Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 01.02.2003, Braunlage K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Christian Nagiller Austria 593  
2 Stefan Thurnbichler Austria 530 -63
3 Thomas Morgenstern Austria 380 -213
4 Bastian Kaltenböck Austria 340 -253
5 Daniel Forfang Norwegia 339 -254
6 Bernhard Metzler Austria 328 -265
7 Kai Bracht Niemcy 319 -274
8 Morten Solem Norwegia 315 -278
9 Pekka Salminen Finlandia 311 -282
10 Michael Möllinger Niemcy 293 -300
11 Balthasar Schneider Austria 287 -306
12 Ferdinand Bader Niemcy 266 -327
13 Anders Bardal Norwegia 223 -370
14 Igor Medved Słowenia 215 -378
15 Lars Bystoel Norwegia 214 -379
  Mathias Hafele Austria 214 -379
17 Wolfgang Loitzl Austria 202 -391
18 Hideharu Miyahira Japonia 200 -393
19 Olav Magne Dönnem Norwegia 191 -402
20 Stefan Kaiser Austria 187 -406
21 Robert Mateja Polska 179 -414
22 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 163 -430
23 Jernej Damjan Słowenia 156 -437
24 Frank Ludwig Niemcy 155 -438
25 Manuel Fettner Austria 154 -439
26 Jakub Janda Czechy 140 -453
27 Havard Lie Norwegia 137 -456
28 Jure Radelj Słowenia 130 -463
29 Christof Duffner Niemcy 126 -467
30 Shingo Ueno Japonia 121 -472
31 Yusuke Kaneko Japonia 110 -483
  Noriaki Kasai Japonia 110 -483
33 Rok Urbanc Słowenia 109 -484
34 Janne Happonen Finlandia 106 -487
35 Akira Higashi Japonia 105 -488
36 Michael Neumayer Niemcy 104 -489
37 Emmanuel Chedal Francja 102 -491
38 Jussi Hautamäki Finlandia 100 -493
39 Rok Benkovic Słowenia 88 -505
  Jure Bogataj Słowenia 88 -505
41 Bine Norcic Słowenia 83 -510
42 Nicolas Dessum Francja 82 -511
43 Yasuhiro Shibata Japonia 81 -512
44 Risto Jussilainen Finlandia 80 -513
  Reinhard Schwarzenberger Austria 80 -513
46 Sylvain Freiholz Szwajcaria 79 -514
  Dirk Else Niemcy 79 -514
48 Alexander Herr Niemcy 76 -517
  Maxime Remy Francja 76 -517
50 Tomasz Pochwała Polska 69 -524
51 Takanobu Okabe Japonia 68 -525
52 Primoz Zupan-Urh Słowenia 67 -526
53 Stefan Pieper Niemcy 66 -527
  Naoki Yasuzaki Japonia 66 -527
55 Kazuyoshi Funaki Japonia 65 -528
56 Hiroki Yamada Japonia 64 -529
57 Sota Okamura Japonia 60 -533
58 Maximilian Mechler Niemcy 58 -535
59 Hannu Alakunnas Finlandia 55 -538
60 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 54 -539
61 Gasper Cavlovic Słowenia 53 -540
62 Shinichiro Saito Japonia 52 -541
63 Yukio Sakano Japonia 51 -542
  Bine Zupan Słowenia 51 -542
  Harri Olli Finlandia 51 -542
66 Jaan Juris Estonia 50 -543
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 50 -543
68 Krystian Długopolski Polska 48 -545
  Wojciech Skupień Polska 48 -545
70 Fumihisa Yumoto Japonia 47 -546
71 Teppei Takano Japonia 46 -547
72 Chil-Ku Kang Korea Pd. 44 -549
73 Lauri Hakola Finlandia 42 -551
74 Jan Matura Czechy 41 -552
  Roland Audenrieth Niemcy 41 -552
76 Łukasz Kruczek Polska 37 -556
  Remi Santiago Francja 37 -556
  Kimmo Yliriesto Finlandia 37 -556
79 Grzegorz Sobczyk Polska 36 -557
80 Daiki Ito Japonia 35 -558
81 Frank Reichel Niemcy 32 -561
82 Florentin Durand Francja 30 -563
83 Kalle Keituri Finlandia 29 -564
84 Kazuya Yoshioka Japonia 28 -565
  Masahiko Harada Japonia 28 -565
86 Michal Dolezal Czechy 24 -569
  Grega Lang Słowenia 24 -569
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 24 -569
89 Jiri Parma jr. Czechy 23 -570
  Marc Vogel Szwajcaria 23 -570
91 Uros Peterka Słowenia 22 -571
  Seou Choi Korea Pd. 22 -571
93 Mario Kürschner Niemcy 21 -572
94 Lukas Hlava Czechy 20 -573
  Clint Jones USA 20 -573
  Akseli Kokkonen Finlandia 20 -573
97 Blaz Vrhovnik Słowenia 19 -574
  Katsunari Kimoto Japonia 19 -574
99 Ryohei Nishimori Japonia 18 -575
  Jon Aaraas Norwegia 18 -575
  Simon Podrebersek Słowenia 18 -575
102 Grzegorz ¦liwka Polska 17 -576
103 Teruyoshi Sugimoto Japonia 16 -577
  Stefano Chiapolino Włochy 16 -577
  Jan Ottar Andersen Norwegia 16 -577
106 Shusaku Hosoyama Japonia 15 -578
  Kentaro Shigematsu Japonia 15 -578
108 Homare Kishimoto Japonia 14 -579
  Hiroya Saito Japonia 14 -579
  Lassi Huuskonen Finlandia 14 -579
  Yuta Araseki Japonia 14 -579
  Petr Chaadaev Białoru¶ 14 -579
113 Markus Eigentler Austria 13 -580
114 Daniel Klausmann Niemcy 12 -581
115 Takeshi Ishizawa Japonia 11 -582
116 Jens Salumäe Estonia 10 -583
  Meinrad Hofmeier Niemcy 10 -583
  Kazuki Nishishita Japonia 10 -583
119 Yuta Watase Japonia 9 -584
  Martin Mesik Słowacja 9 -584
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -584
  Michael Nagiller Austria 9 -584
  Julian Musiol Niemcy 9 -584
124 Jakub Jiroutek Czechy 8 -585
  Christian Meyer Norwegia 8 -585
  Ildar Fatchullin Rosja 8 -585
127 Roland Mueller Austria 7 -586
128 Isak Grimholm Szwecja 6 -587
129 Bruno Hauswirth Szwajcaria 5 -588
  Magnus Rostad Norwegia 5 -588
  Kazuya Nakagawa Japonia 5 -588
  Yuki Yasukawa Japonia 5 -588
133 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 4 -589
  Yasunori Suzuki Japonia 4 -589
135 Stefan Becker Austria 3 -590
  Tsubasa Chonan Japonia 3 -590
  Pasi Ahonen Finlandia 3 -590
  Takashi Mori Japonia 3 -590
  Sergej Kozhevnikov Rosja 3 -590
140 Hans Petrat Niemcy 2 -591
  Daijiro Higuchi Japonia 2 -591
  Junya Anbo Japonia 2 -591
  Kenta Yamamoto Japonia 2 -591
  Gerhard Hofer Austria 2 -591
  Logan Gerber USA 2 -591
  Ingemar Mayr Holandia 2 -591
147 Shota Tanaka Japonia 1 -592
  Yuki Koike Japonia 1 -592
  Anders Jacobsen Norwegia 1 -592
  Dimitry Ipatov Rosja 1 -592
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3329  
2 Niemcy Niemcy 1693 -1636
3 Norwegia Norwegia 1630 -1699
4 Japonia Japonia 1570 -1759
5 Słowenia Słowenia 1123 -2206
6 Finlandia Finlandia 902 -2427
7 Polska Polska 434 -2895
8 Francja Francja 327 -3002
9 Czechy Czechy 256 -3073
10 Szwajcaria Szwajcaria 107 -3222
11 Korea Pd. Korea Pd. 70 -3259
12 Estonia Estonia 60 -3269
13 USA USA 22 -3307
14 Włochy Włochy 16 -3313
15 Białoru¶ Białoru¶ 14 -3315
16 Rosja Rosja 12 -3317
17 Kazachstan Kazachstan 9 -3320
  Słowacja Słowacja 9 -3320
19 Szwecja Szwecja 6 -3323
20 Holandia Holandia 2 -3327

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kamila Karpiel, fot. PZN
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Kamila Karpiel (2001)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich