Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
20.01.2019 - Zakopane (Polska) HS-140
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Stefan Kraft Austria 133.0 132.5 278.3
2 Robert Johansson Norwegia 131.5 133.5 275.7
3 Yukiya Sato Japonia 133.0 131.5 273.3
4 Johann Andre Forfang Norwegia 126.0 137.0 271.8
5 Halvor Egner Granerud Norwegia 131.5 131.0 270.5
6 Daniel Huber Austria 131.0 131.5 270.2
7 Ryoyu Kobayashi Japonia 124.0 133.5 268.5
  Timi Zajc Słowenia 128.5 132.0 268.5
  Stephan Leyhe Niemcy 129.0 133.0 268.5
10 Roman Koudelka Czechy 127.5 131.5 265.6
11 Evgeniy Klimov Rosja 126.5 131.0 262.8
12 Dawid Kubacki Polska 128.0 130.0 261.0
13 Killian Peier Szwajcaria 127.5 129.0 260.9
  Anze Lanisek Słowenia 127.5 129.5 260.9
15 Constantin Schmid Niemcy 129.5 129.0 260.2
16 Michael Hayboeck Austria 130.0 128.5 258.1
17 Stefan Hula Polska 129.0 127.5 257.9
18 Antti Aalto Finlandia 128.0 125.5 255.4
19 Piotr Żyła Polska 123.5 128.0 253.5
20 Andreas Stjernen Norwegia 125.0 127.0 253.0
21 Jan Hoerl Austria 130.0 127.5 250.7
22 Jakub Wolny Polska 124.5 124.5 249.4
23 Domen Prevc Słowenia 125.0 123.5 247.0
24 Karl Geiger Niemcy 122.5 125.5 245.2
25 Richard Freitag Niemcy 125.0 122.5 241.1
26 Markus Eisenbichler Niemcy 123.5 124.0 240.4
27 Paweł Wąsek Polska 129.0 121.0 238.5
28 Cestmir Kozisek Czechy 129.0 120.5 233.4
29 Philipp Aschenwald Austria 126.5 116.5 233.3
30 Maciej Kot Polska 126.0 119.0 231.1
31 Vladimir Zografski Bułgaria 123.5   126.0
32 Manuel Fettner Austria 123.5   125.8
33 Noriaki Kasai Japonia 129.0   125.5
34 Markus Schiffner Austria 129.0   125.1
35 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 128.0   124.8
36 Kamil Stoch Polska 122.5   123.5
37 Junshiro Kobayashi Japonia 121.5   120.6
38 Anders Fannemel Norwegia 120.0   120.2
39 Viktor Polasek Czechy 121.0   118.8
40 Sergey Tkachenko Kazachstan 124.5   118.1
41 Daiki Ito Japonia 119.0   117.0
42 Andreas Schuler Szwajcaria 123.5   115.1
43 Anze Semenic Słowenia 119.0   114.6
44 Tilen Bartol Słowenia 120.5   113.9
45 Aleksander Zniszczoł Polska 120.5   113.5
46 Simon Ammann Szwajcaria 115.0   112.0
47 Klemens Murańka Polska 117.5   109.9
48 Przemysław Kantyka Polska 117.0   104.9
49 David Siegel Niemcy DNS   DNS
50 Andrzej Stękała Polska DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2018/2019

Puchar Świata 2018/2019

Kalendarium
Andreas Kuettel
Dziś urodziny obchodzą:
Miran Tepes (1961)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze Świata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich