Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
6
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2021
Najbliższe zawody
13.11.2021, godz. 10:30
Falun HS-100
FIS Cup K
Klasyfikacja po konkursie: 08.01.2017, Zakopane K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł W±sek Polska 473  
2 Stefan Huber Austria 430 -43
3 Aljaz Osterc Słowenia 386 -87
4 Davide Bresadola Włochy 365 -108
5 Felix Hoffmann Niemcy 351 -122
6 Dominik Kastelik Polska 349 -124
7 Yuken Iwasa Japonia 341 -132
8 Julian Hahn Niemcy 314 -159
9 Maximilian Steiner Austria 289 -184
10 Jan Ziobro Polska 269 -204
11 Sebastian Bradatsch Niemcy 260 -213
12 Timi Zajc Słowenia 223 -250
13 Sebastian Colloredo Włochy 221 -252
14 Andraz Modic Słowenia 213 -260
15 Matjaz Pungertar Słowenia 207 -266
16 Thomas Diethart Austria 205 -268
17 Ulrich Wohlgenannt Austria 200 -273
18 Janni Reisenauer Austria 197 -276
19 Dominik Maylaender Niemcy 192 -281
20 Aleksander Zniszczoł Polska 175 -298
21 Daniel Huber Austria 172 -301
22 Lukas Wagner Niemcy 159 -314
23 Krzysztof Miętus Polska 155 -318
24 Tim Heinrich Niemcy 154 -319
25 Stanisław Biela Polska 152 -321
26 Andreas Alamommo Finlandia 150 -323
27 Joacim Oedegaard Bjoereng Norwegia 140 -333
28 Ziga Jelar Słowenia 139 -334
29 Alex Insam Włochy 130 -343
30 Bartosz Czyż Polska 128 -345
31 Daniele Varesco Włochy 116 -357
  Anze Lavtizar Słowenia 116 -357
33 Gabriel Karlen Szwajcaria 109 -364
  Killian Peier Szwajcaria 109 -364
  Rok Tarman Słowenia 109 -364
36 Krzysztof Leja Polska 102 -371
37 David Krapez Słowenia 92 -381
38 Niko Kytosaho Finlandia 89 -384
39 Jaka Hvala Słowenia 86 -387
  Sergey Tkachenko Kazachstan 86 -387
41 Clemens Leitner Austria 85 -388
42 Andrzej Stękała Polska 84 -389
43 Thomas Lackner Austria 80 -393
44 Fabian Seidl Niemcy 78 -395
  Tomasz Pilch Polska 78 -395
46 Pius Paschke Niemcy 77 -396
47 Bartłomiej Kłusek Polska 76 -397
48 Eetu Nousiainen Finlandia 75 -398
  Dawid Jarz±bek Polska 75 -398
50 Luca Egloff Szwajcaria 74 -399
51 Tim Fuchs Niemcy 72 -401
  Jan Kus Słowenia 72 -401
53 Przemysław Kantyka Polska 70 -403
  Moritz Baer Niemcy 70 -403
55 Bor Pavlovcic Słowenia 69 -404
  Simon Greiderer Austria 69 -404
57 Jonathan Siegel Niemcy 65 -408
  Marius Lindvik Norwegia 65 -408
59 Jarl Magnus Riiber Norwegia 60 -413
60 Petrick Hammann Niemcy 58 -415
  Kenta Takehana Japonia 58 -415
62 Espen Roee Norwegia 56 -417
63 Marat Zhaparov Kazachstan 54 -419
  Riki Kurita Japonia 54 -419
65 Joshua Maurer Kanada 53 -420
66 Yevhen Marusiak Ukraina 52 -421
67 Elias Vanska Finlandia 51 -422
68 Masamitsu Ito Japonia 50 -423
  Maksim Sergeev Rosja 50 -423
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 50 -423
71 Andreas Schuler Szwajcaria 49 -424
72 Johannes Schubert Niemcy 48 -425
73 Andrzej Zapotoczny Polska 42 -431
74 Frans Taehkaevuori Finlandia 41 -432
75 Martin Diess Austria 40 -433
76 Vitaliy Kalinichenko Ukraina 39 -434
  Justin Lisso Niemcy 39 -434
78 Martin Capuder Słowenia 38 -435
79 Lars Brodshaug Berger Norwegia 37 -436
80 Philipp Raimund Niemcy 36 -437
81 Kalle Heikkinen Finlandia 35 -438
82 Jesper Oedegaard Norwegia 34 -439
  Łukasz Rutkowski Polska 34 -439
  Cedrik Weigel Niemcy 34 -439
85 Janne Korhonen Finlandia 33 -440
86 Constantin Schmid Niemcy 32 -441
  Henri Kavilo Finlandia 32 -441
88 Roberto Dellasega Włochy 31 -442
89 Stepan Pasichnyk Ukraina 30 -443
90 Miha Kveder Słowenia 29 -444
91 Philipp Haagen Austria 28 -445
92 Jonas-Sloth Sandell Norwegia 26 -447
  Patrick Kogler Austria 26 -447
94 Sebastian Rombach Niemcy 24 -449
  Adrian Sell Niemcy 24 -449
  Ilya Baskakov Rosja 24 -449
  Alexey Romashov Rosja 24 -449
98 Thomas Hofer Austria 23 -450
99 Luca Roth Niemcy 22 -451
  Federico Cecon Włochy 22 -451
101 Ilmir Hazetdinov Rosja 20 -453
102 Kenneth Henningsmo Fredheim Norwegia 19 -454
  Lucas Schaffer Austria 19 -454
104 Maximilian Lienher Austria 18 -455
105 Stefan Valentin Blega Rumunia 17 -456
  Sondre Ringen Norwegia 17 -456
  Dominik Peter Szwajcaria 17 -456
  Łukasz Bukowski Polska 17 -456
109 Mats Bjerke Myhren Norwegia 16 -457
  Dmytro Mazurchuk Ukraina 16 -457
  Mikhail Nazarov Rosja 16 -457
  Artti Aigro Estonia 16 -457
  Artur Kukuła Polska 16 -457
114 Keiichi Sato Japonia 15 -458
  Damian Lasota Czechy 15 -458
  Artem Yudin Rosja 15 -458
  Fredrik Villumstad Norwegia 15 -458
118 Ernest Prislic Słowenia 14 -459
119 Espen Jacobsen Norwegia 13 -460
120 Tobias Birchler Szwajcaria 11 -462
  Florian Gugg Austria 11 -462
  Artem Utev Rosja 11 -462
  AJ Brown USA 11 -462
124 Hunor Farkas Rumunia 10 -463
  Maximilian Schmalnauer Austria 10 -463
  Pascal Kaelin Szwajcaria 10 -463
127 Artur Sultangulov Rosja 9 -464
  Robin Pedersen Norwegia 9 -464
  Casey Larson USA 9 -464
  Matija Stemberger Słowenia 9 -464
131 Felix Greber Austria 8 -465
  Mario Mendel Austria 8 -465
  Christian Ingebrigtsen Norwegia 8 -465
134 Nathan Mattoon USA 7 -466
  Juha Miettinen Finlandia 7 -466
136 Aleksandr Bazhenov Rosja 6 -467
137 Nikita Sykchin Rosja 5 -468
  Mika Schwann Austria 5 -468
  Ilya Kratov Kazachstan 5 -468
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 5 -468
141 Andreas Varsi Breivik Norwegia 4 -469
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 4 -469
  Jan Maylaender Niemcy 4 -469
  Urban Rogelj Słowenia 4 -469
  Kevin Maltsev Estonia 4 -469
  Olli Muotka Finlandia 4 -469
  Zeno di Lenardo Włochy 4 -469
148 Paul Winter Niemcy 3 -470
  Antti Aalto Finlandia 3 -470
  Matias Braathen Norwegia 3 -470
151 Ivan Lanin Rosja 2 -471
  Alexander Hayboeck Austria 2 -471
  Noah Valtiner Austria 2 -471
  Aleksandr Marchukov Rosja 2 -471
  Viktor Pasichnyk Ukraina 2 -471
  Are Sumstad Norwegia 2 -471
157 Riku Taehkaevuori Finlandia 1 -472
  Patryk Hutyra Polska 1 -472
  Markus Rupitsch Austria 1 -472
  Daniel Andrei Cacina Rumunia 1 -472
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 2296  
2 Niemcy Niemcy 2116 -180
3 Austria Austria 1928 -368
4 Słowenia Słowenia 1806 -490
5 Włochy Włochy 889 -1407
6 Norwegia Norwegia 524 -1772
7 Finlandia Finlandia 521 -1775
8 Japonia Japonia 518 -1778
9 Szwajcaria Szwajcaria 434 -1862
10 Rosja Rosja 184 -2112
11 Kazachstan Kazachstan 145 -2151
12 Ukraina Ukraina 139 -2157
13 Kanada Kanada 53 -2243
14 Rumunia Rumunia 32 -2264
15 USA USA 27 -2269
16 Estonia Estonia 20 -2276
17 Czechy Czechy 15 -2281

« powrót do strony głównej
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Najbliższe zawody
28 paĽdziernika 2021 (czwartek)
16:00
MP Zakopane
odprawa techniczna
17:00
MP Zakopane
oficjalny trening
18:30
MP Zakopane
seria próbna K
18:45
MP Zakopane
kwalifikacje M
20:00
MP Zakopane
konkurs ind. K
20:15
MP Zakopane
konkurs ind. M
29 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
11:00
MP Zakopane
seria próbna (druż.)
11:45
MP Zakopane
konkurs druż.
12 listopada 2021 (pi±tek)
18:00
FIS Cup Falun
odprawa techniczna K/M
13 listopada 2021 (sobota)
09:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Falun
seria próbna K
10:30
FIS Cup Falun
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Falun
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Falun
seria próbna M
15:00
FIS Cup Falun
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich