Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 22.12.2002, Liberec K-120
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 380  
2 Lars Bystoel Norwegia 214 -166
3 Anders Bardal Norwegia 197 -183
4 Mathias Hafele Austria 180 -200
5 Christian Nagiller Austria 168 -212
6 Bernhard Metzler Austria 146 -234
7 Jakub Janda Czechy 140 -240
8 Kai Bracht Niemcy 98 -282
9 Igor Medved Słowenia 95 -285
10 Balthasar Schneider Austria 92 -288
11 Michael Möllinger Niemcy 86 -294
  Daniel Forfang Norwegia 86 -294
13 Olav Magne Dönnem Norwegia 82 -298
14 Stefan Thurnbichler Austria 81 -299
15 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 76 -304
16 Stefan Pieper Niemcy 66 -314
17 Manuel Fettner Austria 65 -315
18 Pekka Salminen Finlandia 60 -320
19 Bastian Kaltenböck Austria 57 -323
20 Stefan Kaiser Austria 56 -324
21 Maximilian Mechler Niemcy 51 -329
  Harri Olli Finlandia 51 -329
23 Morten Solem Norwegia 45 -335
24 Dirk Else Niemcy 29 -351
25 Wojciech Skupień Polska 27 -353
  Krystian Długopolski Polska 27 -353
27 Jan Matura Czechy 24 -356
28 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 20 -360
  Lauri Hakola Finlandia 20 -360
30 Kalle Keituri Finlandia 16 -364
  Ferdinand Bader Niemcy 16 -364
32 Petr Chaadaev Białoru¶ 14 -366
  Lassi Huuskonen Finlandia 14 -366
34 Jure Radelj Słowenia 13 -367
  Hannu Alakunnas Finlandia 13 -367
36 Frank Ludwig Niemcy 12 -368
37 Sylvain Freiholz Szwajcaria 10 -370
  Emmanuel Chedal Francja 10 -370
39 Michal Dolezal Czechy 9 -371
  Remi Santiago Francja 9 -371
41 Maxime Remy Francja 7 -373
42 Lukas Hlava Czechy 6 -374
43 Isak Grimholm Szwecja 5 -375
  Jens Salumäe Estonia 5 -375
45 Primoz Zupan-Urh Słowenia 4 -376
46 Pasi Ahonen Finlandia 3 -377
47 Jan Ottar Andersen Norwegia 2 -378
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1225  
2 Norwegia Norwegia 702 -523
3 Niemcy Niemcy 358 -867
4 Finlandia Finlandia 197 -1028
5 Czechy Czechy 179 -1046
6 Słowenia Słowenia 112 -1113
7 Polska Polska 54 -1171
8 Francja Francja 26 -1199
9 Białoru¶ Białoru¶ 14 -1211
10 Szwajcaria Szwajcaria 10 -1215
11 Estonia Estonia 5 -1220
  Szwecja Szwecja 5 -1220

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Adam Ruda
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich