Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
26
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
07.12.2019, godz. 15:30
Niżny Tagił HS-134
Klasyfikacja po konkursie: 12.01.2003, Planica K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Christian Nagiller Austria 593  
2 Stefan Thurnbichler Austria 433 -160
3 Thomas Morgenstern Austria 380 -213
4 Pekka Salminen Finlandia 311 -282
5 Bastian Kaltenböck Austria 282 -311
6 Balthasar Schneider Austria 227 -366
7 Anders Bardal Norwegia 223 -370
8 Bernhard Metzler Austria 216 -377
9 Kai Bracht Niemcy 214 -379
  Lars Bystoel Norwegia 214 -379
11 Ferdinand Bader Niemcy 208 -385
12 Hideharu Miyahira Japonia 200 -393
13 Daniel Forfang Norwegia 199 -394
14 Morten Solem Norwegia 186 -407
15 Mathias Hafele Austria 180 -413
16 Olav Magne Dönnem Norwegia 175 -418
17 Michael Möllinger Niemcy 161 -432
18 Stefan Kaiser Austria 142 -451
  Manuel Fettner Austria 142 -451
20 Jernej Damjan Słowenia 141 -452
21 Jakub Janda Czechy 140 -453
22 Wolfgang Loitzl Austria 138 -455
23 Shingo Ueno Japonia 121 -472
24 Noriaki Kasai Japonia 110 -483
  Yusuke Kaneko Japonia 110 -483
26 Rok Urbanc Słowenia 109 -484
27 Janne Happonen Finlandia 106 -487
28 Akira Higashi Japonia 105 -488
29 Michael Neumayer Niemcy 104 -489
30 Emmanuel Chedal Francja 102 -491
31 Jure Radelj Słowenia 101 -492
32 Jussi Hautamäki Finlandia 100 -493
33 Igor Medved Słowenia 95 -498
34 Havard Lie Norwegia 91 -502
35 Rok Benkovic Słowenia 88 -505
  Jure Bogataj Słowenia 88 -505
37 Bine Norcic Słowenia 83 -510
38 Nicolas Dessum Francja 82 -511
  Tommy Ingebrigtsen Norwegia 82 -511
40 Yasuhiro Shibata Japonia 81 -512
41 Risto Jussilainen Finlandia 80 -513
  Reinhard Schwarzenberger Austria 80 -513
43 Sylvain Freiholz Szwajcaria 79 -514
44 Maxime Remy Francja 76 -517
  Alexander Herr Niemcy 76 -517
46 Dirk Else Niemcy 68 -525
  Takanobu Okabe Japonia 68 -525
48 Stefan Pieper Niemcy 66 -527
  Naoki Yasuzaki Japonia 66 -527
50 Kazuyoshi Funaki Japonia 65 -528
  Frank Ludwig Niemcy 65 -528
52 Hiroki Yamada Japonia 64 -529
53 Primoz Zupan-Urh Słowenia 62 -531
54 Sota Okamura Japonia 60 -533
55 Hannu Alakunnas Finlandia 55 -538
56 Shinichiro Saito Japonia 52 -541
57 Maximilian Mechler Niemcy 51 -542
  Yukio Sakano Japonia 51 -542
  Harri Olli Finlandia 51 -542
60 Jaan Juris Estonia 50 -543
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 50 -543
62 Wojciech Skupień Polska 48 -545
63 Fumihisa Yumoto Japonia 47 -546
64 Teppei Takano Japonia 46 -547
65 Chil-Ku Kang Korea Pd. 44 -549
66 Krystian Długopolski Polska 43 -550
67 Roland Audenrieth Niemcy 41 -552
68 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 35 -558
  Daiki Ito Japonia 35 -558
70 Kalle Keituri Finlandia 29 -564
  Robert Mateja Polska 29 -564
72 Kazuya Yoshioka Japonia 28 -565
  Remi Santiago Francja 28 -565
  Masahiko Harada Japonia 28 -565
75 Gasper Cavlovic Słowenia 27 -566
76 Michal Dolezal Czechy 24 -569
  Tomasz Pochwała Polska 24 -569
  Jan Matura Czechy 24 -569
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 24 -569
80 Jiri Parma jr. Czechy 23 -570
81 Uros Peterka Słowenia 22 -571
  Seou Choi Korea Pd. 22 -571
83 Clint Jones USA 20 -573
  Lauri Hakola Finlandia 20 -573
  Grega Lang Słowenia 20 -573
  Akseli Kokkonen Finlandia 20 -573
87 Katsunari Kimoto Japonia 19 -574
88 Ryohei Nishimori Japonia 18 -575
  Jon Aaraas Norwegia 18 -575
  Florentin Durand Francja 18 -575
91 Łukasz Kruczek Polska 17 -576
92 Stefano Chiapolino Włochy 16 -577
  Teruyoshi Sugimoto Japonia 16 -577
94 Shusaku Hosoyama Japonia 15 -578
  Kentaro Shigematsu Japonia 15 -578
96 Yuta Araseki Japonia 14 -579
  Homare Kishimoto Japonia 14 -579
  Marc Vogel Szwajcaria 14 -579
  Hiroya Saito Japonia 14 -579
  Lassi Huuskonen Finlandia 14 -579
  Frank Reichel Niemcy 14 -579
  Petr Chaadaev Białoru¶ 14 -579
103 Kimmo Yliriesto Finlandia 13 -580
  Markus Eigentler Austria 13 -580
105 Mario Kürschner Niemcy 12 -581
106 Takeshi Ishizawa Japonia 11 -582
107 Jan Ottar Andersen Norwegia 10 -583
  Jens Salumäe Estonia 10 -583
  Kazuki Nishishita Japonia 10 -583
110 Julian Musiol Niemcy 9 -584
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -584
  Michael Nagiller Austria 9 -584
  Yuta Watase Japonia 9 -584
  Martin Mesik Słowacja 9 -584
115 Jakub Jiroutek Czechy 8 -585
  Ildar Fatchullin Rosja 8 -585
117 Roland Mueller Austria 7 -586
118 Lukas Hlava Czechy 6 -587
  Isak Grimholm Szwecja 6 -587
120 Bruno Hauswirth Szwajcaria 5 -588
  Kazuya Nakagawa Japonia 5 -588
  Magnus Rostad Norwegia 5 -588
  Yuki Yasukawa Japonia 5 -588
  Blaz Vrhovnik Słowenia 5 -588
125 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 4 -589
  Yasunori Suzuki Japonia 4 -589
127 Pasi Ahonen Finlandia 3 -590
  Stefan Becker Austria 3 -590
  Tsubasa Chonan Japonia 3 -590
  Takashi Mori Japonia 3 -590
  Sergej Kozhevnikov Rosja 3 -590
132 Gerhard Hofer Austria 2 -591
  Daijiro Higuchi Japonia 2 -591
  Logan Gerber USA 2 -591
  Junya Anbo Japonia 2 -591
  Kenta Yamamoto Japonia 2 -591
  Grzegorz ¦liwka Polska 2 -591
  Ingemar Mayr Holandia 2 -591
139 Grzegorz Sobczyk Polska 1 -592
  Yuki Koike Japonia 1 -592
  Anders Jacobsen Norwegia 1 -592
  Dimitry Ipatov Rosja 1 -592
  Daniel Klausmann Niemcy 1 -592
  Shota Tanaka Japonia 1 -592
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2847  
2 Japonia Japonia 1570 -1277
3 Norwegia Norwegia 1204 -1643
4 Niemcy Niemcy 1114 -1733
5 Słowenia Słowenia 841 -2006
6 Finlandia Finlandia 837 -2010
7 Francja Francja 306 -2541
8 Czechy Czechy 225 -2622
9 Polska Polska 164 -2683
10 Szwajcaria Szwajcaria 98 -2749
11 Korea Pd. Korea Pd. 70 -2777
12 Estonia Estonia 60 -2787
13 USA USA 22 -2825
14 Włochy Włochy 16 -2831
15 Białoru¶ Białoru¶ 14 -2833
16 Rosja Rosja 12 -2835
17 Kazachstan Kazachstan 9 -2838
  Słowacja Słowacja 9 -2838
19 Szwecja Szwecja 6 -2841
20 Holandia Holandia 2 -2845

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
7 grudnia 2019 (sobota)
09:30
CoC Vikersund
11:00
CoC Vikersund
11:45
P¦ kobiet Lillehammer
12:00
CoC Vikersund
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
13:15
CoC Vikersund
konkurs ind.
14:00
P¦ Niżny Tagił
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
8 grudnia 2019 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind.
12:45
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
14:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
14:00
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs ind.
15:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
¶ledĽ skoki na żywo - P¦ Niżny Tagił »                         ¶ledĽ skoki na żywo - CoC Vikersund »                        
ukryj »