Thomas Lackner Austria 80 -351
  Sergey Tkachenko Kazachstan 80 -351
  David Krapez Słowenia 80 -351
38 Fabian Seidl Niemcy 78 -353
  Tomasz Pilch Polska 78 -353
40 Pius Paschke Niemcy 77 -354
41 Bartłomiej Kłusek Polska 76 -355
42 Luca Egloff Szwajcaria 74 -357
43 Tim Fuchs Niemcy 72 -359
44 Moritz Baer Niemcy 70 -361
45 Bor Pavlovcic Słowenia 69 -362
46 Eetu Nousiainen Finlandia 65 -366
  Marius Lindvik Norwegia 65 -366
  Jonathan Siegel Niemcy 65 -366
49 Ziga Jelar Słowenia 62 -369
50 Jarl Magnus Riiber Norwegia 60 -371
51 Kenta Takehana Japonia 58 -373
  Petrick Hammann Niemcy 58 -373
53 Dawid Jarz±bek Polska 57 -374
54 Espen Roee Norwegia 56 -375
55 Jan Kus Słowenia 54 -377
  Przemysław Kantyka Polska 54 -377
  Marat Zhaparov Kazachstan 54 -377
58 Joshua Maurer Kanada 53 -378
59 Yevgen Marusyak Ukraina 52 -379
60 Simon Greiderer Austria 51 -380
61 Masamitsu Ito Japonia 50 -381
62 Johannes Schubert Niemcy 48 -383
63 Riki Kurita Japonia 44 -387
64 Andrzej Zapotoczny Polska 42 -389
65 Andreas Schuler Szwajcaria 41 -390
66 Martin Diess Austria 40 -391
67 Justin Lisso Niemcy 39 -392
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 39 -392
69 Martin Capuder Słowenia 38 -393
70 Lars Brodshaug Berger Norwegia 37 -394
71 Cedrik Weigel Niemcy 34 -397
  Jesper Oedegaard Norwegia 34 -397
  Łukasz Rutkowski Polska 34 -397
74 Janne Korhonen Finlandia 33 -398
75 Henri Kavilo Finlandia 32 -399
  Constantin Schmid Niemcy 32 -399
77 Roberto Dellasega Włochy 31 -400
78 Stepan Pasichnyk Ukraina 30 -401
  Kalle Heikkinen Finlandia 30 -401
80 Miha Kveder Słowenia 29 -402
81 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 26 -405
82 Adrian Sell Niemcy 24 -407
  Ilya Baskakov Rosja 24 -407
  Alexey Romashov Rosja 24 -407
  Rok Tarman Słowenia 24 -407
86 Thomas Hofer Austria 23 -408
87 Luca Roth Niemcy 22 -409
  Federico Cecon Włochy 22 -409
89 Ilmir Hazetdinov Rosja 20 -411
90 Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 19 -412
  Lucas Schaffer Austria 19 -412
92 Elias Vaenskae Finlandia 18 -413
93 Łukasz Bukowski Polska 17 -414
  Stefan Valentin Blega Rumunia 17 -414
  Sondre Ringen Norwegia 17 -414
  Dominik Peter Szwajcaria 17 -414
97 Mats Bjerke Myhren Norwegia 16 -415
  Dmytro Mazurchuk Ukraina 16 -415
  Mikhail Nazarov Rosja 16 -415
  Artur Kukuła Polska 16 -415
101 Artem Yudin Rosja 15 -416
  Artti Aigro Estonia 15 -416
  Fredrik Villumstad Norwegia 15 -416
  Keiichi Sato Japonia 15 -416
  Damian Lasota Czechy 15 -416
106 Ernest Prislic Słowenia 14 -417
  Philipp Haagen Austria 14 -417
108 Espen Jacobsen Norwegia 13 -418
109 Frans Taehkaevuori Finlandia 12 -419
110 Tobias Birchler Szwajcaria 11 -420
  Florian Gugg Austria 11 -420
  Sebastian Rombach Niemcy 11 -420
  Artem Utev Rosja 11 -420
  AJ Brown USA 11 -420
115 Hunor Farkas Rumunia 10 -421
  Maximilian Schmalnauer Austria 10 -421
  Pascal Kaelin Szwajcaria 10 -421
118 Casey Larson USA 9 -422
  Matija Stemberger Słowenia 9 -422
  Artur Sultangulov Rosja 9 -422
  Robin Pedersen Norwegia 9 -422
122 Christian Ingebrigtsen Norwegia 8 -423
  Felix Greber Austria 8 -423
124 Juha Miettinen Finlandia 7 -424
  Nathan Mattoon USA 7 -424
126 Aleksandr Bazhenov Rosja 6 -425
127 Sandro Hauswirth Szwajcaria 5 -426
  Nikita Sykchin Rosja 5 -426
  Mika Schwann Austria 5 -426
  Ilya Kratov Kazachstan 5 -426
131 Kevin Maltsev Estonia 4 -427
  Olli Muotka Finlandia 4 -427
  Zeno di Lenardo Włochy 4 -427
  Andreas Varsi Breivik Norwegia 4 -427
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 4 -427
  Urban Rogelj Słowenia 4 -427
137 Matias Braathen Norwegia 3 -428
  Paul Winter Niemcy 3 -428
  Antti Aalto Finlandia 3 -428
140 Alexander Hayboeck Austria 2 -429
  Aleksandr Marchukov Rosja 2 -429
  Viktor Pasichnyk Ukraina 2 -429
  Are Sumstad Norwegia 2 -429
  Ivan Lanin Rosja 2 -429
145 Daniel Andrei Cacina Rumunia 1 -430
  Markus Rupitsch Austria 1 -430
  Riku Taehkaevuori Finlandia 1 -430
  Patryk Hutyra Polska 1 -430
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 2055  
2 Niemcy Niemcy 2047 -8
3 Austria Austria 1630 -425
4 Słowenia Słowenia 1328 -727
5 Włochy Włochy 889 -1166
6 Norwegia Norwegia 524 -1531
7 Japonia Japonia 479 -1576
8 Finlandia Finlandia 430 -1625
9 Szwajcaria Szwajcaria 267 -1788
10 Ukraina Ukraina 139 -1916
  Kazachstan Kazachstan 139 -1916
12 Rosja Rosja 134 -1921
13 Kanada Kanada 53 -2002
14 Rumunia Rumunia 32 -2023
15 USA USA 27 -2028
16 Estonia Estonia 19 -2036
17 Czechy Czechy 15 -2040

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich