TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Thurnbichler Austria 1252  
2 Morten Solem Norwegia 958 -294
3 Michael Möllinger Niemcy 829 -423
4 Ferdinand Bader Niemcy 813 -439
5 Daniel Forfang Norwegia 804 -448
6 Bastian Kaltenböck Austria 747 -505
7 Kai Bracht Niemcy 621 -631
8 Bernhard Metzler Austria 605 -647
9 Christian Nagiller Austria 593 -659
10 Wolfgang Loitzl Austria 523 -729
11 Frank Ludwig Niemcy 522 -730
12 Reinhard Schwarzenberger Austria 518 -734
13 Balthasar Schneider Austria 489 -763
14 Jure Radelj Słowenia 448 -804
15 Mathias Hafele Austria 444 -808
16 Janne Happonen Finlandia 423 -829
17 Michael Neumayer Niemcy 400 -852
18 Alexander Herr Niemcy 380 -872
  Thomas Morgenstern Austria 380 -872
20 Pekka Salminen Finlandia 311 -941
21 Jörg Ritzerfeld Niemcy 305 -947
22 Robert Mateja Polska 299 -953
23 Olav Magne Dönnem Norwegia 285 -967
24 Lauri Hakola Finlandia 281 -971
25 Roland Audenrieth Niemcy 276 -976
26 Havard Lie Norwegia 263 -989
27 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 261 -991
28 Stefan Kaiser Austria 255 -997
29 Yusuke Kaneko Japonia 250 -1002
30 Stephan Hocke Niemcy 244 -1008
31 Primoz Zupan-Urh Słowenia 225 -1027
32 Anders Bardal Norwegia 223 -1029
33 Akira Higashi Japonia 219 -1033
34 Igor Medved Słowenia 216 -1036
35 Lars Bystoel Norwegia 214 -1038
36 Jim Denney jr USA 207 -1045
37 Bine Norcic Słowenia 203 -1049
38 Hideharu Miyahira Japonia 200 -1052
39 Manuel Fettner Austria 194 -1058
40 Bine Zupan Słowenia 192 -1060
41 Rok Urbanc Słowenia 182 -1070
42 Frank Reichel Niemcy 181 -1071
43 Stefan Pieper Niemcy 180 -1072
44 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 163 -1089
45 Hiroki Yamada Japonia 160 -1092
46 Jernej Damjan Słowenia 157 -1095
  Jussi Hautamäki Finlandia 157 -1095
48 Takanobu Okabe Japonia 152 -1100
49 Thomas Lobben Norwegia 147 -1105
50 Kalle Keituri Finlandia 144 -1108
51 Jakub Janda Czechy 140 -1112
52 Shingo Ueno Japonia 137 -1115
53 Markus Eigentler Austria 133 -1119
  Harri Olli Finlandia 133 -1119
55 Christof Duffner Niemcy 126 -1126
56 Tomasz Pochwała Polska 125 -1127
  Jakub Jiroutek Czechy 125 -1127
58 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 119 -1133
59 Maximilian Mechler Niemcy 118 -1134
60 Grzegorz Sobczyk Polska 112 -1140
61 Noriaki Kasai Japonia 110 -1142
62 Christian Meyer Norwegia 105 -1147
  Martin Koch Austria 105 -1147
64 Emmanuel Chedal Francja 102 -1150
65 Tommy Schwall USA 98 -1154
66 Pasi Hyytiae Finlandia 91 -1161
  Kentaro Shigematsu Japonia 91 -1161
68 Naoki Yasuzaki Japonia 90 -1162
  Maxime Remy Francja 90 -1162
70 Rok Benkovic Słowenia 88 -1164
  Jure Bogataj Słowenia 88 -1164
72 Jaan Juris Estonia 86 -1166
73 Yasuhiro Shibata Japonia 83 -1169
74 Nicolas Dessum Francja 82 -1170
  Fumihisa Yumoto Japonia 82 -1170
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 82 -1170
77 Grega Lang Słowenia 81 -1171
78 Daiki Ito Japonia 80 -1172
  Risto Jussilainen Finlandia 80 -1172
80 Dirk Else Niemcy 79 -1173
81 Krystian Długopolski Polska 73 -1179
82 Akseli Kokkonen Finlandia 71 -1181
83 Wojciech Skupień Polska 68 -1184
84 Radek Zidek Czechy 67 -1185
  Christoph Strickner Austria 67 -1185
86 Łukasz Kruczek Polska 66 -1186
87 Kazuyoshi Funaki Japonia 65 -1187
  Shinichiro Saito Japonia 65 -1187
89 Masahiko Harada Japonia 64 -1188
90 Ryohei Nishimori Japonia 63 -1189
  Jan Ottar Andersen Norwegia 63 -1189
  Mario Kürschner Niemcy 63 -1189
  Jarkko Heikkonen Finlandia 63 -1189
94 Sota Okamura Japonia 60 -1192
  Logan Gerber USA 60 -1192
96 Wojciech Tajner Polska 59 -1193
  Magnus Rostad Norwegia 59 -1193
98 Martin Babis Słowacja 58 -1194
  David Jirotka Czechy 58 -1194
100 Jiri Parma jr. Czechy 56 -1196
101 Hannu Alakunnas Finlandia 55 -1197
102 Kyle Kessler USA 54 -1198
  Marc Vogel Szwajcaria 54 -1198
104 Gasper Cavlovic Słowenia 53 -1199
  Jonas Nordin Szwecja 53 -1199
106 Borek Sedlak Czechy 52 -1200
107 Yukio Sakano Japonia 51 -1201
  Hartman Rector USA 51 -1201
109 Florentin Durand Francja 49 -1203
110 Blaz Vrhovnik Słowenia 48 -1204
111 Teppei Takano Japonia 46 -1206
  Kazuya Nakagawa Japonia 46 -1206
113 Jarkko Heikkelae Finlandia 45 -1207
114 Chil-Ku Kang Korea Pd. 44 -1208
  Seou Choi Korea Pd. 44 -1208
116 Boy van Baarle Holandia 43 -1209
117 Ratislav Lesko Słowacja 42 -1210
118 Jan Matura Czechy 41 -1211
119 Rene Stefanovie Słowacja 39 -1213
  Homare Kishimoto Japonia 39 -1213
121 Remi Santiago Francja 38 -1214
122 Kimmo Yliriesto Finlandia 37 -1215
123 Marcin Bachleda Polska 36 -1216
  Michael Nagiller Austria 36 -1216
125 Yuta Watase Japonia 34 -1218
126 Mateusz Rutkowski Polska 33 -1219
127 Kazuya Yoshioka Japonia 32 -1220
  Shusaku Hosoyama Japonia 32 -1220
129 Roland Mueller Austria 31 -1221
  Daniel Klausmann Niemcy 31 -1221
  Brian Welch USA 31 -1221
132 Stefan Becker Austria 30 -1222
133 Stefano Chiapolino Włochy 28 -1224
134 Simon Podrebersek Słowenia 27 -1225
  Julian Musiol Niemcy 27 -1225
136 Miroslav Formanek Słowacja 26 -1226
  Nicolas Fettner Austria 26 -1226
138 Tomisław Tajner Polska 25 -1227
  Yasuhiko Ota Japonia 25 -1227
140 Michal Dolezal Czechy 24 -1228
  Andraz Kern Słowenia 24 -1228
142 Uros Peterka Słowenia 23 -1229
143 Steve McNeil USA 22 -1230
  Stanislav Filimonov Kazachstan 22 -1230
  Grzegorz ¦liwka Polska 22 -1230
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 22 -1230
  Taro Takayanagi Japonia 22 -1230
  Terje Morka Norwegia 22 -1230
149 Ole-Kristian Stroem Norwegia 21 -1231
150 Martin Mesik Słowacja 20 -1232
  Haakon Helgesen Norwegia 20 -1232
  Lukas Hlava Czechy 20 -1232
  Clint Jones USA 20 -1232
154 Yasunori Suzuki Japonia 19 -1233
  Hiroshi Yoshinari Japonia 19 -1233
  Eric Denney USA 19 -1233
  Besnik Gashi Szwecja 19 -1233
  Katsunari Kimoto Japonia 19 -1233
159 Giancarlo Adami Włochy 18 -1234
  Alexey Silaev Rosja 18 -1234
  Ole Christen Enger Norwegia 18 -1234
  Jon Aaraas Norwegia 18 -1234
  David Lazzaroni Francja 18 -1234
  Kim-Arild Tandberg Norwegia 18 -1234
  Toni Nieminen Finlandia 18 -1234
  Alessio Bolognani Włochy 18 -1234
167 Johan Erikson Szwecja 16 -1236
  Teruyoshi Sugimoto Japonia 16 -1236
169 Meinrad Hofmeier Niemcy 14 -1238
  Hiroya Saito Japonia 14 -1238
  Manuel Resch sen. Austria 14 -1238
  Yuta Araseki Japonia 14 -1238
  Kazuki Nishishita Japonia 14 -1238
  Lassi Huuskonen Finlandia 14 -1238
  Petr Chaadaev Białoru¶ 14 -1238
176 Takashi Mori Japonia 13 -1239
177 Alan Alborn USA 12 -1240
  Dave Edlund USA 12 -1240
  Marco Beltrame Włochy 12 -1240
180 Takeshi Ishizawa Japonia 11 -1241
  Erling Enger Norwegia 11 -1241
182 Tomokazu Miura Japonia 10 -1242
  Jens Salumäe Estonia 10 -1242
  Stephen Mackay USA 10 -1242
  Florian Knaus Austria 10 -1242
  Ingemar Mayr Holandia 10 -1242
187 Dominik Bafia Kanada 9 -1243
188 Ildar Fatchullin Rosja 8 -1244
  Ryan Watts USA 8 -1244
  Shunji Ikeda Japonia 8 -1244
  Gregory Baxter Kanada 8 -1244
  Jan Ciapała Polska 8 -1244
  Ray Hocking USA 8 -1244
194 Stefan Rammerstorfer Austria 7 -1245
  Hideo Togawa Japonia 7 -1245
  Daijiro Higuchi Japonia 7 -1245
  Andreas Aren Szwecja 7 -1245
198 Isak Grimholm Szwecja 6 -1246
  Bruno Hauswirth Szwajcaria 6 -1246
  Masayuki Sato Japonia 6 -1246
201 Eirik Ulimoen Norwegia 5 -1247
  Yuki Yasukawa Japonia 5 -1247
  Andrew Osadetz Kanada 5 -1247
  Chikanobu Kokubun Japonia 5 -1247
205 Gerhard Hofer Austria 4 -1248
  Thomas Hörl Austria 4 -1248
  Jens Gaiser Niemcy 4 -1248
  Ryota Tomii Japonia 4 -1248
  Gerald Percht Austria 4 -1248
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 4 -1248
211 Sergej Kozhevnikov Rosja 3 -1249
  Anders Johnson USA 3 -1249
  Florian Krumbacher Niemcy 3 -1249
  Pasi Ahonen Finlandia 3 -1249
  Tsubasa Chonan Japonia 3 -1249
216 Jake Wolf USA 2 -1250
  Anders Jacobsen Norwegia 2 -1250
  Junya Anbo Japonia 2 -1250
  Maxim Polunin Kazachstan 2 -1250
  Hans Petrat Niemcy 2 -1250
  Kenta Yamamoto Japonia 2 -1250
222 Yuki Koike Japonia 1 -1251
  Takayuki Kiryu Japonia 1 -1251
  Anthony Myhra USA 1 -1251
  Krzysztof Styrczula Polska 1 -1251
  Shota Tanaka Japonia 1 -1251
  Dimitry Ipatov Rosja 1 -1251
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 6471  
2 Niemcy Niemcy 5218 -1253
3 Norwegia Norwegia 3419 -3052
4 Japonia Japonia 2640 -3831
5 Finlandia Finlandia 2187 -4284
6 Słowenia Słowenia 2055 -4416
7 Polska Polska 927 -5544
8 USA USA 618 -5853
9 Czechy Czechy 583 -5888
10 Francja Francja 379 -6092
11 Słowacja Słowacja 185 -6286
12 Szwajcaria Szwajcaria 142 -6329
13 Szwecja Szwecja 101 -6370
14 Estonia Estonia 96 -6375
15 Korea Pd. Korea Pd. 92 -6379
16 Włochy Włochy 76 -6395
17 Holandia Holandia 53 -6418
18 Rosja Rosja 30 -6441
19 Kazachstan Kazachstan 24 -6447
20 Kanada Kanada 22 -6449
21 Białoru¶ Białoru¶ 14 -6457
Wyniki konkursów
14.12.2002 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Mathias Hafele (Austria)
15.12.2002 Lahti Finlandia K-116
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
21.12.2002 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
22.12.2002 Liberec Czechy K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
26.12.2002 St.Moritz Szwajcaria K-95
Zwycięzca: Bastian Kaltenböck (Austria)
28.12.2002 Engelberg Szwajcaria K-120
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
01.01.2003 Seefeld Austria K-90
Zwycięzca: Christian Nagiller (Austria)
04.01.2003 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Jussi Hautamäki (Finlandia)
10.01.2003 Sapporo Japonia K-90
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
11.01.2003 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Hideharu Miyahira (Japonia)
11.01.2003 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Christian Nagiller (Austria)
12.01.2003 Sapporo Japonia K-120
Zwycięzca: Hideharu Miyahira (Japonia)
12.01.2003 Planica Słowenia K-90
Zwycięzca: Christian Nagiller (Austria)
25.01.2003 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzca: Christof Duffner (Niemcy)
26.01.2003 Titisee-Neustadt Niemcy K-120
Zwycięzca: Robert Mateja (Polska)
01.02.2003 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Michael Möllinger (Niemcy)
02.02.2003 Braunlage Niemcy K-90
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
05.02.2003 Willingen Niemcy K-120
Zwycięzca: Michael Möllinger (Niemcy)
08.02.2003 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Daniel Forfang (Norwegia)
09.02.2003 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Daniel Forfang (Norwegia)
15.02.2003 Eisenerz Austria K-90
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
16.02.2003 Eisenerz Austria K-90
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
16.02.2003 Westby USA K-106
Zwycięzca: Ferdinand Bader (Niemcy)
21.02.2003 Brotterode Niemcy K-98
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
22.02.2003 Brotterode Niemcy K-98
Zwycięzca: Janne Happonen (Finlandia)
23.02.2003 Lauscha Niemcy K-92
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
28.02.2003 Ishpeming USA K-90
Zwycięzca: Kai Bracht (Niemcy)
01.03.2003 Ruhpolding Niemcy K-115
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
01.03.2003 Ishpeming USA K-90
Zwycięzca: Roland Audenrieth (Niemcy)
02.03.2003 Ruhpolding Niemcy K-115
Zwycięzca: Stefan Thurnbichler (Austria)
02.03.2003 Ishpeming USA K-90
Zwycięzca: Ferdinand Bader (Niemcy)
12.03.2003 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Akira Higashi (Japonia)
13.03.2003 Zao Japonia K-90
Zwycięzca: Yusuke Kaneko (Japonia)
15.03.2003 Stryn Norwegia K-90
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
16.03.2003 Stryn Norwegia K-90
Zwycięzca: Morten Solem (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »