Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
14.12.2002 - Lahti (Finlandia) K-116
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Mathias Hafele Austria 128.5 128.0 277.1
2 Thomas Morgenstern Austria 129.5 123.5 267.3
3 Lars Bystoel Norwegia 125.0 118.5 251.2
  Anders Bardal Norwegia 121.5 122.0 251.2
5 Bastian Kaltenböck Austria 122.0 120.5 250.9
6 Balthasar Schneider Austria 120.0 120.0 243.9
7 Olav Magne Dönnem Norwegia 122.5 117.5 242.9
8 Maximilian Mechler Niemcy 117.0 121.0 241.3
9 Christian Nagiller Austria 117.5 118.5 238.2
10 Michael Möllinger Niemcy 118.5 118.0 236.6
11 Manuel Fettner Austria 117.0 117.5 233.5
12 Bernhard Metzler Austria 117.0 117.0 232.6
13 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 115.5 118.5 230.6
14 Daniel Forfang Norwegia 118.5 114.0 230.4
15 Wojciech Skupień Polska 119.0 113.5 228.4
16 Harri Olli Finlandia 113.5 119.0 227.4
17 Lauri Hakola Finlandia 116.0 114.5 226.3
18 Dirk Else Niemcy 121.0 109.5 223.8
19 Pekka Salminen Finlandia 114.0 115.5 223.5
20 Stefan Kaiser Austria 110.5 119.5 221.9
21 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 112.5 115.5 221.8
22 Kai Bracht Niemcy 112.5 116.5 221.6
23 Igor Medved Słowenia 111.5 116.5 218.3
24 Maxime Remy Francja 114.5 109.5 212.6
25 Morten Solem Norwegia 113.5 109.5 209.8
26 Jens Salumäe Estonia 110.5 110.0 202.8
27 Jure Radelj Słowenia 110.5 103.5 192.6
28 Kalle Keituri Finlandia 110.0 103.5 190.7
29 Sylvain Freiholz Szwajcaria 110.5 103.0 189.2
30 Hannu Alakunnas Finlandia 115.5 DSQ 113.1
31 Jan Ottar Andersen Norwegia 111.0   101.5
32 Florentin Durand Francja 110.0   100.2
33 Lassi Huuskonen Finlandia 109.0   99.9
34 Antti Pesonen Finlandia 108.5   99.5
35 Jarkko Heikkonen Finlandia 109.0   99.4
36 Martin Mesik Słowacja 109.0   98.9
  Janne Ylijärvi Finlandia 109.0   98.9
38 Pasi Ahonen Finlandia 108.5   98.5
39 Grega Lang Słowenia 108.0   97.6
  Jaan Juris Estonia 108.0   97.6
41 Blaz Vrhovnik Słowenia 108.5   97.5
42 Dimitry Ipatov Rosja 107.5   95.7
43 Jakub Jiroutek Czechy 107.5   95.2
44 Pasi Hyytiae Finlandia 106.0   95.0
45 Dusan Orsula Słowacja 106.5   94.4
46 Aurelien Ducroz Francja 106.0   92.5
47 Isak Grimholm Szwecja 105.5   92.1
48 Alexander Belov Rosja 103.5   88.0
49 Gorazd Robnik Słowenia 102.0   85.8
50 Petr Denisovski Rosja 104.5   84.8
51 Jani Moisander Finlandia 101.5   83.9
52 Primoz Zupan-Urh Słowenia 101.5   83.4
53 Grzegorz ¦liwka Polska 100.0   83.2
54 Olli Pekkala Finlandia 100.5   83.1
55 Kalle Huusari Finlandia 100.0   81.7
56 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 99.0   80.4
57 Robert Mateja Polska 98.5   79.5
58 Ville Pekka Timonen Finlandia 102.0   78.8
59 Vahur Tasane Estonia 98.0   76.6
60 Marc Vogel Szwajcaria 97.0   75.8
61 Tambet Pikkor Estonia 98.0   75.1
62 Teemu Summanen Finlandia 96.0   75.0
63 Herman Huczkowski Finlandia 98.0   74.1
64 Teemu Salmela Finlandia 96.5   73.4
65 Denis Kornilov Rosja 98.0   71.1
66 Antti Laakonen Finlandia 91.0   64.0
67 Boy van Baarle Holandia 91.0   63.5
  Christian Muellener Szwajcaria 91.0   63.5
69 Andrej Barmenkov Rosja 91.0   63.0
70 Mikko Taskkila Finlandia 91.0   62.0
71 Evgeni Plekhov Rosja 89.0   59.4
72 Petteri Vaeaenaenen Finlandia 89.0   56.3
73 Jouko Hein Estonia 87.0   55.3
74 Sergej Kozhevnikov Rosja 87.0   49.8
75 Tommi Hiukka Finlandia 87.0   48.8
76 Tuomo Korhonen Finlandia 84.5   45.3
77 Tommy Schwall USA 84.0   44.9
78 Alexandr Tschaltsev Rosja 82.0   44.8
79 Heiri Kaelin Szwajcaria 83.0   42.6
80 Priidik Vesi Estonia 81.0   41.5
81 Vaiko Leetoja Estonia 79.0   38.9

« Puchar Kontynentalny 2002/2003 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2002/2003

Puchar Kontynentalny 2002/2003

Kalendarium
Kamila Karpiel, fot. PZN
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Kamila Karpiel (2001)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich