Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 15.02.2019, Willingen HS-145
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 1460  
2 Kamil Stoch Polska 1029 -431
3 Stefan Kraft Austria 967 -493
4 Piotr Żyła Polska 853 -607
5 Dawid Kubacki Polska 744 -716
6 Robert Johansson Norwegia 677 -783
7 Stephan Leyhe Niemcy 619 -841
8 Johann Andre Forfang Norwegia 618 -842
9 Timi Zajc Słowenia 603 -857
10 Markus Eisenbichler Niemcy 581 -879
11 Karl Geiger Niemcy 494 -966
12 Roman Koudelka Czechy 456 -1004
13 Evgeniy Klimov Rosja 395 -1065
14 Halvor Egner Granerud Norwegia 380 -1080
15 Daniel Huber Austria 314 -1146
16 Andreas Wellinger Niemcy 289 -1171
17 Killian Peier Szwajcaria 283 -1177
18 Andreas Stjernen Norwegia 254 -1206
19 Domen Prevc Słowenia 241 -1219
20 Yukiya Sato Japonia 229 -1231
  Antti Aalto Finlandia 229 -1231
22 Junshiro Kobayashi Japonia 189 -1271
23 Jakub Wolny Polska 177 -1283
24 Anze Lanisek Słowenia 175 -1285
25 Richard Freitag Niemcy 162 -1298
26 Anze Semenic Słowenia 146 -1314
27 Michael Hayboeck Austria 144 -1316
28 Manuel Fettner Austria 139 -1321
29 Simon Ammann Szwajcaria 137 -1323
30 David Siegel Niemcy 131 -1329
31 Vladimir Zografski Bułgaria 130 -1330
32 Philipp Aschenwald Austria 110 -1350
33 Daniel Andre Tande Norwegia 106 -1354
34 Anders Fannemel Norwegia 98 -1362
35 Daiki Ito Japonia 92 -1368
36 Noriaki Kasai Japonia 73 -1387
37 Naoki Nakamura Japonia 64 -1396
38 Jan Hoerl Austria 53 -1407
  Stefan Hula Polska 53 -1407
40 Viktor Polasek Czechy 43 -1417
41 Clemens Aigner Austria 40 -1420
42 Constantin Schmid Niemcy 37 -1423
43 Jernej Damjan Słowenia 32 -1428
44 Peter Prevc Słowenia 28 -1432
45 Maciej Kot Polska 24 -1436
46 Gregor Schlierenzauer Austria 23 -1437
47 Marius Lindvik Norwegia 20 -1440
48 Martin Hamann Niemcy 19 -1441
49 Kevin Bickner USA 18 -1442
  Zak Mogel Słowenia 18 -1442
51 Robin Pedersen Norwegia 15 -1445
  Lukas Hlava Czechy 15 -1445
53 Dimitry Vassiliev Rosja 14 -1446
54 Keiichi Sato Japonia 13 -1447
55 Artti Aigro Estonia 12 -1448
  Severin Freund Niemcy 12 -1448
57 Pius Paschke Niemcy 10 -1450
  Jurij Tepes Słowenia 10 -1450
59 Tilen Bartol Słowenia 9 -1451
  Cestmir Kozisek Czechy 9 -1451
  Taku Takeuchi Japonia 9 -1451
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 9 -1451
63 Alex Insam Włochy 7 -1453
64 Bor Pavlovcic Słowenia 6 -1454
  Ziga Jelar Słowenia 6 -1454
66 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 5 -1455
67 Paweł W±sek Polska 4 -1456
  Eetu Nousiainen Finlandia 4 -1456
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 4 -1456
70 Ulrich Wohlgenannt Austria 3 -1457
  Tomas Vancura Czechy 3 -1457
72 Moritz Baer Niemcy 2 -1458
  Jarkko Määttä Finlandia 2 -1458
  Markus Schiffner Austria 2 -1458
  Andreas Alamommo Finlandia 2 -1458
76 Andreas Schuler Szwajcaria 1 -1459
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 4234  
2 Niemcy Niemcy 3806 -428
3 Japonia Japonia 3079 -1155
4 Austria Austria 2995 -1239
5 Norwegia Norwegia 2468 -1766
6 Słowenia Słowenia 2124 -2110
7 Szwajcaria Szwajcaria 975 -3259
8 Czechy Czechy 876 -3358
9 Rosja Rosja 564 -3670
10 Finlandia Finlandia 287 -3947
11 Bułgaria Bułgaria 130 -4104
12 USA USA 18 -4216
13 Estonia Estonia 12 -4222
14 Kanada Kanada 9 -4225
15 Włochy Włochy 7 -4227

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich