Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 17.03.2019, Vikersund HS-240
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 1905  
2 Stefan Kraft Austria 1317 -588
3 Kamil Stoch Polska 1251 -654
4 Piotr Żyła Polska 1021 -884
5 Robert Johansson Norwegia 953 -952
6 Dawid Kubacki Polska 912 -993
7 Johann Andre Forfang Norwegia 828 -1077
8 Markus Eisenbichler Niemcy 777 -1128
9 Timi Zajc Słowenia 738 -1167
10 Karl Geiger Niemcy 700 -1205
11 Stephan Leyhe Niemcy 636 -1269
12 Evgeniy Klimov Rosja 542 -1363
13 Roman Koudelka Czechy 523 -1382
14 Halvor Egner Granerud Norwegia 419 -1486
15 Domen Prevc Słowenia 417 -1488
16 Killian Peier Szwajcaria 394 -1511
17 Daniel Huber Austria 388 -1517
18 Andreas Wellinger Niemcy 355 -1550
19 Andreas Stjernen Norwegia 335 -1570
20 Richard Freitag Niemcy 308 -1597
21 Junshiro Kobayashi Japonia 299 -1606
22 Yukiya Sato Japonia 291 -1614
23 Jakub Wolny Polska 284 -1621
24 Antti Aalto Finlandia 282 -1623
25 Simon Ammann Szwajcaria 253 -1652
26 Philipp Aschenwald Austria 230 -1675
27 Michael Hayboeck Austria 201 -1704
28 Anze Lanisek Słowenia 175 -1730
29 Manuel Fettner Austria 165 -1740
30 Anze Semenic Słowenia 163 -1742
31 Peter Prevc Słowenia 141 -1764
32 Daiki Ito Japonia 131 -1774
  David Siegel Niemcy 131 -1774
34 Vladimir Zografski Bułgaria 130 -1775
35 Daniel Andre Tande Norwegia 106 -1799
36 Anders Fannemel Norwegia 103 -1802
37 Constantin Schmid Niemcy 78 -1827
38 Noriaki Kasai Japonia 76 -1829
39 Stefan Hula Polska 69 -1836
  Naoki Nakamura Japonia 69 -1836
41 Viktor Polasek Czechy 54 -1851
42 Jan Hoerl Austria 53 -1852
43 Marius Lindvik Norwegia 49 -1856
44 Robin Pedersen Norwegia 47 -1858
45 Clemens Aigner Austria 46 -1859
46 Jernej Damjan Słowenia 40 -1865
47 Maciej Kot Polska 25 -1880
48 Gregor Schlierenzauer Austria 23 -1882
49 Martin Hamann Niemcy 19 -1886
50 Kevin Bickner USA 18 -1887
  Zak Mogel Słowenia 18 -1887
  Dimitry Vassiliev Rosja 18 -1887
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 18 -1887
54 Lukas Hlava Czechy 17 -1888
  Ziga Jelar Słowenia 17 -1888
56 Keiichi Sato Japonia 13 -1892
57 Artti Aigro Estonia 12 -1893
  Severin Freund Niemcy 12 -1893
59 Pius Paschke Niemcy 10 -1895
  Jurij Tepes Słowenia 10 -1895
61 Tilen Bartol Słowenia 9 -1896
  Cestmir Kozisek Czechy 9 -1896
  Taku Takeuchi Japonia 9 -1896
64 Alex Insam Włochy 7 -1898
65 Bor Pavlovcic Słowenia 6 -1899
66 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 5 -1900
67 Paweł W±sek Polska 4 -1901
  Eetu Nousiainen Finlandia 4 -1901
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 4 -1901
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 4 -1901
71 Ulrich Wohlgenannt Austria 3 -1902
  Tomas Vancura Czechy 3 -1902
73 Moritz Baer Niemcy 2 -1903
  Jarkko Määttä Finlandia 2 -1903
  Markus Schiffner Austria 2 -1903
  Andreas Alamommo Finlandia 2 -1903
77 Andreas Schuler Szwajcaria 1 -1904
  Mikhail Nazarov Rosja 1 -1904
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 5416  
2 Niemcy Niemcy 5028 -388
3 Japonia Japonia 4293 -1123
4 Austria Austria 4228 -1188
5 Norwegia Norwegia 3694 -1722
6 Słowenia Słowenia 3134 -2282
7 Szwajcaria Szwajcaria 1302 -4114
8 Czechy Czechy 1056 -4360
9 Rosja Rosja 816 -4600
10 Finlandia Finlandia 340 -5076
11 Bułgaria Bułgaria 130 -5286
12 Kanada Kanada 18 -5398
  USA USA 18 -5398
14 Estonia Estonia 12 -5404
15 Włochy Włochy 7 -5409

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich