Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2020
Najbliższe zawody
14.08.2020
Frenstat HS-0
CoC
18.11.2018 - Wisła (Polska) HS-134
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Evgeniy Klimov Rosja 127.5 131.5 263.4
2 Stephan Leyhe Niemcy 124.5 130.5 256.7
3 Ryoyu Kobayashi Japonia 137.5 127.0 255.6
4 Kamil Stoch Polska 126.5 127.0 255.3
5 Timi Zajc Słowenia 126.0 127.0 253.4
6 Piotr Żyła Polska 124.5 131.0 251.3
7 Antti Aalto Finlandia 123.0 127.0 251.0
8 Dawid Kubacki Polska 124.0 128.0 250.6
9 Karl Geiger Niemcy 120.5 129.0 249.5
10 Johann Andre Forfang Norwegia 122.5 128.0 249.3
11 Andreas Wellinger Niemcy 123.5 132.0 248.8
12 Viktor Polasek Czechy 127.0 127.0 247.8
13 David Siegel Niemcy 121.0 124.5 243.7
14 Anders Fannemel Norwegia 123.5 127.5 243.0
15 Markus Eisenbichler Niemcy 124.5 123.0 242.4
16 Robert Johansson Norwegia 122.5 125.0 241.5
17 Killian Peier Szwajcaria 122.5 124.0 241.2
18 Daniel Huber Austria 121.5 124.5 240.0
19 Junshiro Kobayashi Japonia 122.5 122.5 239.9
20 Anze Lanisek Słowenia 124.5 121.0 238.9
21 Stefan Kraft Austria 119.5 118.5 237.8
22 Richard Freitag Niemcy 120.0 122.5 233.1
23 Jakub Wolny Polska 121.0 120.5 232.8
24 Clemens Aigner Austria 119.0 121.5 231.0
25 Roman Koudelka Czechy 119.0 119.5 225.0
26 Anze Semenic Słowenia 123.0 116.5 219.9
27 Manuel Fettner Austria 119.5 116.5 218.6
28 Alex Insam Włochy 119.5 120.0 216.9
29 Maciej Kot Polska 116.0 111.5 212.0
  Lukas Hlava Czechy 122.5 113.5 212.0
31 Jarkko Maatta Finlandia 121.5   108.5
32 Michael Hayboeck Austria 116.0   108.1
33 Andreas Schuler Szwajcaria 118.5   108.0
34 Daiki Ito Japonia 115.0   107.7
35 Andreas Stjernen Norwegia 119.0   107.3
36 Daniel Andre Tande Norwegia 113.0   104.9
37 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 114.0   104.7
38 Stefan Hula Polska 115.0   104.1
39 Pius Paschke Niemcy 115.5   103.9
40 Bor Pavlovcic Słowenia 114.5   103.6
41 Tomaz Naglic Słowenia 118.0   103.3
42 Kevin Bickner USA 113.5   102.5
43 Taku Takeuchi Japonia 113.0   98.8
44 Naoki Nakamura Japonia 114.5   94.5
45 Gregor Deschwanden Szwajcaria 109.5   93.8
46 Simon Ammann Szwajcaria 110.5   93.7
47 Vladimir Zografski Bułgaria 109.5   88.5
48 Gregor Schlierenzauer Austria 104.5   79.1
49 Denis Kornilov Rosja 104.5   78.4
50 Dmitriy Vassiliev Rosja DNS   DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Puchar Świata 2018/2019 - wszystkie konkursy »
Puchar Świata 2018/2019

Puchar Świata 2018/2019

Kalendarium
Dmitry Sporynin
Dzień Dziecka
Dziś urodziny obchodzą:
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich