Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
02.10.2021, godz. 11:00
Klingenthal HS-140
LGP K
02.10.2016 - Rasnov (Rumunia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Paweł W±sek Polska 100.0 98.5 271.0
2 Julian Hahn Niemcy 100.0 96.5 264.0
3 Felix Hoffmann Niemcy 100.5 93.0 254.0
4 Bartosz Czyż Polska 96.5 94.0 252.0
  Stefan Huber Austria 102.5 97.5 252.0
6 Dominik Kastelik Polska 96.0 91.5 243.5
7 Yevhen Marusiak Ukraina 93.5 93.0 238.5
  Lukas Wagner Niemcy 90.5 94.5 238.5
9 Krzysztof Leja Polska 94.5 91.0 238.0
  Andraz Modic Słowenia 92.0 93.0 238.0
11 Dawid Jarz±bek Polska 91.0 93.0 234.5
  Tomasz Pilch Polska 95.0 89.0 234.5
13 Tim Heinrich Niemcy 93.5 90.0 234.0
14 Kalle Heikkinen Finlandia 91.5 91.5 232.5
15 Dmytro Mazurchuk Ukraina 93.5 90.0 232.0
16 Ilya Baskakov Rosja 93.0 90.0 231.5
  Vitaliy Kalinichenko Ukraina 93.5 90.5 231.5
18 Kenta Takehana Japonia 88.0 94.5 230.5
19 Henri Kavilo Finlandia 92.0 89.5 229.0
20 Artem Utev Rosja 91.0 89.5 225.5
21 Artem Yudin Rosja 90.0 89.5 222.5
22 Martin Capuder Słowenia 87.5 91.5 220.5
23 Matija Stemberger Słowenia 89.0 88.5 219.0
24 Stefan Valentin Blega Rumunia 91.0 86.5 218.5
25 Stepan Pasichnyk Ukraina 93.0 93.0 217.0
26 Nikita Sykchin Rosja 90.0 87.0 216.5
27 Damian Lasota Czechy 90.0 85.0 213.5
28 Hunor Farkas Rumunia 87.5 88.0 213.0
29 Viktor Pasichnyk Ukraina 87.5 87.0 211.0
30 Daniel Andrei Cacina Rumunia 88.5 85.0 209.0
31 Muhammet Ali Bedir Turcja 88.5 82.5 203.5
32 Andrei Feldorean Rumunia 87.0   105.0
33 Ivan Mekhonoshin Rosja 87.0   103.5
34 Aleksandr Marchukov Rosja 86.0   103.0
  Radu Mihai Pacurar Rumunia 86.0   103.0
36 Kenno Ruukel Estonia 86.0   102.5
37 Nikolay Karpenko Kazachstan 86.0   102.0
  Artti Aigro Estonia 85.5   102.0
39 Alexey Korolev Kazachstan 85.0   101.0
40 Ilya Kratov Kazachstan 84.0   99.0
41 Urban Rogelj Słowenia 83.5   98.0
42 Sebastian Rombach Niemcy 82.0   95.0
43 Florin Feroiu Rumunia 82.0   93.5
44 Krasimir Simitchiyiski Bułgaria 81.5   92.5
45 Muhammed Munir Gungen Turcja 81.5   91.5
46 Roman Nogin Kazachstan 80.5   89.5
47 Andrii Vaskul Ukraina 79.5   87.5
48 Mihnea Alexandru Spulber Rumunia 76.5   81.0
49 Akram Adilov Kazachstan 76.5   80.5
50 Radek Selcer Czechy 76.0   79.0
51 Taavi Pappel Estonia 74.5   76.5
52 Kristaps Nezhborts Łotwa 74.0   76.0
  Matija Vidic Słowenia 74.5   76.0
54 Sergey Zyryanov Kazachstan 73.0   73.5
55 Łukasz Bukowski Polska 73.5   69.0
56 Frantisek Lejsek Czechy 71.0   68.5
57 Robert Supola Czechy 71.0   66.5
58 Mikulas Sluka Czechy 69.0   61.0
59 Paul Gabriel Ardelean Rumunia 68.0   60.5
60 Viktor Hristov Bułgaria 62.0   44.0
61 Martins Cirulis Łotwa 54.0   28.5
62 Florian Molnar Węgry DNS   DNS
63 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia DNS   DNS
64 Markkus Alter Estonia DNS   DNS
65 Benedikt Holub Czechy   DSQ DSQ

« FIS Cup 2016/2017 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2016/2017

FIS Cup 2016/2017

Kalendarium
Matjaz Zupan
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Martin Babis (1985)
Najbliższe zawody
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
2 paĽdziernika 2021 (sobota)
10:00
LGP Klingenthal
seria próbna K
11:00
LGP Klingenthal
konkurs ind. K
13:15
LGP Klingenthal
seria próbna M
14:15
LGP Klingenthal
konkurs ind. M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
17:06
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
jutro
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
jutro
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich