BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
4
5
7
8
11
12
13
14
18
21
22
25
26
styczeń 2021
Najbliższe zawody
19.01.2021, godz. 10:15
Szczyrk HS-104
FIS Cup K
Kalendarz zawodów - Puchar ¦wiata 2018/2019
Period 3
17.11.2018 16:00 Wisła Polska HS-134 nocny, druż.
18.11.2018 15:00 Wisła Polska HS-134 nocny
24.11.2018 16:30 Ruka Finlandia HS-142 nocny
25.11.2018 17:00 Ruka Finlandia HS-142 nocny
01.12.2018 15:45 Niżny Tagił Rosja HS-134 nocny
02.12.2018 16:00 Niżny Tagił Rosja HS-134 nocny
08.12.2018 16:00 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 odwołany
09.12.2018 15:30 Titisee-Neustadt Niemcy HS-142 odwołany
15.12.2018 16:00 Engelberg Szwajcaria HS-140 nocny
16.12.2018 14:15 Engelberg Szwajcaria HS-140
Period 4
30.12.2018 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 TCS, nocny
01.01.2019 14:00 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142 TCS
04.01.2019 14:00 Innsbruck Austria HS-130 TCS
06.01.2019 17:00 Bischofshofen Austria HS-140 TCS, nocny
Period 5
12.01.2019 16:00 Val di Fiemme Włochy HS-135 nocny
13.01.2019 17:00 Val di Fiemme Włochy HS-135 nocny
19.01.2019 16:15 Zakopane Polska HS-140 nocny, druż.
20.01.2019 16:00 Zakopane Polska HS-140 nocny
26.01.2019 08:00 Sapporo Japonia HS-137 nocny
27.01.2019 02:00 Sapporo Japonia HS-137
Period 6
01.02.2019 16:10 Oberstdorf Niemcy HS-235 loty, nocny
02.02.2019 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-235 loty, nocny
03.02.2019 16:00 Oberstdorf Niemcy HS-235 loty, nocny
09.02.2019 16:30 Lahti Finlandia HS-130 nocny, druż
10.02.2019 16:15 Lahti Finlandia HS-130 nocny
15.02.2019 15:45 Willingen Niemcy HS-145 nocny, druż.
16.02.2019 16:00 Willingen Niemcy HS-145 nocny
17.02.2019 15:15 Willingen Niemcy HS-145
Period 7
09.03.2019 14:30 Oslo Norwegia HS-134 RA, druż.
10.03.2019 14:30 Oslo Norwegia HS-134 RA
12.03.2019 17:00 Lillehammer Norwegia HS-140 RA, nocny
14.03.2019 17:00 Trondheim Norwegia HS-140 RA, nocny
16.03.2019 17:00 Vikersund Norwegia HS-240 RA, loty, nocny, dr.
17.03.2019 17:00 Vikersund Norwegia HS-240 RA, loty
22.03.2019 14:30 Planica Słowenia HS-240 loty
23.03.2019 10:00 Planica Słowenia HS-240 loty, druż.
24.03.2019 10:00 Planica Słowenia HS-240 loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Ryoyu Kobayashi Japonia 2085  
2 Stefan Kraft Austria 1349 -736
3 Kamil Stoch Polska 1288 -797
4 Piotr Żyła Polska 1131 -954
5 Dawid Kubacki Polska 988 -1097
6 Robert Johansson Norwegia 974 -1111
7 Markus Eisenbichler Niemcy 937 -1148
8 Johann Andre Forfang Norwegia 892 -1193
9 Timi Zajc Słowenia 833 -1252
10 Karl Geiger Niemcy 765 -1320
11 Stephan Leyhe Niemcy 636 -1449
12 Evgeniy Klimov Rosja 592 -1493
13 Domen Prevc Słowenia 542 -1543
14 Roman Koudelka Czechy 523 -1562
15 Halvor Egner Granerud Norwegia 422 -1663
16 Daniel Huber Austria 413 -1672
17 Killian Peier Szwajcaria 399 -1686
18 Andreas Wellinger Niemcy 371 -1714
19 Andreas Stjernen Norwegia 335 -1750
  Junshiro Kobayashi Japonia 335 -1750
21 Richard Freitag Niemcy 331 -1754
22 Jakub Wolny Polska 328 -1757
23 Yukiya Sato Japonia 316 -1769
24 Simon Ammann Szwajcaria 313 -1772
25 Antti Aalto Finlandia 288 -1797
26 Philipp Aschenwald Austria 247 -1838
27 Michael Hayboeck Austria 228 -1857
28 Anze Semenic Słowenia 203 -1882
29 Peter Prevc Słowenia 179 -1906
30 Anze Lanisek Słowenia 177 -1908
31 Manuel Fettner Austria 166 -1919
32 Daiki Ito Japonia 145 -1940
33 Vladimir Zografski Bułgaria 134 -1951
34 David Siegel Niemcy 131 -1954
35 Daniel Andre Tande Norwegia 106 -1979
36 Anders Fannemel Norwegia 103 -1982
37 Noriaki Kasai Japonia 88 -1997
38 Constantin Schmid Niemcy 86 -1999
39 Naoki Nakamura Japonia 72 -2013
40 Stefan Hula Polska 69 -2016
41 Robin Pedersen Norwegia 58 -2027
42 Viktor Polasek Czechy 54 -2031
43 Jan Hoerl Austria 53 -2032
44 Marius Lindvik Norwegia 49 -2036
45 Clemens Aigner Austria 46 -2039
46 Jernej Damjan Słowenia 40 -2045
47 Maciej Kot Polska 25 -2060
48 Gregor Schlierenzauer Austria 23 -2062
49 Dmitriy Vassiliev Rosja 19 -2066
  Martin Hamann Niemcy 19 -2066
51 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 18 -2067
  Kevin Bickner USA 18 -2067
  Zak Mogel Słowenia 18 -2067
54 Lukas Hlava Czechy 17 -2068
  Ziga Jelar Słowenia 17 -2068
56 Keiichi Sato Japonia 13 -2072
57 Artti Aigro Estonia 12 -2073
  Severin Freund Niemcy 12 -2073
59 Jurij Tepes Słowenia 10 -2075
  Pius Paschke Niemcy 10 -2075
61 Cestmir Kozisek Czechy 9 -2076
  Taku Takeuchi Japonia 9 -2076
  Tilen Bartol Słowenia 9 -2076
64 Bor Pavlovcic Słowenia 8 -2077
65 Alex Insam Włochy 7 -2078
66 Roman Sergeevich Trofimov Rosja 5 -2080
67 Thomas Aasen Markeng Norwegia 4 -2081
  Paweł W±sek Polska 4 -2081
  Eetu Nousiainen Finlandia 4 -2081
  Gregor Deschwanden Szwajcaria 4 -2081
71 Tomas Vancura Czechy 3 -2082
  Ulrich Wohlgenannt Austria 3 -2082
73 Jarkko Maatta Finlandia 2 -2083
  Markus Schiffner Austria 2 -2083
  Andreas Alamommo Finlandia 2 -2083
  Moritz Baer Niemcy 2 -2083
77 Andreas Schuler Szwajcaria 1 -2084
  Mikhail Nazarov Rosja 1 -2084
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Polska Polska 6083  
2 Niemcy Niemcy 5650 -433
3 Japonia Japonia 4813 -1270
4 Austria Austria 4530 -1553
5 Norwegia Norwegia 3943 -2140
6 Słowenia Słowenia 3736 -2347
7 Szwajcaria Szwajcaria 1467 -4616
8 Czechy Czechy 1056 -5027
9 Rosja Rosja 867 -5216
10 Finlandia Finlandia 396 -5687
11 Bułgaria Bułgaria 134 -5949
12 Kanada Kanada 18 -6065
  USA USA 18 -6065
14 Estonia Estonia 12 -6071
15 Włochy Włochy 7 -6076
Wyniki konkursów
17.11.2018 Wisła Polska HS-134
Zwycięzcy: Polska
18.11.2018 Wisła Polska HS-134
Zwycięzca: Evgeniy Klimov (Rosja)
24.11.2018 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
25.11.2018 Ruka Finlandia HS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.12.2018 Niżny Tagił Rosja HS-134
Zwycięzca: Johann Andre Forfang (Norwegia)
02.12.2018 Niżny Tagił Rosja HS-134
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
15.12.2018 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
16.12.2018 Engelberg Szwajcaria HS-140
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
30.12.2018 Oberstdorf Niemcy HS-137
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
01.01.2019 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
04.01.2019 Innsbruck Austria HS-130
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
06.01.2019 Bischofshofen Austria HS-142
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
12.01.2019 Val di Fiemme Włochy HS-135
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
13.01.2019 Val di Fiemme Włochy HS-135
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
19.01.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzcy: Niemcy
20.01.2019 Zakopane Polska HS-140
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
26.01.2019 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
27.01.2019 Sapporo Japonia HS-137
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
01.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-235
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
02.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-235
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
03.02.2019 Oberstdorf Niemcy HS-235
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
09.02.2019 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzcy: Austria
10.02.2019 Lahti Finlandia HS-130
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
15.02.2019 Willingen Niemcy HS-145
Zwycięzcy: Polska
16.02.2019 Willingen Niemcy HS-145
Zwycięzca: Karl Geiger (Niemcy)
17.02.2019 Willingen Niemcy HS-145
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
09.03.2019 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzcy: Norwegia
10.03.2019 Oslo Norwegia HS-134
Zwycięzca: Robert Johansson (Norwegia)
12.03.2019 Lillehammer Norwegia HS-140
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
14.03.2019 Trondheim Norwegia HS-138
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
16.03.2019 Vikersund Norwegia HS-240
Zwycięzcy: Słowenia
17.03.2019 Vikersund Norwegia HS-240
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
22.03.2019 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzca: Markus Eisenbichler (Niemcy)
23.03.2019 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzcy: Polska
24.03.2019 Planica Słowenia HS-240
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2021 (wtorek)
09:15
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:15
FIS Cup Szczyrk
konkurs K
13:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
15:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs M
20 stycznia 2021 (¶roda)
09:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs K
13:30
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
14:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs M
22 stycznia 2021 (pi±tek)
09:00
P¦ kobiet Ljubno
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Ljubno
oficjalny trening
13:00
P¦ Lahti
odprawa techniczna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
kwalifikacje
15:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
18:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
23 stycznia 2021 (sobota)
12:45
P¦ kobiet Ljubno
seria próbna
14:00
P¦ kobiet Ljubno
konkurs druż.
15:00
P¦ Lahti
seria próbna
16:15
P¦ Lahti
konkurs druż.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
15:47
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
16:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
20:03
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
dzisiaj
22:13
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
00:44
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
03:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
04:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
05:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
07:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
jutro
17:35
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Zakopane
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich