Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 16.02.2019, Willingen HS-145
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 1520  
2 Kamil Stoch Polska 1109 -411
3 Stefan Kraft Austria 991 -529
4 Piotr Żyła Polska 903 -617
5 Dawid Kubacki Polska 789 -731
6 Robert Johansson Norwegia 691 -829
7 Johann Andre Forfang Norwegia 644 -876
8 Timi Zajc Słowenia 632 -888
9 Stephan Leyhe Niemcy 619 -901
10 Karl Geiger Niemcy 594 -926
11 Markus Eisenbichler Niemcy 581 -939
12 Roman Koudelka Czechy 461 -1059
13 Evgeniy Klimov Rosja 431 -1089
14 Halvor Egner Granerud Norwegia 398 -1122
15 Daniel Huber Austria 324 -1196
16 Killian Peier Szwajcaria 315 -1205
17 Andreas Wellinger Niemcy 301 -1219
18 Andreas Stjernen Norwegia 254 -1266
19 Antti Aalto Finlandia 242 -1278
20 Domen Prevc Słowenia 241 -1279
21 Yukiya Sato Japonia 230 -1290
22 Junshiro Kobayashi Japonia 211 -1309
23 Richard Freitag Niemcy 202 -1318
24 Jakub Wolny Polska 177 -1343
25 Anze Lanisek Słowenia 175 -1345
26 Simon Ammann Szwajcaria 153 -1367
27 Michael Hayboeck Austria 151 -1369
28 Anze Semenic Słowenia 149 -1371
29 Manuel Fettner Austria 139 -1381
30 David Siegel Niemcy 131 -1389
31 Vladimir Zografski Bułgaria 130 -1390
32 Philipp Aschenwald Austria 125 -1395
33 Daiki Ito Japonia 112 -1408
34 Daniel Andre Tande Norwegia 106 -1414
35 Anders Fannemel Norwegia 98 -1422
36 Noriaki Kasai Japonia 73 -1447
37 Naoki Nakamura Japonia 64 -1456
38 Stefan Hula Polska 62 -1458
39 Jan Hoerl Austria 53 -1467
40 Viktor Polasek Czechy 45 -1475
41 Jernej Damjan Słowenia 40 -1480
  Clemens Aigner Austria 40 -1480
43 Peter Prevc Słowenia 39 -1481
44 Constantin Schmid Niemcy 37 -1483
45 Maciej Kot Polska 24 -1496
46 Gregor Schlierenzauer Austria 23 -1497
47 Marius Lindvik Norwegia 20 -1500
48 Martin Hamann Niemcy 19 -1501
49 Kevin Bickner USA 18 -1502
  Zak Mogel Słowenia 18 -1502
51 Robin Pedersen Norwegia 15 -1505
  Lukas Hlava Czechy 15 -1505
53 Dimitry Vassiliev Rosja 14 -1506
54 Keiichi Sato Japonia 13 -1507
55 Artti Aigro Estonia 12 -1508
  Severin Freund Niemcy 12 -1508
  Ziga Jelar Słowenia 12 -1508
58 Pius Paschke Niemcy 10 -1510
  Jurij Tepes Słowenia 10 -1510
60 Tilen Bartol Słowenia 9 -1511
  Cestmir Kozisek Czechy 9 -1511
  Taku Takeuchi Japonia 9 -1511
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 9 -1511
64 Alex Insam Włochy 7 -1513
65 Bor Pavlovcic Słowenia 6 -1514
66 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 5 -1515
67 Paweł W±sek Polska 4 -1516
  Eetu Nousiainen Finlandia 4 -1516
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 4 -1516
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 4 -1516
71 Ulrich Wohlgenannt Austria 3 -1517
  Tomas Vancura Czechy 3 -1517
73 Moritz Baer Niemcy 2 -1518
  Jarkko Määttä Finlandia 2 -1518
  Markus Schiffner Austria 2 -1518
  Andreas Alamommo Finlandia 2 -1518
77 Andreas Schuler Szwajcaria 1 -1519
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 4418  
2 Niemcy Niemcy 3958 -460
3 Japonia Japonia 3182 -1236
4 Austria Austria 3051 -1367
5 Norwegia Norwegia 2530 -1888
6 Słowenia Słowenia 2181 -2237
7 Szwajcaria Szwajcaria 1023 -3395
8 Czechy Czechy 883 -3535
9 Rosja Rosja 600 -3818
10 Finlandia Finlandia 300 -4118
11 Bułgaria Bułgaria 130 -4288
12 USA USA 18 -4400
13 Estonia Estonia 12 -4406
14 Kanada Kanada 9 -4409
15 Włochy Włochy 7 -4411

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich