Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
15.02.2019 - Willingen (Niemcy) HS-145
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Polska Polska 979.4
2 Niemcy Niemcy 900.2
3 Słowenia Słowenia 874.0
4 Norwegia Norwegia 873.2
5 Japonia Japonia 869.4
6 Austria Austria 868.7
7 Szwajcaria Szwajcaria 754.6
8 Czechy Czechy 739.9
9 Finlandia Finlandia 301.3
10 Rosja Rosja 280.7
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jakub Wolny Polska 140.5 141.5 256.3
2 Piotr Żyła Polska 146.0 129.0 247.7
3 Kamil Stoch Polska 132.0 133.0 247.4
4 Richard Freitag Niemcy 135.5 141.5 240.4
5 Karl Geiger Niemcy 130.0 132.0 236.7
6 Stefan Kraft Austria 128.5 135.0 232.1
7 Halvor Egner Granerud Norwegia 127.5 135.0 231.9
8 Timi Zajc Słowenia 130.0 133.5 230.5
9 Ryoyu Kobayashi Japonia 129.0 133.0 228.3
10 Dawid Kubacki Polska 120.5 135.0 228.0
11 Thomas Aasen Markeng Norwegia 131.0 135.5 227.4
12 Peter Prevc Słowenia 133.5 130.0 225.7
13 Daiki Ito Japonia 134.0 129.0 225.1
14 Killian Peier Szwajcaria 132.0 128.5 222.5
15 Robert Johansson Norwegia 125.5 132.0 221.0
16 Stephan Leyhe Niemcy 128.0 132.5 220.3
17 Philipp Aschenwald Austria 123.5 131.0 218.2
18 Michael Hayboeck Austria 120.0 131.0 218.1
19 Jernej Damjan Słowenia 118.0 127.5 209.8
20 Junshiro Kobayashi Japonia 121.5 128.0 209.5
21 Anze Semenic Słowenia 125.0 124.5 208.0
22 Yukiya Sato Japonia 133.5 114.0 206.5
23 Markus Eisenbichler Niemcy 115.0 130.5 202.8
24 Daniel Huber Austria 126.5 124.0 200.3
25 Roman Koudelka Czechy 122.0 122.5 199.7
26 Simon Ammann Szwajcaria 119.0 126.5 194.7
27 Viktor Polasek Czechy 113.5 128.5 193.7
28 Johann Andre Forfang Norwegia 105.5 132.0 192.9
29 Filip Sakala Czechy 120.5 119.0 187.9
30 Andreas Schuler Szwajcaria 116.0 120.5 174.8
31 Luca Egloff Szwajcaria 118.0 119.0 162.6
32 Lukas Hlava Czechy 102.5 119.0 158.6
33 Evgeniy Klimov Rosja 133.5   105.4
34 Antti Aalto Finlandia 121.0   95.3
35 Eetu Nousiainen Finlandia 112.5   76.6
36 Denis Kornilov Rosja 115.0   72.8
37 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 109.5   66.9
38 Jarkko Määttä Finlandia 105.5   65.2
39 Andreas Alamommo Finlandia 110.5   64.2
40 Maksim Sergeev Rosja 91.0   35.6
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2018/2019

Puchar Świata 2018/2019

Kalendarium
Taku Takeuchi
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (piątek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie są najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich