Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 24.03.2019, Planica HS-240
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 2085  
2 Stefan Kraft Austria 1349 -736
3 Kamil Stoch Polska 1288 -797
4 Piotr Żyła Polska 1131 -954
5 Dawid Kubacki Polska 988 -1097
6 Robert Johansson Norwegia 974 -1111
7 Markus Eisenbichler Niemcy 937 -1148
8 Johann Andre Forfang Norwegia 892 -1193
9 Timi Zajc Słowenia 833 -1252
10 Karl Geiger Niemcy 765 -1320
11 Stephan Leyhe Niemcy 636 -1449
12 Evgeniy Klimov Rosja 592 -1493
13 Domen Prevc Słowenia 542 -1543
14 Roman Koudelka Czechy 523 -1562
15 Halvor Egner Granerud Norwegia 422 -1663
16 Daniel Huber Austria 413 -1672
17 Killian Peier Szwajcaria 399 -1686
18 Andreas Wellinger Niemcy 371 -1714
19 Junshiro Kobayashi Japonia 335 -1750
  Andreas Stjernen Norwegia 335 -1750
21 Richard Freitag Niemcy 331 -1754
22 Jakub Wolny Polska 328 -1757
23 Yukiya Sato Japonia 316 -1769
24 Simon Ammann Szwajcaria 313 -1772
25 Antti Aalto Finlandia 288 -1797
26 Philipp Aschenwald Austria 247 -1838
27 Michael Hayboeck Austria 228 -1857
28 Anze Semenic Słowenia 203 -1882
29 Peter Prevc Słowenia 179 -1906
30 Anze Lanisek Słowenia 177 -1908
31 Manuel Fettner Austria 166 -1919
32 Daiki Ito Japonia 145 -1940
33 Vladimir Zografski Bułgaria 134 -1951
34 David Siegel Niemcy 131 -1954
35 Daniel Andre Tande Norwegia 106 -1979
36 Anders Fannemel Norwegia 103 -1982
37 Noriaki Kasai Japonia 88 -1997
38 Constantin Schmid Niemcy 86 -1999
39 Naoki Nakamura Japonia 72 -2013
40 Stefan Hula Polska 69 -2016
41 Robin Pedersen Norwegia 58 -2027
42 Viktor Polasek Czechy 54 -2031
43 Jan Hoerl Austria 53 -2032
44 Marius Lindvik Norwegia 49 -2036
45 Clemens Aigner Austria 46 -2039
46 Jernej Damjan Słowenia 40 -2045
47 Maciej Kot Polska 25 -2060
48 Gregor Schlierenzauer Austria 23 -2062
49 Dimitry Vassiliev Rosja 19 -2066
  Martin Hamann Niemcy 19 -2066
51 Kevin Bickner USA 18 -2067
  Zak Mogel Słowenia 18 -2067
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 18 -2067
54 Lukas Hlava Czechy 17 -2068
  Ziga Jelar Słowenia 17 -2068
56 Keiichi Sato Japonia 13 -2072
57 Artti Aigro Estonia 12 -2073
  Severin Freund Niemcy 12 -2073
59 Pius Paschke Niemcy 10 -2075
  Jurij Tepes Słowenia 10 -2075
61 Tilen Bartol Słowenia 9 -2076
  Cestmir Kozisek Czechy 9 -2076
  Taku Takeuchi Japonia 9 -2076
64 Bor Pavlovcic Słowenia 8 -2077
65 Alex Insam Włochy 7 -2078
66 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 5 -2080
67 Paweł W±sek Polska 4 -2081
  Eetu Nousiainen Finlandia 4 -2081
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 4 -2081
  Thomas Aasen Markeng Norwegia 4 -2081
71 Ulrich Wohlgenannt Austria 3 -2082
  Tomas Vancura Czechy 3 -2082
73 Moritz Baer Niemcy 2 -2083
  Jarkko Määttä Finlandia 2 -2083
  Markus Schiffner Austria 2 -2083
  Andreas Alamommo Finlandia 2 -2083
77 Andreas Schuler Szwajcaria 1 -2084
  Mikhail Nazarov Rosja 1 -2084
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 6083  
2 Niemcy Niemcy 5650 -433
3 Japonia Japonia 4813 -1270
4 Austria Austria 4530 -1553
5 Norwegia Norwegia 3943 -2140
6 Słowenia Słowenia 3736 -2347
7 Szwajcaria Szwajcaria 1467 -4616
8 Czechy Czechy 1056 -5027
9 Rosja Rosja 867 -5216
10 Finlandia Finlandia 396 -5687
11 Bułgaria Bułgaria 134 -5949
12 Kanada Kanada 18 -6065
  USA USA 18 -6065
14 Estonia Estonia 12 -6071
15 Włochy Włochy 7 -6076

« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich