Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2018/2019
Period 3
17.11.201816:00WisłaPolskaHS-134nocny, druż.
18.11.201815:00WisłaPolskaHS-134nocny
24.11.201816:30RukaFinlandiaHS-142nocny
25.11.201817:00RukaFinlandiaHS-142nocny
01.12.201815:45Niżny TagiłRosjaHS-134nocny
02.12.201816:00Niżny TagiłRosjaHS-134nocny
08.12.201816:00Titisee-NeustadtNiemcyHS-142odwołany
09.12.201815:30Titisee-NeustadtNiemcyHS-142odwołany
15.12.201816:00EngelbergSzwajcariaHS-140nocny
16.12.201814:15EngelbergSzwajcariaHS-140
Period 4
30.12.201816:30OberstdorfNiemcyHS-137TCS, nocny
01.01.201914:00Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142TCS
04.01.201914:00InnsbruckAustriaHS-130TCS
06.01.201917:00BischofshofenAustriaHS-140TCS, nocny
Period 5
12.01.201916:00Val di FiemmeWłochyHS-135nocny
13.01.201917:00Val di FiemmeWłochyHS-135nocny
19.01.201916:15ZakopanePolskaHS-140nocny, druż.
20.01.201916:00ZakopanePolskaHS-140nocny
26.01.201908:00SapporoJaponiaHS-137nocny
27.01.201902:00SapporoJaponiaHS-137
Period 6
01.02.201916:10OberstdorfNiemcyHS-235loty, nocny
02.02.201916:00OberstdorfNiemcyHS-235loty, nocny
03.02.201916:00OberstdorfNiemcyHS-235loty, nocny
09.02.201916:30LahtiFinlandiaHS-130nocny, druż
10.02.201916:15LahtiFinlandiaHS-130nocny
15.02.201915:45WillingenNiemcyHS-145nocny, druż.
16.02.201916:00WillingenNiemcyHS-145nocny
17.02.201915:15WillingenNiemcyHS-145
Period 7
09.03.201914:30OsloNorwegiaHS-134RA, druż.
10.03.201914:30OsloNorwegiaHS-134RA
12.03.201917:00LillehammerNorwegiaHS-140RA, nocny
14.03.201917:00TrondheimNorwegiaHS-140RA, nocny
16.03.201917:00VikersundNorwegiaHS-240RA, loty, nocny, dr.
17.03.201917:00VikersundNorwegiaHS-240RA, loty
22.03.201914:30PlanicaSłoweniaHS-240loty
23.03.201910:00PlanicaSłoweniaHS-240loty, druż.
24.03.201910:00PlanicaSłoweniaHS-240loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Ryoyu KobayashiJaponia2085 
2Stefan KraftAustria1349-736
3Kamil StochPolska1288-797
4Piotr ŻyłaPolska1131-954
5Dawid KubackiPolska988-1097
6Robert JohanssonNorwegia974-1111
7Markus EisenbichlerNiemcy937-1148
8Johann Andre ForfangNorwegia892-1193
9Timi ZajcSłowenia833-1252
10Karl GeigerNiemcy765-1320
11Stephan LeyheNiemcy636-1449
12Evgeniy KlimovRosja592-1493
13Domen PrevcSłowenia542-1543
14Roman KoudelkaCzechy523-1562
15Halvor Egner GranerudNorwegia422-1663
16Daniel HuberAustria413-1672
17Killian PeierSzwajcaria399-1686
18Andreas WellingerNiemcy371-1714
19Junshiro KobayashiJaponia335-1750
 Andreas StjernenNorwegia335-1750
21Richard FreitagNiemcy331-1754
22Jakub WolnyPolska328-1757
23Yukiya SatoJaponia316-1769
24Simon AmmannSzwajcaria313-1772
25Antti AaltoFinlandia288-1797
26Philipp AschenwaldAustria247-1838
27Michael HayboeckAustria228-1857
28Anze SemenicSłowenia203-1882
29Peter PrevcSłowenia179-1906
30Anze LanisekSłowenia177-1908
31Manuel FettnerAustria166-1919
32Daiki ItoJaponia145-1940
33Vladimir ZografskiBułgaria134-1951
34David SiegelNiemcy131-1954
35Daniel Andre TandeNorwegia106-1979
36Anders FannemelNorwegia103-1982
37Noriaki KasaiJaponia88-1997
38Constantin SchmidNiemcy86-1999
39Naoki NakamuraJaponia72-2013
40Stefan HulaPolska69-2016
41Robin PedersenNorwegia58-2027
42Viktor PolasekCzechy54-2031
43Jan HoerlAustria53-2032
44Marius LindvikNorwegia49-2036
45Clemens AignerAustria46-2039
46Jernej DamjanSłowenia40-2045
47Maciej KotPolska25-2060
48Gregor SchlierenzauerAustria23-2062
49Dimitry VassilievRosja19-2066
 Martin HamannNiemcy19-2066
51Zak MogelSłowenia18-2067
 Mackenzie Boyd-ClowesKanada18-2067
 Kevin BicknerUSA18-2067
54Lukas HlavaCzechy17-2068
 Ziga JelarSłowenia17-2068
56Keiichi SatoJaponia13-2072
57Severin FreundNiemcy12-2073
 Artti AigroEstonia12-2073
59Jurij TepesSłowenia10-2075
 Pius PaschkeNiemcy10-2075
61Tilen BartolSłowenia9-2076
 Cestmir KozisekCzechy9-2076
 Taku TakeuchiJaponia9-2076
64Bor PavlovcicSłowenia8-2077
65Alex InsamWłochy7-2078
66Roman Sergeevich TrofimovRosja5-2080
67Eetu NousiainenFinlandia4-2081
 Gregor DeschwandenSzwajcaria4-2081
 Thomas Aasen MarkengNorwegia4-2081
 Paweł W±sekPolska4-2081
71Ulrich WohlgenanntAustria3-2082
 Tomas VancuraCzechy3-2082
73Moritz BaerNiemcy2-2083
 Jarkko MäättäFinlandia2-2083
 Markus SchiffnerAustria2-2083
 Andreas AlamommoFinlandia2-2083
77Mikhail NazarovRosja1-2084
 Andreas SchulerSzwajcaria1-2084

Klasyfikacja drużynowa
krajpunktystrata
1PolskaPolska6083 
2NiemcyNiemcy5650-433
3JaponiaJaponia4813-1270
4AustriaAustria4530-1553
5NorwegiaNorwegia3943-2140
6SłoweniaSłowenia3736-2347
7SzwajcariaSzwajcaria1467-4616
8CzechyCzechy1056-5027
9RosjaRosja867-5216
10FinlandiaFinlandia396-5687
11BułgariaBułgaria134-5949
12KanadaKanada18-6065
 USAUSA18-6065
14EstoniaEstonia12-6071
15WłochyWłochy7-6076

Wyniki konkursów
17.11.2018WisłaPolskaHS-134
Zwycięzcy: Polska
18.11.2018WisłaPolskaHS-134
Zwycięzca: Evgeniy Klimov (Rosja)
24.11.2018RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
25.11.2018RukaFinlandiaHS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.12.2018Niżny TagiłRosjaHS-134
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
02.12.2018Niżny TagiłRosjaHS-134
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
15.12.2018EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
16.12.2018EngelbergSzwajcariaHS-140
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
30.12.2018OberstdorfNiemcyHS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.01.2019Garmisch-PartenkirchenNiemcyHS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
04.01.2019InnsbruckAustriaHS-130
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
06.01.2019BischofshofenAustriaHS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
12.01.2019Val di FiemmeWłochyHS-135
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
13.01.2019Val di FiemmeWłochyHS-135
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
19.01.2019ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzcy: Niemcy
20.01.2019ZakopanePolskaHS-140
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
26.01.2019SapporoJaponiaHS-137
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
27.01.2019SapporoJaponiaHS-137
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
01.02.2019OberstdorfNiemcyHS-235
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
02.02.2019OberstdorfNiemcyHS-235
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
03.02.2019OberstdorfNiemcyHS-235
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
09.02.2019LahtiFinlandiaHS-130
Zwycięzcy: Austria
10.02.2019LahtiFinlandiaHS-130
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
15.02.2019WillingenNiemcyHS-145
Zwycięzcy: Polska
16.02.2019WillingenNiemcyHS-145
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
17.02.2019WillingenNiemcyHS-145
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
09.03.2019OsloNorwegiaHS-134
Zwycięzcy: Norwegia
10.03.2019OsloNorwegiaHS-134
Zwycięzca: Robert Johansson (Norwegia)
12.03.2019LillehammerNorwegiaHS-140
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
14.03.2019TrondheimNorwegiaHS-138
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
16.03.2019VikersundNorwegiaHS-240
Zwycięzcy: Słowenia
17.03.2019VikersundNorwegiaHS-240
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
22.03.2019PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
23.03.2019PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzcy: Polska
24.03.2019PlanicaSłoweniaHS-240
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
08:45
FIS Cup Rasnov
12:00
FIS Cup Rasnov
13:00
FIS Cup Rasnov
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Ryoyu Kobayashi
38%
Timi Zajc
26%
Yukiya Sato
12%
Keiichi Sato
6%
Dawid Kubacki
6%
Kamil Stoch
6%
Naoki Nakamura
3%
inny skoczek
3%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich