Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 10.03.2019, Oslo HS-134
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 1665  
2 Kamil Stoch Polska 1165 -500
3 Stefan Kraft Austria 1097 -568
4 Piotr Żyła Polska 968 -697
5 Dawid Kubacki Polska 841 -824
6 Robert Johansson Norwegia 807 -858
7 Johann Andre Forfang Norwegia 702 -963
8 Markus Eisenbichler Niemcy 687 -978
9 Timi Zajc Słowenia 682 -983
10 Karl Geiger Niemcy 648 -1017
11 Stephan Leyhe Niemcy 628 -1037
12 Roman Koudelka Czechy 504 -1161
13 Evgeniy Klimov Rosja 460 -1205
14 Halvor Egner Granerud Norwegia 416 -1249
15 Daniel Huber Austria 362 -1303
16 Killian Peier Szwajcaria 350 -1315
17 Andreas Wellinger Niemcy 313 -1352
18 Domen Prevc Słowenia 281 -1384
19 Yukiya Sato Japonia 262 -1403
20 Antti Aalto Finlandia 261 -1404
21 Andreas Stjernen Norwegia 254 -1411
22 Richard Freitag Niemcy 252 -1413
23 Junshiro Kobayashi Japonia 248 -1417
24 Jakub Wolny Polska 204 -1461
25 Philipp Aschenwald Austria 189 -1476
26 Simon Ammann Szwajcaria 183 -1482
27 Anze Lanisek Słowenia 175 -1490
28 Michael Hayboeck Austria 170 -1495
29 Anze Semenic Słowenia 151 -1514
30 Manuel Fettner Austria 146 -1519
31 David Siegel Niemcy 131 -1534
32 Vladimir Zografski Bułgaria 130 -1535
33 Daiki Ito Japonia 116 -1549
34 Daniel Andre Tande Norwegia 106 -1559
35 Peter Prevc Słowenia 99 -1566
36 Anders Fannemel Norwegia 98 -1567
37 Noriaki Kasai Japonia 76 -1589
38 Naoki Nakamura Japonia 64 -1601
39 Stefan Hula Polska 62 -1603
40 Constantin Schmid Niemcy 57 -1608
41 Jan Hoerl Austria 53 -1612
42 Clemens Aigner Austria 46 -1619
  Viktor Polasek Czechy 46 -1619
44 Jernej Damjan Słowenia 40 -1625
45 Robin Pedersen Norwegia 30 -1635
46 Maciej Kot Polska 25 -1640
47 Gregor Schlierenzauer Austria 23 -1642
48 Marius Lindvik Norwegia 20 -1645
49 Martin Hamann Niemcy 19 -1646
50 Kevin Bickner USA 18 -1647
  Zak Mogel Słowenia 18 -1647
52 Lukas Hlava Czechy 17 -1648
  Ziga Jelar Słowenia 17 -1648
54 Dimitry Vassiliev Rosja 14 -1651
55 Keiichi Sato Japonia 13 -1652
56 Artti Aigro Estonia 12 -1653
  Severin Freund Niemcy 12 -1653
58 Pius Paschke Niemcy 10 -1655
  Jurij Tepes Słowenia 10 -1655
60 Tilen Bartol Słowenia 9 -1656
  Cestmir Kozisek Czechy 9 -1656
  Taku Takeuchi Japonia 9 -1656
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 9 -1656
64 Alex Insam Włochy 7 -1658
65 Bor Pavlovcic Słowenia 6 -1659
66 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 5 -1660
67 Paweł W±sek Polska 4 -1661
  Eetu Nousiainen Finlandia 4 -1661
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 4 -1661
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 4 -1661
71 Ulrich Wohlgenannt Austria 3 -1662
  Tomas Vancura Czechy 3 -1662
73 Moritz Baer Niemcy 2 -1663
  Jarkko Määttä Finlandia 2 -1663
  Markus Schiffner Austria 2 -1663
  Andreas Alamommo Finlandia 2 -1663
77 Andreas Schuler Szwajcaria 1 -1664
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 4869  
2 Niemcy Niemcy 4409 -460
3 Japonia Japonia 3753 -1116
4 Austria Austria 3591 -1278
5 Norwegia Norwegia 3137 -1732
6 Słowenia Słowenia 2488 -2381
7 Szwajcaria Szwajcaria 1138 -3731
8 Czechy Czechy 1029 -3840
9 Rosja Rosja 629 -4240
10 Finlandia Finlandia 319 -4550
11 Bułgaria Bułgaria 130 -4739
12 USA USA 18 -4851
13 Estonia Estonia 12 -4857
14 Kanada Kanada 9 -4860
15 Włochy Włochy 7 -4862

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich