TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
21.12.2002 - Liberec (Czechy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Morgenstern Austria 129.0 139.0 278.9
2 Lars Bystoel Norwegia 125.0 130.0 258.5
3 Jakub Janda Czechy 124.0 127.0 253.8
4 Christian Nagiller Austria 124.0 128.5 252.0
5 Bernhard Metzler Austria 125.0 126.0 251.8
6 Stefan Pieper Niemcy 122.0 130.0 251.6
7 Stefan Thurnbichler Austria 122.5 126.0 247.8
8 Anders Bardal Norwegia 124.0 126.0 247.5
9 Kai Bracht Niemcy 118.5 129.0 244.5
10 Stefan Kaiser Austria 119.0 128.0 242.6
11 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 118.0 128.0 240.3
12 Igor Medved Słowenia 120.0 124.0 236.7
13 Balthasar Schneider Austria 116.0 125.5 233.7
14 Michael Möllinger Niemcy 118.0 125.0 233.4
15 Krystian Długopolski Polska 118.5 124.0 233.0
16 Ferdinand Bader Niemcy 116.0 124.0 229.5
17 Jan Matura Czechy 117.5 123.5 225.3
18 Daniel Forfang Norwegia 115.5 122.0 225.0
19 Frank Ludwig Niemcy 118.0 119.5 224.5
20 Pekka Salminen Finlandia 116.0 120.0 221.3
21 Maximilian Mechler Niemcy 115.5 119.5 219.0
22 Olav Magne Dönnem Norwegia 116.0 120.0 217.8
23 Morten Solem Norwegia 115.0 118.5 216.8
24 Jure Radelj Słowenia 115.0 116.0 213.3
25 Emmanuel Chedal Francja 115.0 116.5 212.2
26 Dirk Else Niemcy 113.5 116.5 207.0
27 Bastian Kaltenböck Austria 114.5 113.5 204.9
28 Manuel Fettner Austria 114.0 113.0 204.6
29 Michal Dolezal Czechy 113.0 112.5 200.9
30 Wojciech Skupień Polska 113.0 104.0 181.1
31 Remi Santiago Francja 113.5   99.3
32 Lauri Hakola Finlandia 112.0   98.6
  Lukas Hlava Czechy 112.0   98.6
34 Martin Mesik Słowacja 113.5   97.3
35 Frank Reichel Niemcy 112.0   97.1
36 Maxime Remy Francja 110.5   96.4
37 Kimmo Yliriesto Finlandia 111.0   96.3
38 Jiri Parma jr. Czechy 110.5   95.9
39 Emmanuel Chedal Francja 110.5   94.4
40 Jan Vacula Czechy 110.0   93.5
41 Bine Norcic Słowenia 111.0   93.3
42 Łukasz Kruczek Polska 106.0   87.3
43 Primoz Zupan-Urh Słowenia 106.0   86.8
44 Jan Mazoch Czechy 105.5   85.9
45 Uros Peterka Słowenia 104.5   84.1
46 Jakub Jiroutek Czechy 104.5   83.6
47 Petr Chaadaev Białoru¶ 104.5   82.6
48 Borek Sedlak Czechy 103.5   81.3
49 Florentin Durand Francja 103.5   80.8
50 Giancarlo Adami Włochy 103.0   78.9
51 Christoph Kreuzer Holandia 104.0   77.7
52 Boy van Baarle Holandia 100.0   74.0
53 Isak Grimholm Szwecja 99.0   73.7
54 Dusan Orsula Słowacja 100.0   70.5
55 Pavel Fizek Czechy 95.5   64.4
56 Alessio Bolognani Włochy 92.5   60.5
57 Grzegorz Sobczyk Polska 92.0   58.6
58 Antonin Hajek Czechy 92.0   58.1
59 Zdenek Zidek Czechy 91.0   56.3
60 Denis Kornilov Rosja 90.5   55.9
61 Jan Ciapała Polska 91.0   55.8
62 David Jirotka Czechy 90.5   54.9
63 Sergej Kozhevnikov Rosja 90.0   52.5
  Ondrej Vaculik Czechy 90.0   52.5
65 Dimitri Zhuchichin Rosja 89.0   51.7
66 Volodymyr Boshchuk Ukraina 89.0   51.2
67 Lukas Kuban Czechy 88.0   46.9
68 Michal Szymeczek Czechy 87.5   45.5
69 Tomas Kyncl Czechy 86.0   45.3
70 Igor Boychuk Ukraina 85.0   43.0
71 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 84.5   42.6
72 Andrej Barmenkov Rosja 85.0   42.0
73 Oleksander Lazarovych Ukraina 84.5   38.1
74 Jeroen Nikkel Holandia 83.0   35.4
75 Alexandr Svetlov Białoru¶ 82.0   35.1
76 Ciprian Ionita Rumunia 80.0   34.5
77 Sergei Aleksandrov Białoru¶ 79.5   31.6
78 Frantisek Vaculik Czechy 80.5   29.4
79 Csaba Magdo Rumunia 77.5   27.5

« Puchar Kontynentalny 2002/2003 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2002/2003

Puchar Kontynentalny 2002/2003

Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »