Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
15.12.2002 - Lahti (Finlandia) K-116
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Thomas Morgenstern Austria 124.0 132.0 278.2
2 Mathias Hafele Austria 123.5 127.5 265.2
3 Christian Nagiller Austria 123.0 124.5 260.9
4 Lars Bystoel Norwegia 120.0 121.0 247.7
5 Anders Bardal Norwegia 117.0 124.0 246.2
6 Daniel Forfang Norwegia 116.0 123.0 244.6
7 Harri Olli Finlandia 118.5 121.5 242.9
8 Olav Magne Dönnem Norwegia 115.5 122.5 241.3
9 Bernhard Metzler Austria 120.0 118.0 240.3
10 Manuel Fettner Austria 116.0 120.0 237.7
11 Kai Bracht Niemcy 118.0 117.5 236.8
12 Michael Möllinger Niemcy 116.0 117.5 232.2
13 Igor Medved Słowenia 115.5 118.0 231.2
14 Morten Solem Norwegia 114.5 118.0 229.4
15 Balthasar Schneider Austria 112.0 117.0 224.6
16 Pekka Salminen Finlandia 113.5 115.0 221.2
17 Lassi Huuskonen Finlandia 112.0 115.5 220.4
18 Kalle Keituri Finlandia 108.0 118.5 218.1
19 Hannu Alakunnas Finlandia 110.5 116.5 218.0
20 Dirk Else Niemcy 114.5 112.0 217.6
21 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 113.0 112.0 216.9
22 Maximilian Mechler Niemcy 110.0 115.0 216.4
23 Sylvain Freiholz Szwajcaria 111.0 114.0 211.9
24 Wojciech Skupień Polska 112.0 110.5 209.9
25 Lauri Hakola Finlandia 110.0 111.5 207.6
26 Isak Grimholm Szwecja 111.5 108.5 205.4
27 Primoz Zupan-Urh Słowenia 107.5 110.5 200.8
28 Pasi Ahonen Finlandia 109.0 109.5 200.2
29 Jan Ottar Andersen Norwegia 108.5 108.5 197.5
30 Stefan Kaiser Austria 109.5 95.0 165.0
31 Janne Ylijärvi Finlandia 108.0   97.1
32 Aurelien Ducroz Francja 107.5   96.7
33 Jens Salumäe Estonia 108.5   96.5
34 Bastian Kaltenböck Austria 106.5   95.4
35 Martin Mesik Słowacja 107.0   94.8
36 Pasi Hyytiae Finlandia 106.0   94.5
37 Gorazd Robnik Słowenia 104.5   91.8
38 Maxime Remy Francja 104.5   91.3
39 Florentin Durand Francja 105.5   91.1
40 Jure Radelj Słowenia 104.0   90.9
41 Dusan Orsula Słowacja 104.5   90.3
42 Blaz Vrhovnik Słowenia 104.5   89.3
43 Tambet Pikkor Estonia 103.5   89.0
44 Grega Lang Słowenia 103.5   88.0
45 Robert Mateja Polska 103.0   87.1
46 Alexander Belov Rosja 102.5   84.7
47 Jaan Juris Estonia 101.0   84.0
48 Jakub Jiroutek Czechy 100.5   82.1
  Grzegorz ¦liwka Polska 100.5   82.1
50 Dimitry Ipatov Rosja 100.0   81.7
51 Petr Denisovski Rosja 100.5   81.6
52 Olli Pekkala Finlandia 99.5   81.3
53 Boy van Baarle Holandia 98.5   78.0
54 Jarkko Heikkonen Finlandia 99.0   75.9
55 Herman Huczkowski Finlandia 97.5   74.7
56 Antti Pesonen Finlandia 97.0   71.8
57 Jani Moisander Finlandia 95.0   70.7
58 Vahur Tasane Estonia 95.0   70.2
59 Denis Kornilov Rosja 94.0   64.4
60 Marc Vogel Szwajcaria 91.5   63.9
61 Antti Laakonen Finlandia 90.5   63.6
62 Heiri Kaelin Szwajcaria 91.0   63.5
63 Kalle Huusari Finlandia 89.0   60.4
64 Teemu Paeaekkoenen Finlandia 88.0   58.6
65 Andrej Barmenkov Rosja 88.0   57.1
66 Tuomo Korhonen Finlandia 89.5   55.8
67 Teemu Summanen Finlandia 86.0   53.5
68 Jouko Hein Estonia 85.5   52.6
69 Christian Muellener Szwajcaria 85.0   51.2
70 Mikko Taskkila Finlandia 86.0   50.5
  Tommi Hiukka Finlandia 86.0   50.5
72 Alexandr Tschaltsev Rosja 84.5   49.3
73 Vaiko Leetoja Estonia 81.0   43.0
74 Evgeni Plekhov Rosja 80.0   41.2
75 Tommy Schwall USA 80.5   39.6
76 Dimitri Zhuchichin Rosja 78.0   37.1
77 Priidik Vesi Estonia 83.0   28.1

« Puchar Kontynentalny 2002/2003 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2002/2003

Puchar Kontynentalny 2002/2003

Kalendarium
Henriette Smeby
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Deyan Funtarov (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich