TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
14.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
09.02.2003 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Daniel Forfang Norwegia 134.5 131.5 279.3
2 Stefan Thurnbichler Austria 135.5 128.5 278.7
3 Robert Mateja Polska 131.5 130.5 274.1
4 Alexander Herr Niemcy 127.0 133.5 269.4
5 Bernhard Metzler Austria 130.0 131.0 268.8
6 Morten Solem Norwegia 131.5 128.5 266.5
7 Jörg Ritzerfeld Niemcy 129.5 128.5 262.9
8 Bastian Kaltenböck Austria 128.0 126.0 256.7
9 Michael Möllinger Niemcy 129.0 123.5 252.5
10 Jure Radelj Słowenia 125.5 124.5 249.0
11 Stephan Hocke Niemcy 124.0 125.0 244.2
12 Olav Magne Dönnem Norwegia 123.5 124.5 243.9
13 Ferdinand Bader Niemcy 120.0 128.5 243.8
14 Wolfgang Loitzl Austria 120.5 125.5 240.8
15 Tomasz Pochwała Polska 119.0 125.0 236.7
16 Frank Ludwig Niemcy 123.5 120.0 235.3
17 Marcin Bachleda Polska 124.5 118.5 234.9
18 Tomisław Tajner Polska 124.0 118.5 234.0
19 Grega Lang Słowenia 122.5 118.0 227.4
20 Jan Ottar Andersen Norwegia 122.5 117.0 226.1
21 Daniel Klausmann Niemcy 123.5 114.5 224.4
22 Bine Zupan Słowenia 120.5 116.0 221.7
23 Blaz Vrhovnik Słowenia 120.0 115.0 218.5
24 Bine Norcic Słowenia 118.0 116.0 216.2
25 Jakub Jiroutek Czechy 119.5 114.5 215.7
26 Balthasar Schneider Austria 118.0 113.0 208.8
27 Havard Lie Norwegia 116.0 110.0 198.3
28 Wojciech Tajner Polska 117.0 107.0 196.2
29 Giancarlo Adami Włochy 117.5 105.0 192.0
30 Christian Meyer Norwegia 116.0 104.5 189.9
31 Krystian Długopolski Polska 114.5   103.6
32 Borek Sedlak Czechy 114.5   103.1
33 Andrzej Galica Polska 114.5   102.6
34 Jernej Damjan Słowenia 114.0   101.7
  Mathias Hafele Austria 114.0   101.7
36 Petr Chaadaev Białoru¶ 114.5   101.6
37 Bruno Hauswirth Szwajcaria 113.0   100.4
38 Alexey Silaev Rosja 113.5   99.8
  Stefan Kaiser Austria 113.5   99.8
40 Grzegorz ¦liwka Polska 112.5   99.0
41 Alessio Bolognani Włochy 113.0   98.9
42 Simon Podrebersek Słowenia 112.5   98.5
43 Evgeni Plekhov Rosja 112.5   98.0
44 Wojciech Skupień Polska 113.5   97.8
45 Gasper Cavlovic Słowenia 112.0   97.6
46 Łukasz Kruczek Polska 111.5   97.2
47 Volodymyr Boshchuk Ukraina 110.5   94.9
48 Grzegorz Sobczyk Polska 110.0   89.0
49 Ivan Sobolev Białoru¶ 108.0   88.9
50 Marcin M±ka Polska 105.5   84.9
51 Stanisław ¦wider Polska 104.5   83.1
  Thomas Hörl Austria 104.5   83.1
53 Lukas Kuban Czechy 103.5   81.3
54 Mateusz Wantulok Polska 104.0   81.2
  Vitaliy Shumbarets Ukraina 104.0   81.2
56 Stefan Hula Polska 103.0   79.9
57 Michal Psenko Słowacja 101.5   77.2
58 Ratislav Lesko Słowacja 101.0   76.3
59 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 101.5   76.2
60 Oleksander Lazarovych Ukraina 99.5   72.6
61 Igor Boychuk Ukraina 98.0   70.4
62 Christian Muellener Szwajcaria 97.5   69.0
63 Paweł Kruczek Polska 97.5   68.5
64 Wojciech Cie¶lar Polska 96.5   67.2
65 Maciej Maciusiak Polska 95.0   64.5
66 Tomas Benes Czechy 94.5   63.6
67 Matus Michalak Słowacja 95.5   62.4
68 Alexandr Svetlov Białoru¶ 95.0   62.0
69 Peter Kostial Słowacja 93.5   60.8
70 Peter Dica Słowacja 92.0   57.6
71 Jeroen Nikkel Holandia 90.5   54.9
  Tomas Kyncl Czechy 90.5   54.9
73 Filip Kafka Słowacja 90.0   54.0
74 Csaba Magdo Rumunia 89.0   50.7
75 Alexandr Diadula Białoru¶ 89.0   47.2
76 Roman Koudelka Czechy 84.5   43.6
77 Vitaliy Prokopyuk Ukraina 85.0   43.0
78 Ciprian Ionita Rumunia 82.5   39.5
79 Sergei Diachuk Ukraina 81.5   37.2
80 Mykola Kozlov Ukraina 81.0   32.8

« Puchar Kontynentalny 2002/2003 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2002/2003

Puchar Kontynentalny 2002/2003

Kalendarium
Joacim Oedegaard Bjoereng
Najbliższe zawody
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ Engelberg
10:30
P¦ kobiet Premanon
12:00
P¦ kobiet Premanon
12:50
P¦ kobiet Premanon
14:00
P¦ kobiet Premanon
14:45
FIS Cup Notodden
16:00
FIS Cup Notodden
16:00
P¦ Engelberg
16:50
P¦ Engelberg
18:00
P¦ Engelberg
18:30
CoC kobiet Notodden
19:15
CoC kobiet Notodden
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »