Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 17.02.2019, Willingen HS-145
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 1620  
2 Kamil Stoch Polska 1145 -475
3 Stefan Kraft Austria 1017 -603
4 Piotr Żyła Polska 963 -657
5 Dawid Kubacki Polska 834 -786
6 Robert Johansson Norwegia 707 -913
7 Johann Andre Forfang Norwegia 673 -947
8 Timi Zajc Słowenia 664 -956
9 Markus Eisenbichler Niemcy 661 -959
10 Karl Geiger Niemcy 634 -986
11 Stephan Leyhe Niemcy 628 -992
12 Roman Koudelka Czechy 468 -1152
13 Evgeniy Klimov Rosja 451 -1169
14 Halvor Egner Granerud Norwegia 416 -1204
15 Daniel Huber Austria 346 -1274
16 Killian Peier Szwajcaria 339 -1281
17 Andreas Wellinger Niemcy 313 -1307
18 Andreas Stjernen Norwegia 254 -1366
19 Richard Freitag Niemcy 252 -1368
20 Antti Aalto Finlandia 248 -1372
21 Domen Prevc Słowenia 241 -1379
22 Yukiya Sato Japonia 230 -1390
23 Junshiro Kobayashi Japonia 224 -1396
24 Jakub Wolny Polska 192 -1428
25 Anze Lanisek Słowenia 175 -1445
26 Michael Hayboeck Austria 162 -1458
27 Simon Ammann Szwajcaria 161 -1459
28 Anze Semenic Słowenia 151 -1469
29 Manuel Fettner Austria 142 -1478
30 Philipp Aschenwald Austria 139 -1481
31 David Siegel Niemcy 131 -1489
32 Vladimir Zografski Bułgaria 130 -1490
33 Daiki Ito Japonia 116 -1504
34 Daniel Andre Tande Norwegia 106 -1514
35 Anders Fannemel Norwegia 98 -1522
36 Noriaki Kasai Japonia 73 -1547
37 Naoki Nakamura Japonia 64 -1556
38 Stefan Hula Polska 62 -1558
39 Jan Hoerl Austria 53 -1567
40 Constantin Schmid Niemcy 47 -1573
41 Viktor Polasek Czechy 45 -1575
42 Jernej Damjan Słowenia 40 -1580
  Clemens Aigner Austria 40 -1580
44 Peter Prevc Słowenia 39 -1581
45 Maciej Kot Polska 25 -1595
46 Gregor Schlierenzauer Austria 23 -1597
47 Marius Lindvik Norwegia 20 -1600
48 Martin Hamann Niemcy 19 -1601
49 Kevin Bickner USA 18 -1602
  Zak Mogel Słowenia 18 -1602
51 Ziga Jelar Słowenia 17 -1603
52 Robin Pedersen Norwegia 15 -1605
  Lukas Hlava Czechy 15 -1605
54 Dimitry Vassiliev Rosja 14 -1606
55 Keiichi Sato Japonia 13 -1607
56 Artti Aigro Estonia 12 -1608
  Severin Freund Niemcy 12 -1608
58 Pius Paschke Niemcy 10 -1610
  Jurij Tepes Słowenia 10 -1610
60 Tilen Bartol Słowenia 9 -1611
  Cestmir Kozisek Czechy 9 -1611
  Taku Takeuchi Japonia 9 -1611
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 9 -1611
64 Alex Insam Włochy 7 -1613
65 Bor Pavlovcic Słowenia 6 -1614
66 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 5 -1615
67 Paweł W±sek Polska 4 -1616
  Eetu Nousiainen Finlandia 4 -1616
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 4 -1616
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 4 -1616
71 Ulrich Wohlgenannt Austria 3 -1617
  Tomas Vancura Czechy 3 -1617
73 Moritz Baer Niemcy 2 -1618
  Jarkko Määttä Finlandia 2 -1618
  Markus Schiffner Austria 2 -1618
  Andreas Alamommo Finlandia 2 -1618
77 Andreas Schuler Szwajcaria 1 -1619
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 4575  
2 Niemcy Niemcy 4159 -416
3 Japonia Japonia 3299 -1276
4 Austria Austria 3127 -1448
5 Norwegia Norwegia 2593 -1982
6 Słowenia Słowenia 2220 -2355
7 Szwajcaria Szwajcaria 1055 -3520
8 Czechy Czechy 890 -3685
9 Rosja Rosja 620 -3955
10 Finlandia Finlandia 306 -4269
11 Bułgaria Bułgaria 130 -4445
12 USA USA 18 -4557
13 Estonia Estonia 12 -4563
14 Kanada Kanada 9 -4566
15 Włochy Włochy 7 -4568

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich