Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
25.08.2019, godz. 09:30
Rasnov HS-97
FIS Cup K
03.02.2019 - Oberstdorf (Niemcy) HS-235
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kamil Stoch Polska 214.5 227.5 413.2
2 Evgeniy Klimov Rosja 220.5 223.5 407.9
3 Dawid Kubacki Polska 207.0 228.5 405.4
4 Piotr Żyła Polska 217.0 220.5 400.4
5 Daniel Andre Tande Norwegia 203.5 226.0 398.3
6 Jakub Wolny Polska 216.0 211.5 391.1
7 Stefan Kraft Austria 206.0 213.0 379.8
8 Johann Andre Forfang Norwegia 203.5 216.5 378.0
9 Ryoyu Kobayashi Japonia 220.5 206.0 377.5
10 Markus Eisenbichler Niemcy 210.5 206.5 374.8
11 Noriaki Kasai Japonia 202.0 211.5 373.1
12 Andreas Stjernen Norwegia 203.0 205.5 368.8
13 Timi Zajc Słowenia 207.5 201.5 368.5
14 Michael Hayboeck Austria 200.5 202.0 363.2
15 Robert Johansson Norwegia 196.5 211.5 361.0
16 Domen Prevc Słowenia 203.0 197.0 360.2
17 Stephan Leyhe Niemcy 199.5 199.5 353.1
18 Anze Semenic Słowenia 202.5 194.0 352.7
19 Yukiya Sato Japonia 204.5 194.0 350.4
20 Antti Aalto Finlandia 204.0 205.0 349.8
21 Simon Ammann Szwajcaria 212.5 192.5 346.9
22 Daiki Ito Japonia 196.0 193.5 346.3
23 Daniel Huber Austria 192.5 198.5 344.3
24 Junshiro Kobayashi Japonia 201.0 190.5 343.4
25 Roman Koudelka Czechy 200.0 190.0 341.8
26 Jurij Tepes Słowenia 189.0 190.5 327.0
27 Eetu Nousiainen Finlandia 204.0 188.0 326.6
28 Cestmir Kozisek Czechy 203.5 188.5 324.8
29 Martin Hamann Niemcy 224.0 176.0 321.6
30 Karl Geiger Niemcy 200.0 173.5 318.0
31 Andreas Wellinger Niemcy 184.0   165.4
32 Tilen Bartol Słowenia 189.0   163.9
33 Halvor Egner Granerud Norwegia 181.5   162.7
34 Anders Fannemel Norwegia 181.0   160.1
35 Jan Hoerl Austria 196.0   156.3
36 Anze Lanisek Słowenia 182.5   155.1
37 Ziga Jelar Słowenia 183.5   135.0
38 Naoki Nakamura Japonia 172.0   131.7
39 Tomas Vancura Czechy 80.0   0.0
40 Philipp Aschenwald Austria DNS   DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2018/2019

Puchar Świata 2018/2019

Kalendarium
Primoz Pikl
Dziś urodziny obchodzą:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 września 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 września 2019 (piątek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 września 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich