Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 26.01.2003, Titisee-Neustadt K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Christian Nagiller Austria 593  
2 Stefan Thurnbichler Austria 494 -99
3 Thomas Morgenstern Austria 380 -213
4 Daniel Forfang Norwegia 339 -254
5 Kai Bracht Niemcy 319 -274
6 Pekka Salminen Finlandia 311 -282
7 Bernhard Metzler Austria 292 -301
8 Bastian Kaltenböck Austria 290 -303
9 Ferdinand Bader Niemcy 266 -327
10 Morten Solem Norwegia 235 -358
11 Balthasar Schneider Austria 227 -366
12 Anders Bardal Norwegia 223 -370
13 Igor Medved Słowenia 215 -378
14 Lars Bystoel Norwegia 214 -379
15 Mathias Hafele Austria 211 -382
16 Hideharu Miyahira Japonia 200 -393
17 Michael Möllinger Niemcy 193 -400
18 Olav Magne Dönnem Norwegia 187 -406
19 Wolfgang Loitzl Austria 184 -409
20 Robert Mateja Polska 179 -414
21 Stefan Kaiser Austria 174 -419
22 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 163 -430
23 Manuel Fettner Austria 154 -439
24 Jernej Damjan Słowenia 151 -442
25 Jakub Janda Czechy 140 -453
26 Havard Lie Norwegia 137 -456
27 Frank Ludwig Niemcy 131 -462
28 Christof Duffner Niemcy 126 -467
29 Shingo Ueno Japonia 121 -472
30 Yusuke Kaneko Japonia 110 -483
  Noriaki Kasai Japonia 110 -483
32 Rok Urbanc Słowenia 109 -484
33 Janne Happonen Finlandia 106 -487
34 Akira Higashi Japonia 105 -488
35 Michael Neumayer Niemcy 104 -489
36 Emmanuel Chedal Francja 102 -491
37 Jure Radelj Słowenia 101 -492
38 Jussi Hautamäki Finlandia 100 -493
39 Rok Benkovic Słowenia 88 -505
  Jure Bogataj Słowenia 88 -505
41 Bine Norcic Słowenia 83 -510
42 Nicolas Dessum Francja 82 -511
43 Yasuhiro Shibata Japonia 81 -512
44 Risto Jussilainen Finlandia 80 -513
  Reinhard Schwarzenberger Austria 80 -513
46 Dirk Else Niemcy 79 -514
  Sylvain Freiholz Szwajcaria 79 -514
48 Maxime Remy Francja 76 -517
  Alexander Herr Niemcy 76 -517
50 Takanobu Okabe Japonia 68 -525
51 Primoz Zupan-Urh Słowenia 67 -526
52 Naoki Yasuzaki Japonia 66 -527
  Stefan Pieper Niemcy 66 -527
54 Kazuyoshi Funaki Japonia 65 -528
55 Hiroki Yamada Japonia 64 -529
56 Sota Okamura Japonia 60 -533
57 Hannu Alakunnas Finlandia 55 -538
58 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 53 -540
59 Shinichiro Saito Japonia 52 -541
60 Harri Olli Finlandia 51 -542
  Maximilian Mechler Niemcy 51 -542
  Yukio Sakano Japonia 51 -542
63 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 50 -543
  Jaan Juris Estonia 50 -543
65 Krystian Długopolski Polska 48 -545
  Wojciech Skupień Polska 48 -545
67 Fumihisa Yumoto Japonia 47 -546
68 Teppei Takano Japonia 46 -547
69 Chil-Ku Kang Korea Pd. 44 -549
70 Jan Matura Czechy 41 -552
  Roland Audenrieth Niemcy 41 -552
72 Remi Santiago Francja 37 -556
  Kimmo Yliriesto Finlandia 37 -556
74 Daiki Ito Japonia 35 -558
75 Kalle Keituri Finlandia 29 -564
76 Masahiko Harada Japonia 28 -565
  Kazuya Yoshioka Japonia 28 -565
78 Gasper Cavlovic Słowenia 27 -566
79 Jörg Ritzerfeld Niemcy 24 -569
  Grega Lang Słowenia 24 -569
  Michal Dolezal Czechy 24 -569
  Tomasz Pochwała Polska 24 -569
83 Jiri Parma jr. Czechy 23 -570
84 Seou Choi Korea Pd. 22 -571
  Grzegorz Sobczyk Polska 22 -571
  Uros Peterka Słowenia 22 -571
87 Frank Reichel Niemcy 21 -572
  Mario Kürschner Niemcy 21 -572
89 Akseli Kokkonen Finlandia 20 -573
  Clint Jones USA 20 -573
  Lukas Hlava Czechy 20 -573
  Lauri Hakola Finlandia 20 -573
93 Blaz Vrhovnik Słowenia 19 -574
  Katsunari Kimoto Japonia 19 -574
95 Ryohei Nishimori Japonia 18 -575
  Florentin Durand Francja 18 -575
  Jon Aaraas Norwegia 18 -575
98 Łukasz Kruczek Polska 17 -576
99 Teruyoshi Sugimoto Japonia 16 -577
  Stefano Chiapolino Włochy 16 -577
101 Kentaro Shigematsu Japonia 15 -578
  Shusaku Hosoyama Japonia 15 -578
103 Lassi Huuskonen Finlandia 14 -579
  Marc Vogel Szwajcaria 14 -579
  Yuta Araseki Japonia 14 -579
  Petr Chaadaev Białoru¶ 14 -579
  Homare Kishimoto Japonia 14 -579
  Hiroya Saito Japonia 14 -579
109 Markus Eigentler Austria 13 -580
110 Daniel Klausmann Niemcy 12 -581
111 Takeshi Ishizawa Japonia 11 -582
112 Jan Ottar Andersen Norwegia 10 -583
  Kazuki Nishishita Japonia 10 -583
  Jens Salumäe Estonia 10 -583
115 Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -584
  Julian Musiol Niemcy 9 -584
  Michael Nagiller Austria 9 -584
  Martin Mesik Słowacja 9 -584
  Yuta Watase Japonia 9 -584
120 Ildar Fatchullin Rosja 8 -585
  Jakub Jiroutek Czechy 8 -585
122 Roland Mueller Austria 7 -586
123 Bine Zupan Słowenia 6 -587
  Isak Grimholm Szwecja 6 -587
125 Kazuya Nakagawa Japonia 5 -588
  Yuki Yasukawa Japonia 5 -588
  Bruno Hauswirth Szwajcaria 5 -588
  Magnus Rostad Norwegia 5 -588
129 Yasunori Suzuki Japonia 4 -589
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 4 -589
131 Tsubasa Chonan Japonia 3 -590
  Stefan Becker Austria 3 -590
  Sergej Kozhevnikov Rosja 3 -590
  Pasi Ahonen Finlandia 3 -590
  Takashi Mori Japonia 3 -590
136 Grzegorz ¦liwka Polska 2 -591
  Gerhard Hofer Austria 2 -591
  Logan Gerber USA 2 -591
  Ingemar Mayr Holandia 2 -591
  Junya Anbo Japonia 2 -591
  Daijiro Higuchi Japonia 2 -591
  Kenta Yamamoto Japonia 2 -591
143 Dimitry Ipatov Rosja 1 -592
  Yuki Koike Japonia 1 -592
  Shota Tanaka Japonia 1 -592
  Anders Jacobsen Norwegia 1 -592
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3113  
2 Japonia Japonia 1570 -1543
3 Niemcy Niemcy 1539 -1574
4 Norwegia Norwegia 1532 -1581
5 Słowenia Słowenia 1000 -2113
6 Finlandia Finlandia 879 -2234
7 Polska Polska 340 -2773
8 Francja Francja 315 -2798
9 Czechy Czechy 256 -2857
10 Szwajcaria Szwajcaria 98 -3015
11 Korea Pd. Korea Pd. 70 -3043
12 Estonia Estonia 60 -3053
13 USA USA 22 -3091
14 Włochy Włochy 16 -3097
15 Białoru¶ Białoru¶ 14 -3099
16 Rosja Rosja 12 -3101
17 Słowacja Słowacja 9 -3104
  Kazachstan Kazachstan 9 -3104
19 Szwecja Szwecja 6 -3107
20 Holandia Holandia 2 -3111

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Wojciech G±sienica-Kotelnicki
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Grigoriy Leontyev (1992)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich