Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
10.02.2019 - Lahti (Finlandia) HS-130
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Kamil Stoch Polska 132.5 129.0 280.9
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 124.0 129.5 263.7
3 Robert Johansson Norwegia 127.5 124.0 260.1
4 Stefan Kraft Austria 128.0 120.0 257.1
5 Halvor Egner Granerud Norwegia 118.5 128.0 255.7
6 Karl Geiger Niemcy 118.5 129.0 255.2
7 Johann Andre Forfang Norwegia 122.5 125.5 254.6
8 Killian Peier Szwajcaria 122.5 122.5 248.8
9 Antti Aalto Finlandia 122.0 122.0 246.5
10 Piotr Żyła Polska 121.0 120.0 243.5
11 Philipp Aschenwald Austria 123.0 121.0 243.2
12 Simon Ammann Szwajcaria 122.5 119.5 243.1
13 Michael Hayboeck Austria 126.0 118.5 242.8
14 Jakub Wolny Polska 121.5 121.0 242.7
15 Martin Hamann Niemcy 116.5 122.5 234.0
16 Stephan Leyhe Niemcy 116.5 121.5 232.5
17 Roman Koudelka Czechy 116.0 119.5 230.4
18 Vladimir Zografski Bułgaria 114.0 122.5 228.5
19 Richard Freitag Niemcy 120.0 115.5 227.3
20 Jan Hoerl Austria 116.5 118.0 226.4
21 Junshiro Kobayashi Japonia 115.0 115.5 225.9
22 Anze Semenic Słowenia 122.5 113.0 224.1
23 Manuel Fettner Austria 116.0 117.0 224.0
24 Anze Lanisek Słowenia 112.5 119.0 223.7
25 Bor Pavlovcic Słowenia 119.0 117.0 222.6
26 Clemens Aigner Austria 115.0 115.5 215.7
27 Daiki Ito Japonia 115.5 110.5 214.7
28 Dawid Kubacki Polska 124.5 103.0 210.7
29 Andreas Alamommo Finlandia 116.5 110.0 208.7
30 Gregor Schlierenzauer Austria 114.0 102.0 197.1
31 Eetu Nousiainen Finlandia 116.5   107.8
32 Andreas Wellinger Niemcy 108.5   103.4
33 Maciej Kot Polska 111.0   101.8
  Constantin Schmid Niemcy 113.5   101.8
35 Dominik Peter Szwajcaria 109.0   95.8
36 Viktor Polasek Czechy 109.0   95.2
37 Cestmir Kozisek Czechy 110.0   94.6
38 Ziga Jelar Słowenia 108.5   93.9
39 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 107.0   93.3
40 Yukiya Sato Japonia 107.0   91.8
41 Mikhail Nazarov Rosja 105.0   85.7
42 Mikhail Maksimochkin Rosja 104.5   85.1
43 Paweł Wąsek Polska 103.0   82.3
44 Andreas Schuler Szwajcaria 104.5   81.0
45 Lukas Hlava Czechy 96.0   74.0
46 Noriaki Kasai Japonia 95.5   68.9
47 Naoki Nakamura Japonia 93.0   68.7
48 Jurij Tepes Słowenia 91.0   59.0
49 Martti Nomme Estonia 89.0   51.7
50 Jernej Damjan Słowenia DSQ   DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2018/2019

Puchar Świata 2018/2019

Kalendarium
Anders Johnson
Dziś urodziny obchodzą:
Oceane Avocat Gros (1997)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich