Drzwi wewnętrzne i zewnętrzne Hörmann - ciepło i bezpieczeństwo w Twoim domu
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
5
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
23
24
27
28
29
30
31
styczeń 2020
Najbliższe zawody
01.02.2020, godz. 08:30
Sapporo HS-137
Klasyfikacja po konkursie: 03.02.2019, Oberstdorf HS-235
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 1380  
2 Kamil Stoch Polska 929 -451
3 Stefan Kraft Austria 917 -463
4 Piotr Żyła Polska 827 -553
5 Dawid Kubacki Polska 741 -639
6 Robert Johansson Norwegia 617 -763
7 Stephan Leyhe Niemcy 604 -776
8 Timi Zajc Słowenia 603 -777
9 Johann Andre Forfang Norwegia 582 -798
10 Markus Eisenbichler Niemcy 581 -799
11 Karl Geiger Niemcy 454 -926
12 Roman Koudelka Czechy 442 -938
13 Evgeniy Klimov Rosja 395 -985
14 Halvor Egner Granerud Norwegia 335 -1045
15 Daniel Huber Austria 314 -1066
16 Andreas Wellinger Niemcy 289 -1091
17 Andreas Stjernen Norwegia 254 -1126
18 Killian Peier Szwajcaria 251 -1129
19 Domen Prevc Słowenia 241 -1139
20 Yukiya Sato Japonia 229 -1151
21 Antti Aalto Finlandia 200 -1180
22 Junshiro Kobayashi Japonia 179 -1201
23 Anze Lanisek Słowenia 168 -1212
24 Jakub Wolny Polska 159 -1221
25 Richard Freitag Niemcy 150 -1230
26 Anze Semenic Słowenia 137 -1243
27 David Siegel Niemcy 131 -1249
  Manuel Fettner Austria 131 -1249
29 Michael Hayboeck Austria 124 -1256
30 Vladimir Zografski Bułgaria 117 -1263
31 Simon Ammann Szwajcaria 115 -1265
32 Daniel Andre Tande Norwegia 106 -1274
33 Anders Fannemel Norwegia 98 -1282
34 Daiki Ito Japonia 88 -1292
35 Philipp Aschenwald Austria 86 -1294
36 Noriaki Kasai Japonia 73 -1307
37 Naoki Nakamura Japonia 64 -1316
38 Stefan Hula Polska 53 -1327
39 Viktor Polasek Czechy 43 -1337
40 Jan Hoerl Austria 42 -1338
41 Constantin Schmid Niemcy 37 -1343
42 Clemens Aigner Austria 35 -1345
43 Jernej Damjan Słowenia 32 -1348
44 Peter Prevc Słowenia 28 -1352
45 Maciej Kot Polska 24 -1356
46 Gregor Schlierenzauer Austria 22 -1358
47 Marius Lindvik Norwegia 20 -1360
48 Kevin Bickner USA 18 -1362
  Zak Mogel Słowenia 18 -1362
50 Robin Pedersen Norwegia 15 -1365
  Lukas Hlava Czechy 15 -1365
52 Dimitry Vassiliev Rosja 14 -1366
53 Keiichi Sato Japonia 13 -1367
54 Severin Freund Niemcy 12 -1368
  Artti Aigro Estonia 12 -1368
56 Jurij Tepes Słowenia 10 -1370
  Pius Paschke Niemcy 10 -1370
58 Cestmir Kozisek Czechy 9 -1371
  Taku Takeuchi Japonia 9 -1371
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 9 -1371
  Tilen Bartol Słowenia 9 -1371
62 Alex Insam Włochy 7 -1373
63 Ziga Jelar Słowenia 6 -1374
64 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 5 -1375
65 Gregor Deschwanden Szwajcaria 4 -1376
  Paweł W±sek Polska 4 -1376
  Eetu Nousiainen Finlandia 4 -1376
68 Martin Hamann Niemcy 3 -1377
  Ulrich Wohlgenannt Austria 3 -1377
  Tomas Vancura Czechy 3 -1377
71 Moritz Baer Niemcy 2 -1378
  Jarkko Määttä Finlandia 2 -1378
  Markus Schiffner Austria 2 -1378
74 Andreas Schuler Szwajcaria 1 -1379
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 3437  
2 Niemcy Niemcy 3023 -414
3 Japonia Japonia 2485 -952
4 Austria Austria 2326 -1111
5 Norwegia Norwegia 2077 -1360
6 Słowenia Słowenia 1602 -1835
7 Czechy Czechy 712 -2725
8 Szwajcaria Szwajcaria 671 -2766
9 Rosja Rosja 564 -2873
10 Finlandia Finlandia 206 -3231
11 Bułgaria Bułgaria 117 -3320
12 USA USA 18 -3419
13 Estonia Estonia 12 -3425
14 Kanada Kanada 9 -3428
15 Włochy Włochy 7 -3430

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Maja Vtic
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Roman Kuryavskiy (1991)
Najbliższe zawody
30 stycznia 2020 (czwartek)
20:00
P¦ kobiet Oberstdorf
odprawa techniczna
31 stycznia 2020 (pi±tek)
01:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
06:30
P¦ Sapporo
oficjalny trening
08:30
P¦ Sapporo
kwalifikacje
13:30
P¦ kobiet Oberstdorf
oficjalny trening
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
1 lutego 2020 (sobota)
07:30
P¦ Sapporo
seria próbna
08:30
P¦ Sapporo
konkurs ind.
09:00
CoC Planica
odprawa techniczna
10:30
CoC Planica
oficjalny trening
11:30
CoC Planica
seria próbna
13:00
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
seria próbna
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
2 lutego 2020 (niedziela)
01:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
02:00
P¦ Sapporo
konkurs ind.
11:00
CoC Planica
seria próbna
11:45
CoC Planica
konkurs ind.
14:00
P¦ kobiet Oberstdorf
kwalifikacje
15:30
P¦ kobiet Oberstdorf
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich