Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020
Frenstat HS-106
LGP-k
30.12.2018 - Oberstdorf (Niemcy) HS-137
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 138.5 126.5 282.3
2 Markus Eisenbichler Niemcy 133.0 129.0 281.9
3 Stefan Kraft Austria 131.0 134.5 280.5
4 Andreas Stjernen Norwegia 132.5 131.0 278.2
5 Dawid Kubacki Polska 128.5 133.5 269.8
6 Piotr Żyła Polska 133.0 126.5 268.3
7 Robert Johansson Norwegia 129.0 125.0 268.0
8 Kamil Stoch Polska 127.0 131.0 267.6
9 Timi Zajc Słowenia 127.0 125.5 266.0
10 Daniel Huber Austria 129.0 124.0 265.2
11 Roman Koudelka Czechy 126.0 129.0 264.4
12 Karl Geiger Niemcy 129.0 128.0 262.9
13 Stephan Leyhe Niemcy 125.5 125.0 260.0
14 Simon Ammann Szwajcaria 125.0 126.0 258.3
15 Yukiya Sato Japonia 130.0 124.5 255.0
16 Richard Freitag Niemcy 123.5 122.5 251.0
17 David Siegel Niemcy 121.5 122.0 250.2
18 Peter Prevc Słowenia 120.5 122.5 247.5
19 Killian Peier Szwajcaria 123.0 119.0 241.2
20 Evgeniy Klimov Rosja 124.0 117.0 240.6
21 Pius Paschke Niemcy 120.0 116.5 240.3
22 Antti Aalto Finlandia 120.0 118.0 240.0
23 Vladimir Zografski Bułgaria 125.0 118.0 239.1
24 Constantin Schmid Niemcy 119.0 113.0 226.6
25 Johann Andre Forfang Norwegia 125.0 110.0 226.3
26 Jakub Wolny Polska 116.0 117.0 225.4
27 Michael Hayboeck Austria 118.5 109.0 214.6
28 Viktor Polasek Czechy 119.0 109.0 210.8
29 Naoki Nakamura Japonia 118.0 108.0 208.8
30 Markus Schiffner Austria 119.5 107.0 208.4
31 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 124.5   120.7
  Daiki Ito Japonia 123.0   120.7
33 Anders Fannemel Norwegia 121.5   118.4
34 Robin Pedersen Norwegia 117.0   115.8
35 Philipp Aschenwald Austria 122.5   114.2
36 Anze Semenic Słowenia 117.5   114.1
  Severin Freund Niemcy 118.5   114.1
38 Jonathan Learoyd Francja 119.5   111.7
39 Andreas Wellinger Niemcy 114.5   109.6
40 Bor Pavlovcic Słowenia 116.0   109.2
41 Felix Hoffmann Niemcy 114.0   109.1
42 Aleksander Zniszczoł Polska 114.5   108.7
43 Stefan Hula Polska 113.5   107.1
44 Moritz Baer Niemcy 109.0   105.5
  Daniel Andre Tande Norwegia 110.5   105.5
46 Lukas Hlava Czechy 109.0   93.6
47 Jernej Damjan Słowenia 108.0   93.5
48 Manuel Fettner Austria 104.5   92.1
49 Martin Hamann Niemcy 105.0   91.1
50 Junshiro Kobayashi Japonia 101.0   87.7
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2018/2019

Puchar Świata 2018/2019

Kalendarium
Noriaki Kasai
Dziś urodziny obchodzą:
Andrzej Galica (1980)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich