Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
22.12.2002 - Liberec (Czechy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Morgenstern Austria 124.5 129.5 260.7
2 Jakub Janda Czechy 123.5 128.0 257.2
3 Anders Bardal Norwegia 120.0 129.0 249.2
4 Bernhard Metzler Austria 121.0 128.0 248.7
5 Igor Medved Słowenia 118.5 128.0 243.7
  Stefan Thurnbichler Austria 119.0 127.5 243.7
7 Kai Bracht Niemcy 120.0 122.0 233.6
8 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 121.0 120.5 229.7
9 Christian Nagiller Austria 112.0 127.0 229.2
10 Stefan Pieper Niemcy 118.5 120.5 228.2
11 Lars Bystoel Norwegia 119.5 120.0 228.1
12 Pekka Salminen Finlandia 118.0 119.5 225.5
13 Michael Möllinger Niemcy 116.0 115.0 211.8
14 Stefan Kaiser Austria 112.0 116.0 203.9
15 Balthasar Schneider Austria 107.5 118.5 201.8
16 Daniel Forfang Norwegia 110.5 112.0 196.5
17 Petr Chaadaev Białoru¶ 109.5 113.5 195.4
18 Morten Solem Norwegia 109.0 113.0 194.1
19 Manuel Fettner Austria 107.0 115.5 194.0
20 Krystian Długopolski Polska 105.0 116.0 190.3
21 Jan Matura Czechy 104.0 116.5 189.9
22 Remi Santiago Francja 107.0 113.0 185.5
23 Bastian Kaltenböck Austria 105.0 114.0 185.2
24 Michal Dolezal Czechy 104.0 113.5 185.0
25 Lukas Hlava Czechy 107.5 110.5 184.9
26 Olav Magne Dönnem Norwegia 111.5 105.5 179.6
27 Emmanuel Chedal Francja 104.0 111.5 177.9
28 Wojciech Skupień Polska 104.5 109.5 175.7
29 Jure Radelj Słowenia 100.5 105.0 161.4
30 Ferdinand Bader Niemcy 101.0 92.0 133.4
31 Maximilian Mechler Niemcy 100.0   75.0
  Maxime Remy Francja 100.0   75.0
33 Kimmo Yliriesto Finlandia 99.5   74.6
34 Frank Ludwig Niemcy 99.0   73.2
35 Frank Reichel Niemcy 100.5   72.9
36 Jan Mazoch Czechy 96.5   67.2
37 Dusan Orsula Słowacja 96.0   64.3
38 Lauri Hakola Finlandia 95.0   64.0
39 Primoz Zupan-Urh Słowenia 93.5   62.8
40 Isak Grimholm Szwecja 94.0   61.7
41 Jiri Parma jr. Czechy 91.5   58.2
42 Blaz Vrhovnik Słowenia 91.5   57.2
43 Jakub Jiroutek Czechy 91.0   56.8
44 Emmanuel Chedal Francja 90.5   55.9
45 Dirk Else Niemcy 92.0   54.1
46 Denis Kornilov Rosja 90.0   52.5
47 Florentin Durand Francja 88.5   51.8
48 Giancarlo Adami Włochy 88.0   50.4
49 Pavel Fizek Czechy 87.0   49.1
50 Bine Norcic Słowenia 88.0   48.9
51 Borek Sedlak Czechy 87.0   48.6
52 Antonin Hajek Czechy 87.0   47.6
53 Martin Mesik Słowacja 88.0   46.9
54 Uros Peterka Słowenia 84.5   42.1
55 Sergej Kozhevnikov Rosja 83.0   41.4
  Alessio Bolognani Włochy 83.0   41.4
57 Jan Vacula Czechy 83.0   39.9
58 David Jirotka Czechy 82.0   38.1
59 Volodymyr Boshchuk Ukraina 80.0   34.5
  Igor Boychuk Ukraina 80.0   34.5
61 Łukasz Kruczek Polska 79.0   33.7
62 Lukas Kuban Czechy 80.0   32.5
63 Boy van Baarle Holandia 79.0   31.7
64 Andrej Barmenkov Rosja 78.0   31.4
65 Jan Ciapała Polska 80.0   31.0
66 Jeroen Nikkel Holandia 80.0   30.5
67 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 78.5   30.3
68 Dimitri Zhuchichin Rosja 77.0   29.6
69 Ondrej Vaculik Czechy 78.0   27.4
70 Sergei Aleksandrov Białoru¶ 76.0   27.3
71 Christoph Kreuzer Holandia 78.0   25.4
72 Tomas Kyncl Czechy 74.0   21.7
73 Grzegorz Sobczyk Polska 75.0   20.5
  Michal Szymeczek Czechy 75.0   20.5
75 Roman Koudelka Czechy 72.5   17.5
76 Csaba Magdo Rumunia 70.0   15.0
77 Frantisek Vaculik Czechy 71.5   14.2
78 Zdenek Zidek Czechy 71.0   13.3
79 Oleksander Lazarovych Ukraina 71.0   11.8
80 Ciprian Ionita Rumunia 68.0   11.4
81 Alexandr Svetlov Białoru¶ 68.0   7.9

« Puchar Kontynentalny 2002/2003 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2002/2003

Puchar Kontynentalny 2002/2003

Kalendarium
Henriette Smeby
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Deyan Funtarov (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich