Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 16.02.2003, Eisenerz K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Thurnbichler Austria 914  
2 Christian Nagiller Austria 593 -321
3 Daniel Forfang Norwegia 571 -343
4 Michael Möllinger Niemcy 564 -350
5 Morten Solem Norwegia 532 -382
6 Bastian Kaltenböck Austria 497 -417
7 Bernhard Metzler Austria 461 -453
8 Balthasar Schneider Austria 396 -518
9 Thomas Morgenstern Austria 380 -534
10 Frank Ludwig Niemcy 377 -537
11 Jure Radelj Słowenia 376 -538
12 Wolfgang Loitzl Austria 368 -546
13 Kai Bracht Niemcy 359 -555
14 Ferdinand Bader Niemcy 348 -566
15 Mathias Hafele Austria 343 -571
16 Pekka Salminen Finlandia 311 -603
17 Robert Mateja Polska 299 -615
18 Alexander Herr Niemcy 288 -626
19 Olav Magne Dönnem Norwegia 260 -654
20 Reinhard Schwarzenberger Austria 230 -684
21 Anders Bardal Norwegia 223 -691
22 Igor Medved Słowenia 215 -699
23 Lars Bystoel Norwegia 214 -700
24 Stefan Kaiser Austria 201 -713
25 Hideharu Miyahira Japonia 200 -714
26 Havard Lie Norwegia 194 -720
27 Manuel Fettner Austria 186 -728
28 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 163 -751
29 Bine Zupan Słowenia 158 -756
30 Jernej Damjan Słowenia 157 -757
31 Bine Norcic Słowenia 155 -759
32 Jörg Ritzerfeld Niemcy 151 -763
33 Jakub Janda Czechy 140 -774
34 Christof Duffner Niemcy 126 -788
35 Tomasz Pochwała Polska 125 -789
36 Shingo Ueno Japonia 121 -793
37 Maximilian Mechler Niemcy 118 -796
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 118 -796
39 Stephan Hocke Niemcy 111 -803
40 Yusuke Kaneko Japonia 110 -804
  Noriaki Kasai Japonia 110 -804
42 Rok Urbanc Słowenia 109 -805
43 Janne Happonen Finlandia 106 -808
44 Akira Higashi Japonia 105 -809
45 Michael Neumayer Niemcy 104 -810
46 Emmanuel Chedal Francja 102 -812
47 Jussi Hautamäki Finlandia 100 -814
48 Maxime Remy Francja 90 -824
49 Rok Benkovic Słowenia 88 -826
  Jure Bogataj Słowenia 88 -826
51 Jaan Juris Estonia 86 -828
52 Grzegorz Sobczyk Polska 85 -829
53 Stefan Pieper Niemcy 84 -830
54 Sylvain Freiholz Szwajcaria 82 -832
  Nicolas Dessum Francja 82 -832
56 Yasuhiro Shibata Japonia 81 -833
57 Risto Jussilainen Finlandia 80 -834
58 Dirk Else Niemcy 79 -835
59 Takanobu Okabe Japonia 68 -846
60 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 67 -847
61 Lauri Hakola Finlandia 66 -848
  Naoki Yasuzaki Japonia 66 -848
63 Kazuyoshi Funaki Japonia 65 -849
64 Hiroki Yamada Japonia 64 -850
65 Sota Okamura Japonia 60 -854
66 Łukasz Kruczek Polska 59 -855
67 Jan Ottar Andersen Norwegia 56 -858
  Frank Reichel Niemcy 56 -858
69 Hannu Alakunnas Finlandia 55 -859
  Krystian Długopolski Polska 55 -859
71 Gasper Cavlovic Słowenia 53 -861
72 Shinichiro Saito Japonia 52 -862
73 Yukio Sakano Japonia 51 -863
  Harri Olli Finlandia 51 -863
75 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 50 -864
76 Wojciech Skupień Polska 48 -866
77 Fumihisa Yumoto Japonia 47 -867
78 Teppei Takano Japonia 46 -868
79 Chil-Ku Kang Korea Pd. 44 -870
80 Florentin Durand Francja 42 -872
81 Roland Audenrieth Niemcy 41 -873
  Jan Matura Czechy 41 -873
83 Wojciech Tajner Polska 39 -875
84 Remi Santiago Francja 38 -876
85 Kimmo Yliriesto Finlandia 37 -877
86 Michael Nagiller Austria 36 -878
  Grega Lang Słowenia 36 -878
  Marcin Bachleda Polska 36 -878
89 Christoph Strickner Austria 35 -879
  Daiki Ito Japonia 35 -879
91 Blaz Vrhovnik Słowenia 33 -881
92 Roland Mueller Austria 31 -883
93 Stefan Becker Austria 30 -884
94 Christian Meyer Norwegia 29 -885
  Kalle Keituri Finlandia 29 -885
96 Kazuya Yoshioka Japonia 28 -886
  Masahiko Harada Japonia 28 -886
98 Simon Podrebersek Słowenia 27 -887
99 Nicolas Fettner Austria 26 -888
100 Daniel Klausmann Niemcy 25 -889
  Tomisław Tajner Polska 25 -889
102 Michal Dolezal Czechy 24 -890
103 Jiri Parma jr. Czechy 23 -891
  Marc Vogel Szwajcaria 23 -891
  Uros Peterka Słowenia 23 -891
106 Seou Choi Korea Pd. 22 -892
  Grzegorz ¦liwka Polska 22 -892
108 Mario Kürschner Niemcy 21 -893
109 Martin Mesik Słowacja 20 -894
  Akseli Kokkonen Finlandia 20 -894
  Lukas Hlava Czechy 20 -894
  Clint Jones USA 20 -894
113 Katsunari Kimoto Japonia 19 -895
114 Jon Aaraas Norwegia 18 -896
  Alexey Silaev Rosja 18 -896
  Ryohei Nishimori Japonia 18 -896
117 Teruyoshi Sugimoto Japonia 16 -898
  Stefano Chiapolino Włochy 16 -898
119 Kentaro Shigematsu Japonia 15 -899
  Shusaku Hosoyama Japonia 15 -899
121 Yuta Araseki Japonia 14 -900
  Lassi Huuskonen Finlandia 14 -900
  Meinrad Hofmeier Niemcy 14 -900
  Manuel Resch sen. Austria 14 -900
  Homare Kishimoto Japonia 14 -900
  Jakub Jiroutek Czechy 14 -900
  Petr Chaadaev Białoru¶ 14 -900
  Hiroya Saito Japonia 14 -900
129 Markus Eigentler Austria 13 -901
130 Alan Alborn USA 12 -902
131 Takeshi Ishizawa Japonia 11 -903
  Johan Erikson Szwecja 11 -903
133 Ingemar Mayr Holandia 10 -904
  Florian Knaus Austria 10 -904
  Kazuki Nishishita Japonia 10 -904
  Jens Salumäe Estonia 10 -904
137 Besnik Gashi Szwecja 9 -905
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -905
  Yuta Watase Japonia 9 -905
  Julian Musiol Niemcy 9 -905
141 Ildar Fatchullin Rosja 8 -906
142 Stefan Rammerstorfer Austria 7 -907
143 Isak Grimholm Szwecja 6 -908
144 Magnus Rostad Norwegia 5 -909
  Kazuya Nakagawa Japonia 5 -909
  Yuki Yasukawa Japonia 5 -909
  Bruno Hauswirth Szwajcaria 5 -909
148 Thomas Hörl Austria 4 -910
  Yasunori Suzuki Japonia 4 -910
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 4 -910
  Gerald Percht Austria 4 -910
  Alessio Bolognani Włochy 4 -910
153 Takashi Mori Japonia 3 -911
  Pasi Ahonen Finlandia 3 -911
  Sergej Kozhevnikov Rosja 3 -911
  Giancarlo Adami Włochy 3 -911
  Tsubasa Chonan Japonia 3 -911
158 Gerhard Hofer Austria 2 -912
  Logan Gerber USA 2 -912
  Hans Petrat Niemcy 2 -912
  Daijiro Higuchi Japonia 2 -912
  Junya Anbo Japonia 2 -912
  Kenta Yamamoto Japonia 2 -912
164 Dimitry Ipatov Rosja 1 -913
  Anders Jacobsen Norwegia 1 -913
  Shota Tanaka Japonia 1 -913
  Yuki Koike Japonia 1 -913
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4781  
2 Niemcy Niemcy 2877 -1904
3 Norwegia Norwegia 2266 -2515
4 Słowenia Słowenia 1636 -3145
5 Japonia Japonia 1570 -3211
6 Finlandia Finlandia 939 -3842
7 Polska Polska 793 -3988
8 Francja Francja 354 -4427
9 Czechy Czechy 262 -4519
10 Szwajcaria Szwajcaria 110 -4671
11 Estonia Estonia 96 -4685
12 Korea Pd. Korea Pd. 70 -4711
13 USA USA 34 -4747
14 Rosja Rosja 30 -4751
15 Szwecja Szwecja 26 -4755
16 Włochy Włochy 23 -4758
17 Słowacja Słowacja 20 -4761
18 Białoru¶ Białoru¶ 14 -4767
19 Holandia Holandia 10 -4771
20 Kazachstan Kazachstan 9 -4772

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Roman Trofimow
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich