Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 12.03.2019, Lillehammer HS-140
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 1725  
2 Kamil Stoch Polska 1215 -510
3 Stefan Kraft Austria 1197 -528
4 Piotr Żyła Polska 968 -757
5 Robert Johansson Norwegia 887 -838
6 Dawid Kubacki Polska 873 -852
7 Johann Andre Forfang Norwegia 747 -978
8 Markus Eisenbichler Niemcy 703 -1022
9 Timi Zajc Słowenia 682 -1043
10 Karl Geiger Niemcy 659 -1066
11 Stephan Leyhe Niemcy 636 -1089
12 Roman Koudelka Czechy 513 -1212
13 Evgeniy Klimov Rosja 484 -1241
14 Halvor Egner Granerud Norwegia 416 -1309
15 Killian Peier Szwajcaria 376 -1349
16 Daniel Huber Austria 374 -1351
17 Andreas Wellinger Niemcy 331 -1394
18 Domen Prevc Słowenia 317 -1408
19 Junshiro Kobayashi Japonia 288 -1437
20 Antti Aalto Finlandia 267 -1458
21 Yukiya Sato Japonia 266 -1459
22 Andreas Stjernen Norwegia 255 -1470
23 Richard Freitag Niemcy 252 -1473
24 Philipp Aschenwald Austria 218 -1507
25 Jakub Wolny Polska 214 -1511
26 Simon Ammann Szwajcaria 205 -1520
27 Michael Hayboeck Austria 185 -1540
28 Anze Lanisek Słowenia 175 -1550
29 Manuel Fettner Austria 160 -1565
30 Anze Semenic Słowenia 151 -1574
31 David Siegel Niemcy 131 -1594
32 Vladimir Zografski Bułgaria 130 -1595
33 Daiki Ito Japonia 116 -1609
34 Daniel Andre Tande Norwegia 106 -1619
35 Peter Prevc Słowenia 104 -1621
36 Anders Fannemel Norwegia 98 -1627
37 Noriaki Kasai Japonia 76 -1649
38 Stefan Hula Polska 69 -1656
39 Naoki Nakamura Japonia 64 -1661
40 Constantin Schmid Niemcy 60 -1665
41 Jan Hoerl Austria 53 -1672
42 Clemens Aigner Austria 46 -1679
  Viktor Polasek Czechy 46 -1679
44 Robin Pedersen Norwegia 43 -1682
45 Jernej Damjan Słowenia 40 -1685
  Marius Lindvik Norwegia 40 -1685
47 Maciej Kot Polska 25 -1700
48 Gregor Schlierenzauer Austria 23 -1702
49 Martin Hamann Niemcy 19 -1706
50 Kevin Bickner USA 18 -1707
  Zak Mogel Słowenia 18 -1707
52 Lukas Hlava Czechy 17 -1708
  Ziga Jelar Słowenia 17 -1708
54 Dimitry Vassiliev Rosja 14 -1711
55 Keiichi Sato Japonia 13 -1712
56 Artti Aigro Estonia 12 -1713
  Severin Freund Niemcy 12 -1713
58 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 11 -1714
59 Pius Paschke Niemcy 10 -1715
  Jurij Tepes Słowenia 10 -1715
61 Tilen Bartol Słowenia 9 -1716
  Cestmir Kozisek Czechy 9 -1716
  Taku Takeuchi Japonia 9 -1716
64 Alex Insam Włochy 7 -1718
65 Bor Pavlovcic Słowenia 6 -1719
66 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 5 -1720
67 Paweł W±sek Polska 4 -1721
  Eetu Nousiainen Finlandia 4 -1721
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 4 -1721
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 4 -1721
71 Ulrich Wohlgenannt Austria 3 -1722
  Tomas Vancura Czechy 3 -1722
73 Moritz Baer Niemcy 2 -1723
  Jarkko Määttä Finlandia 2 -1723
  Markus Schiffner Austria 2 -1723
  Andreas Alamommo Finlandia 2 -1723
77 Andreas Schuler Szwajcaria 1 -1724
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 4968  
2 Niemcy Niemcy 4465 -503
3 Japonia Japonia 3857 -1111
4 Austria Austria 3761 -1207
5 Norwegia Norwegia 3296 -1672
6 Słowenia Słowenia 2529 -2439
7 Szwajcaria Szwajcaria 1186 -3782
8 Czechy Czechy 1038 -3930
9 Rosja Rosja 653 -4315
10 Finlandia Finlandia 325 -4643
11 Bułgaria Bułgaria 130 -4838
12 USA USA 18 -4950
13 Estonia Estonia 12 -4956
14 Kanada Kanada 11 -4957
15 Włochy Włochy 7 -4961

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich