Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 14.03.2019, Trondheim HS-138
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 1825  
2 Stefan Kraft Austria 1257 -568
3 Kamil Stoch Polska 1229 -596
4 Piotr Żyła Polska 992 -833
5 Robert Johansson Norwegia 913 -912
6 Dawid Kubacki Polska 886 -939
7 Johann Andre Forfang Norwegia 792 -1033
8 Timi Zajc Słowenia 732 -1093
  Markus Eisenbichler Niemcy 732 -1093
10 Karl Geiger Niemcy 691 -1134
11 Stephan Leyhe Niemcy 636 -1189
12 Evgeniy Klimov Rosja 524 -1301
13 Roman Koudelka Czechy 523 -1302
14 Halvor Egner Granerud Norwegia 416 -1409
15 Killian Peier Szwajcaria 394 -1431
16 Daniel Huber Austria 374 -1451
17 Andreas Stjernen Norwegia 335 -1490
18 Andreas Wellinger Niemcy 331 -1494
19 Domen Prevc Słowenia 317 -1508
20 Junshiro Kobayashi Japonia 299 -1526
21 Richard Freitag Niemcy 288 -1537
22 Yukiya Sato Japonia 275 -1550
23 Antti Aalto Finlandia 269 -1556
24 Jakub Wolny Polska 234 -1591
25 Philipp Aschenwald Austria 230 -1595
26 Simon Ammann Szwajcaria 221 -1604
27 Michael Hayboeck Austria 191 -1634
28 Anze Lanisek Słowenia 175 -1650
29 Manuel Fettner Austria 165 -1660
30 Anze Semenic Słowenia 151 -1674
31 Daiki Ito Japonia 131 -1694
  David Siegel Niemcy 131 -1694
33 Vladimir Zografski Bułgaria 130 -1695
34 Peter Prevc Słowenia 126 -1699
35 Daniel Andre Tande Norwegia 106 -1719
36 Anders Fannemel Norwegia 98 -1727
37 Noriaki Kasai Japonia 76 -1749
38 Stefan Hula Polska 69 -1756
39 Naoki Nakamura Japonia 67 -1758
  Constantin Schmid Niemcy 67 -1758
41 Viktor Polasek Czechy 54 -1771
42 Jan Hoerl Austria 53 -1772
43 Robin Pedersen Norwegia 47 -1778
44 Clemens Aigner Austria 46 -1779
45 Marius Lindvik Norwegia 41 -1784
46 Jernej Damjan Słowenia 40 -1785
47 Maciej Kot Polska 25 -1800
48 Gregor Schlierenzauer Austria 23 -1802
49 Martin Hamann Niemcy 19 -1806
50 Kevin Bickner USA 18 -1807
  Zak Mogel Słowenia 18 -1807
52 Lukas Hlava Czechy 17 -1808
  Ziga Jelar Słowenia 17 -1808
54 Dimitry Vassiliev Rosja 14 -1811
55 Keiichi Sato Japonia 13 -1812
56 Artti Aigro Estonia 12 -1813
  Severin Freund Niemcy 12 -1813
58 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 11 -1814
59 Pius Paschke Niemcy 10 -1815
  Jurij Tepes Słowenia 10 -1815
61 Tilen Bartol Słowenia 9 -1816
  Cestmir Kozisek Czechy 9 -1816
  Taku Takeuchi Japonia 9 -1816
64 Alex Insam Włochy 7 -1818
65 Bor Pavlovcic Słowenia 6 -1819
66 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 5 -1820
67 Paweł W±sek Polska 4 -1821
  Eetu Nousiainen Finlandia 4 -1821
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 4 -1821
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 4 -1821
71 Ulrich Wohlgenannt Austria 3 -1822
  Tomas Vancura Czechy 3 -1822
73 Moritz Baer Niemcy 2 -1823
  Jarkko Määttä Finlandia 2 -1823
  Markus Schiffner Austria 2 -1823
  Andreas Alamommo Finlandia 2 -1823
77 Andreas Schuler Szwajcaria 1 -1824
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 5039  
2 Niemcy Niemcy 4569 -470
3 Japonia Japonia 3995 -1044
4 Austria Austria 3844 -1195
5 Norwegia Norwegia 3452 -1587
6 Słowenia Słowenia 2601 -2438
7 Szwajcaria Szwajcaria 1220 -3819
8 Czechy Czechy 1056 -3983
9 Rosja Rosja 693 -4346
10 Finlandia Finlandia 327 -4712
11 Bułgaria Bułgaria 130 -4909
12 USA USA 18 -5021
13 Estonia Estonia 12 -5027
14 Kanada Kanada 11 -5028
15 Włochy Włochy 7 -5032

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich