Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
21.12.2002 - Liberec (Czechy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Morgenstern Austria 129.0 139.0 278.9
2 Lars Bystoel Norwegia 125.0 130.0 258.5
3 Jakub Janda Czechy 124.0 127.0 253.8
4 Christian Nagiller Austria 124.0 128.5 252.0
5 Bernhard Metzler Austria 125.0 126.0 251.8
6 Stefan Pieper Niemcy 122.0 130.0 251.6
7 Stefan Thurnbichler Austria 122.5 126.0 247.8
8 Anders Bardal Norwegia 124.0 126.0 247.5
9 Kai Bracht Niemcy 118.5 129.0 244.5
10 Stefan Kaiser Austria 119.0 128.0 242.6
11 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 118.0 128.0 240.3
12 Igor Medved Słowenia 120.0 124.0 236.7
13 Balthasar Schneider Austria 116.0 125.5 233.7
14 Michael Möllinger Niemcy 118.0 125.0 233.4
15 Krystian Długopolski Polska 118.5 124.0 233.0
16 Ferdinand Bader Niemcy 116.0 124.0 229.5
17 Jan Matura Czechy 117.5 123.5 225.3
18 Daniel Forfang Norwegia 115.5 122.0 225.0
19 Frank Ludwig Niemcy 118.0 119.5 224.5
20 Pekka Salminen Finlandia 116.0 120.0 221.3
21 Maximilian Mechler Niemcy 115.5 119.5 219.0
22 Olav Magne Dönnem Norwegia 116.0 120.0 217.8
23 Morten Solem Norwegia 115.0 118.5 216.8
24 Jure Radelj Słowenia 115.0 116.0 213.3
25 Emmanuel Chedal Francja 115.0 116.5 212.2
26 Dirk Else Niemcy 113.5 116.5 207.0
27 Bastian Kaltenböck Austria 114.5 113.5 204.9
28 Manuel Fettner Austria 114.0 113.0 204.6
29 Michal Dolezal Czechy 113.0 112.5 200.9
30 Wojciech Skupień Polska 113.0 104.0 181.1
31 Remi Santiago Francja 113.5   99.3
32 Lauri Hakola Finlandia 112.0   98.6
  Lukas Hlava Czechy 112.0   98.6
34 Martin Mesik Słowacja 113.5   97.3
35 Frank Reichel Niemcy 112.0   97.1
36 Maxime Remy Francja 110.5   96.4
37 Kimmo Yliriesto Finlandia 111.0   96.3
38 Jiri Parma jr. Czechy 110.5   95.9
39 Emmanuel Chedal Francja 110.5   94.4
40 Jan Vacula Czechy 110.0   93.5
41 Bine Norcic Słowenia 111.0   93.3
42 Łukasz Kruczek Polska 106.0   87.3
43 Primoz Zupan-Urh Słowenia 106.0   86.8
44 Jan Mazoch Czechy 105.5   85.9
45 Uros Peterka Słowenia 104.5   84.1
46 Jakub Jiroutek Czechy 104.5   83.6
47 Petr Chaadaev Białoru¶ 104.5   82.6
48 Borek Sedlak Czechy 103.5   81.3
49 Florentin Durand Francja 103.5   80.8
50 Giancarlo Adami Włochy 103.0   78.9
51 Christoph Kreuzer Holandia 104.0   77.7
52 Boy van Baarle Holandia 100.0   74.0
53 Isak Grimholm Szwecja 99.0   73.7
54 Dusan Orsula Słowacja 100.0   70.5
55 Pavel Fizek Czechy 95.5   64.4
56 Alessio Bolognani Włochy 92.5   60.5
57 Grzegorz Sobczyk Polska 92.0   58.6
58 Antonin Hajek Czechy 92.0   58.1
59 Zdenek Zidek Czechy 91.0   56.3
60 Denis Kornilov Rosja 90.5   55.9
61 Jan Ciapała Polska 91.0   55.8
62 David Jirotka Czechy 90.5   54.9
63 Sergej Kozhevnikov Rosja 90.0   52.5
  Ondrej Vaculik Czechy 90.0   52.5
65 Dimitri Zhuchichin Rosja 89.0   51.7
66 Volodymyr Boshchuk Ukraina 89.0   51.2
67 Lukas Kuban Czechy 88.0   46.9
68 Michal Szymeczek Czechy 87.5   45.5
69 Tomas Kyncl Czechy 86.0   45.3
70 Igor Boychuk Ukraina 85.0   43.0
71 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 84.5   42.6
72 Andrej Barmenkov Rosja 85.0   42.0
73 Oleksander Lazarovych Ukraina 84.5   38.1
74 Jeroen Nikkel Holandia 83.0   35.4
75 Alexandr Svetlov Białoru¶ 82.0   35.1
76 Ciprian Ionita Rumunia 80.0   34.5
77 Sergei Aleksandrov Białoru¶ 79.5   31.6
78 Frantisek Vaculik Czechy 80.5   29.4
79 Csaba Magdo Rumunia 77.5   27.5

« Puchar Kontynentalny 2002/2003 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2002/2003

Puchar Kontynentalny 2002/2003

Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich