Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
12
13
14
15
19
20
21
22
26
27
28
29
30
sierpień 2019
Najbliższe zawody
31.08.2019, godz. 15:30
Rasnov HS-97
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 19.01.2019, Zakopane HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 1092  
2 Kamil Stoch Polska 624 -468
3 Piotr Żyła Polska 591 -501
4 Dawid Kubacki Polska 532 -560
5 Stefan Kraft Austria 481 -611
6 Stephan Leyhe Niemcy 469 -623
7 Karl Geiger Niemcy 418 -674
8 Johann Andre Forfang Norwegia 406 -686
9 Robert Johansson Norwegia 373 -719
10 Markus Eisenbichler Niemcy 369 -723
11 Roman Koudelka Czechy 308 -784
12 Timi Zajc Słowenia 298 -794
13 Evgeniy Klimov Rosja 281 -811
14 Andreas Wellinger Niemcy 235 -857
15 Killian Peier Szwajcaria 205 -887
16 Andreas Stjernen Norwegia 200 -892
17 Daniel Huber Austria 192 -900
18 Antti Aalto Finlandia 176 -916
19 Domen Prevc Słowenia 160 -932
20 Halvor Egner Granerud Norwegia 156 -936
21 Junshiro Kobayashi Japonia 137 -955
22 David Siegel Niemcy 131 -961
23 Richard Freitag Niemcy 124 -968
24 Yukiya Sato Japonia 117 -975
  Vladimir Zografski Bułgaria 117 -975
26 Manuel Fettner Austria 111 -981
27 Simon Ammann Szwajcaria 104 -988
28 Anze Lanisek Słowenia 102 -990
29 Anders Fannemel Norwegia 93 -999
30 Jakub Wolny Polska 88 -1004
31 Michael Hayboeck Austria 67 -1025
32 Anze Semenic Słowenia 61 -1031
33 Daiki Ito Japonia 55 -1037
34 Naoki Nakamura Japonia 53 -1039
35 Viktor Polasek Czechy 40 -1052
36 Philipp Aschenwald Austria 32 -1060
  Jernej Damjan Słowenia 32 -1060
38 Stefan Hula Polska 29 -1063
39 Peter Prevc Słowenia 28 -1064
40 Gregor Schlierenzauer Austria 22 -1070
41 Constantin Schmid Niemcy 21 -1071
42 Marius Lindvik Norwegia 20 -1072
43 Zak Mogel Słowenia 18 -1074
  Kevin Bickner USA 18 -1074
45 Daniel Andre Tande Norwegia 17 -1075
46 Lukas Hlava Czechy 15 -1077
47 Dimitry Vassiliev Rosja 14 -1078
  Robin Pedersen Norwegia 14 -1078
49 Maciej Kot Polska 13 -1079
50 Severin Freund Niemcy 12 -1080
  Artti Aigro Estonia 12 -1080
52 Clemens Aigner Austria 11 -1081
53 Pius Paschke Niemcy 10 -1082
54 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 9 -1083
55 Alex Insam Włochy 7 -1085
56 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 5 -1087
57 Gregor Deschwanden Szwajcaria 4 -1088
58 Cestmir Kozisek Czechy 3 -1089
59 Jan Hoerl Austria 2 -1090
  Jarkko Määttä Finlandia 2 -1090
  Markus Schiffner Austria 2 -1090
62 Noriaki Kasai Japonia 1 -1091
  Andreas Schuler Szwajcaria 1 -1091
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 2577  
2 Niemcy Niemcy 2539 -38
3 Japonia Japonia 1905 -672
4 Austria Austria 1570 -1007
5 Norwegia Norwegia 1329 -1248
6 Słowenia Słowenia 1049 -1528
7 Szwajcaria Szwajcaria 614 -1963
8 Czechy Czechy 566 -2011
9 Rosja Rosja 450 -2127
10 Finlandia Finlandia 178 -2399
11 Bułgaria Bułgaria 117 -2460
12 USA USA 18 -2559
13 Estonia Estonia 12 -2565
14 Kanada Kanada 9 -2568
15 Włochy Włochy 7 -2570

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Primoz Pikl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Jeske (1990)
Najbliższe zawody
25 sierpnia 2019 (niedziela)
08:00
FIS Cup Rasnov
08:45
FIS Cup Rasnov
12:00
FIS Cup Rasnov
13:00
FIS Cup Rasnov
31 sierpnia 2019 (sobota)
11:30
CoC Rasnov
odprawa techniczna
13:30
CoC Rasnov
oficjalny trening
15:30
CoC Rasnov
konkurs ind.
1 wrze¶nia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Rasnov
seria próbna
11:00
CoC Rasnov
konkurs ind.
13 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
20:00
CoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
14 wrze¶nia 2019 (sobota)
09:30
CoC Lillehammer
oficjalny trening K
10:30
CoC Lillehammer
seria próbna K
11:15
CoC Lillehammer
konkurs ind. K
15:00
CoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
CoC Lillehammer
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich