TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
22.02.2003 - Brotterode (Niemcy) K-98
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Janne Happonen Finlandia 110.0 105.0 273.5
2 Jörg Ritzerfeld Niemcy 108.0 104.0 262.0
3 Daniel Forfang Norwegia 107.0 102.0 257.5
4 Morten Solem Norwegia 104.5 104.0 256.5
5 Stefan Pieper Niemcy 105.5 103.5 255.5
6 Stefan Thurnbichler Austria 109.5 99.5 255.0
  Michael Neumayer Niemcy 103.5 106.0 255.0
8 Reinhard Schwarzenberger Austria 106.5 100.5 253.5
9 Thomas Lobben Norwegia 107.5 99.0 249.5
10 Stephan Hocke Niemcy 101.5 104.0 248.5
11 Kalle Keituri Finlandia 105.5 99.0 246.0
12 Michael Möllinger Niemcy 105.0 98.0 243.0
13 Jussi Hautamäki Finlandia 107.0 97.5 240.5
14 Frank Ludwig Niemcy 104.0 95.5 236.0
15 Wolfgang Loitzl Austria 103.5 94.0 233.5
16 Primoz Zupan-Urh Słowenia 100.5 97.5 230.5
17 Bastian Kaltenböck Austria 97.5 99.0 229.0
18 Rok Urbanc Słowenia 98.5 97.5 228.5
19 Jiri Parma jr. Czechy 97.5 96.5 224.0
  Andraz Kern Słowenia 98.0 97.5 224.0
21 Bine Norcic Słowenia 99.5 92.5 217.5
22 Christian Meyer Norwegia 102.5 88.0 215.5
23 Olav Magne Dönnem Norwegia 94.5 92.5 205.5
24 Mathias Hafele Austria 100.0 85.5 198.0
25 Daniel Klausmann Niemcy 100.0 83.5 197.0
26 Martin Koch Austria 94.0 88.0 195.0
27 Blaz Vrhovnik Słowenia 94.0 87.5 193.0
28 Wojciech Tajner Polska 93.0 88.0 192.0
29 Łukasz Kruczek Polska 93.0 85.5 183.5
30 Florentin Durand Francja 96.0 78.0 172.5
31 Alexander Herr Niemcy 111.5   121.5
32 Antonin Hajek Czechy 93.5   102.0
33 Manuel Fettner Austria 92.5   101.5
34 Jure Radelj Słowenia 94.0   100.0
35 Johan Erikson Szwecja 92.5   99.5
36 Andrzej Galica Polska 91.0   97.0
37 Balthasar Schneider Austria 91.5   94.0
38 Grzegorz Sobczyk Polska 89.0   93.0
39 David Lazzaroni Francja 94.5   89.5
40 Emil Westberg Szwecja 86.5   88.0
  Christian Lange Niemcy 87.0   88.0
42 Jaka Oblak Słowenia 86.0   86.0
43 Pavel Fizek Czechy 85.5   85.5
44 Evgeni Plekhov Rosja 85.5   82.5
45 Meinrad Hofmeier Niemcy 84.0   81.5
46 Jure Bogataj Słowenia 83.5   80.5
  Martin Auer Niemcy 83.5   80.5
48 Isak Grimholm Szwecja 83.0   79.5
49 Dirk Else Niemcy 84.5   78.5
50 Florian Krumbacher Niemcy 82.0   77.0
51 Besnik Gashi Szwecja 81.0   74.0
  Uli Basler Niemcy 80.5   74.0
53 Yoann Morel Francja 80.0   72.5
54 Thomas Krause Niemcy 80.0   72.0
55 Maxime Remy Francja 78.0   62.0
56 Andre Eichel Niemcy 73.0   56.5
57 Jan Ciapała Polska 71.0   48.5
58 Hans Petrat Niemcy 68.5   43.0
59 Jeroen Nikkel Holandia 66.0   37.5

« Puchar Kontynentalny 2002/2003 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2002/2003

Puchar Kontynentalny 2002/2003

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alex Insam (1997)
Christian Inngjerdingen (1996)
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »