Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Klasyfikacja po konkursie: 01.02.2019, Oberstdorf HS-235
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 1251  
2 Stefan Kraft Austria 821 -430
3 Kamil Stoch Polska 789 -462
4 Piotr Żyła Polska 727 -524
5 Dawid Kubacki Polska 672 -579
6 Stephan Leyhe Niemcy 590 -661
7 Robert Johansson Norwegia 556 -695
8 Timi Zajc Słowenia 554 -697
9 Johann Andre Forfang Norwegia 518 -733
10 Markus Eisenbichler Niemcy 475 -776
11 Karl Geiger Niemcy 440 -811
12 Roman Koudelka Czechy 424 -827
13 Halvor Egner Granerud Norwegia 319 -932
14 Evgeniy Klimov Rosja 313 -938
15 Daniel Huber Austria 306 -945
16 Andreas Wellinger Niemcy 289 -962
17 Killian Peier Szwajcaria 251 -1000
18 Andreas Stjernen Norwegia 224 -1027
19 Domen Prevc Słowenia 206 -1045
20 Yukiya Sato Japonia 191 -1060
21 Antti Aalto Finlandia 189 -1062
22 Anze Lanisek Słowenia 168 -1083
  Junshiro Kobayashi Japonia 168 -1083
24 Richard Freitag Niemcy 139 -1112
25 Manuel Fettner Austria 131 -1120
  David Siegel Niemcy 131 -1120
27 Vladimir Zografski Bułgaria 117 -1134
28 Simon Ammann Szwajcaria 105 -1146
29 Jakub Wolny Polska 104 -1147
30 Anze Semenic Słowenia 102 -1149
31 Anders Fannemel Norwegia 98 -1153
32 Michael Hayboeck Austria 82 -1169
33 Daiki Ito Japonia 73 -1178
34 Naoki Nakamura Japonia 64 -1187
35 Stefan Hula Polska 53 -1198
36 Philipp Aschenwald Austria 50 -1201
37 Viktor Polasek Czechy 43 -1208
  Daniel Andre Tande Norwegia 43 -1208
39 Jan Hoerl Austria 42 -1209
40 Noriaki Kasai Japonia 39 -1212
41 Constantin Schmid Niemcy 37 -1214
42 Jernej Damjan Słowenia 32 -1219
43 Peter Prevc Słowenia 28 -1223
44 Maciej Kot Polska 24 -1227
45 Gregor Schlierenzauer Austria 22 -1229
46 Clemens Aigner Austria 21 -1230
47 Marius Lindvik Norwegia 20 -1231
48 Kevin Bickner USA 18 -1233
  Zak Mogel Słowenia 18 -1233
50 Robin Pedersen Norwegia 15 -1236
  Lukas Hlava Czechy 15 -1236
52 Dimitry Vassiliev Rosja 14 -1237
53 Keiichi Sato Japonia 13 -1238
54 Artti Aigro Estonia 12 -1239
  Severin Freund Niemcy 12 -1239
56 Pius Paschke Niemcy 10 -1241
57 Taku Takeuchi Japonia 9 -1242
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 9 -1242
59 Alex Insam Włochy 7 -1244
60 Cestmir Kozisek Czechy 6 -1245
  Ziga Jelar Słowenia 6 -1245
62 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 5 -1246
63 Paweł W±sek Polska 4 -1247
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 4 -1247
65 Tomas Vancura Czechy 3 -1248
66 Tilen Bartol Słowenia 2 -1249
  Moritz Baer Niemcy 2 -1249
  Jarkko Määttä Finlandia 2 -1249
  Markus Schiffner Austria 2 -1249
70 Andreas Schuler Szwajcaria 1 -1250
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 3073  
2 Niemcy Niemcy 2875 -198
3 Japonia Japonia 2258 -815
4 Austria Austria 2127 -946
5 Norwegia Norwegia 1843 -1230
6 Słowenia Słowenia 1466 -1607
7 Czechy Czechy 691 -2382
8 Szwajcaria Szwajcaria 661 -2412
9 Rosja Rosja 482 -2591
10 Finlandia Finlandia 191 -2882
11 Bułgaria Bułgaria 117 -2956
12 USA USA 18 -3055
13 Estonia Estonia 12 -3061
14 Kanada Kanada 9 -3064
15 Włochy Włochy 7 -3066

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Michael Uhrmann
Najbliższe zawody
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Timi Zajc
Karl Geiger
Naoki Nakamura
Yukiya Sato
Dawid Kubacki
Evgeniy Klimov
Keiichi Sato
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich