Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC
22.03.2019 - Planica (Słowenia) HS-240
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Markus Eisenbichler Niemcy 238.5 233.0 445.0
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 242.0 220.0 438.1
3 Piotr Żyła Polska 242.0 234.0 437.3
4 Timi Zajc Słowenia 240.0 228.5 422.5
5 Domen Prevc Słowenia 233.5 224.0 415.2
6 Simon Ammann Szwajcaria 234.5 238.0 411.6
7 Dawid Kubacki Polska 222.0 230.0 405.5
8 Johann Andre Forfang Norwegia 230.0 221.5 405.4
9 Karl Geiger Niemcy 227.0 226.0 404.7
10 Peter Prevc Słowenia 225.5 226.5 401.5
11 Evgeniy Klimov Rosja 228.0 227.0 400.0
12 Jakub Wolny Polska 235.5 214.0 395.6
13 Junshiro Kobayashi Japonia 217.0 228.0 393.3
14 Stefan Kraft Austria 214.0 213.0 388.0
15 Richard Freitag Niemcy 224.0 217.0 387.3
16 Daniel Huber Austria 230.5 218.0 386.4
17 Michael Hayboeck Austria 233.0 204.5 385.8
18 Kamil Stoch Polska 211.0 209.5 378.1
19 Noriaki Kasai Japonia 219.5 210.0 376.6
20 Robin Pedersen Norwegia 206.0 212.0 371.6
  Anze Semenic Słowenia 219.0 217.5 371.6
22 Philipp Aschenwald Austria 218.5 213.5 368.8
23 Constantin Schmid Niemcy 212.0 213.5 365.8
24 Yukiya Sato Japonia 216.5 206.5 362.9
25 Robert Johansson Norwegia 215.0 207.0 360.2
26 Andreas Wellinger Niemcy 213.0 211.5 359.7
27 Daiki Ito Japonia 209.5 206.5 359.5
28 Naoki Nakamura Japonia 205.5 203.0 358.8
29 Bor Pavlovcic Słowenia 201.5 211.0 354.1
30 Dimitry Vassiliev Rosja 200.0 DNS 168.5
31 Tilen Bartol Słowenia 199.0   167.6
32 Alex Insam Włochy 199.5   166.5
33 Dominik Peter Szwajcaria 197.5   166.2
34 Antti Aalto Finlandia 207.5   165.7
35 Maciej Kot Polska 197.0   164.9
36 Halvor Egner Granerud Norwegia 211.5   164.5
37 Ziga Jelar Słowenia 191.0   156.1
38 Jaka Hvala Słowenia 192.5   152.9
39 Jurij Tepes Słowenia 183.0   150.7
40 Marius Lindvik Norwegia DNS   DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2018/2019

Puchar Świata 2018/2019

Kalendarium
Sandro Steiner
Najbliższe zawody
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 września 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 września 2019 (piątek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 września 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
17:00
CoC Lillehammer
konkurs ind. M
15 września 2019 (niedziela)
08:30
CoC Lillehammer
seria próbna M
09:30
CoC Lillehammer
konkurs ind. M
13:00
CoC Lillehammer
seria próbna K
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich