Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
6
7
8
9
10
13
14
15
16
17
20
21
22
23
27
28
29
30
wrzesień 2021
Najbliższe zawody
24.09.2021
Kandersteg HS-106
Alpen Cup
Klasyfikacja po konkursie: 26.12.2002, St.Moritz K-95
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Thomas Morgenstern Austria 380  
2 Lars Bystoel Norwegia 214 -166
3 Anders Bardal Norwegia 197 -183
4 Mathias Hafele Austria 180 -200
5 Christian Nagiller Austria 168 -212
6 Stefan Thurnbichler Austria 161 -219
7 Bastian Kaltenböck Austria 157 -223
8 Bernhard Metzler Austria 149 -231
9 Balthasar Schneider Austria 142 -238
10 Jakub Janda Czechy 140 -240
11 Stefan Kaiser Austria 116 -264
12 Michael Möllinger Niemcy 106 -274
13 Kai Bracht Niemcy 98 -282
14 Igor Medved Słowenia 95 -285
15 Daniel Forfang Norwegia 86 -294
16 Olav Magne Dönnem Norwegia 82 -298
17 Manuel Fettner Austria 81 -299
18 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 76 -304
19 Stefan Pieper Niemcy 66 -314
20 Pekka Salminen Finlandia 60 -320
21 Dirk Else Niemcy 58 -322
22 Maxime Remy Francja 52 -328
23 Harri Olli Finlandia 51 -329
  Maximilian Mechler Niemcy 51 -329
25 Sylvain Freiholz Szwajcaria 50 -330
26 Morten Solem Norwegia 45 -335
27 Ferdinand Bader Niemcy 42 -338
  Emmanuel Chedal Francja 42 -338
29 Jure Radelj Słowenia 39 -341
30 Rok Urbanc Słowenia 36 -344
31 Wojciech Skupień Polska 27 -353
  Krystian Długopolski Polska 27 -353
33 Jan Matura Czechy 24 -356
34 Nicolas Dessum Francja 22 -358
35 Clint Jones USA 20 -360
  Lauri Hakola Finlandia 20 -360
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 20 -360
38 Remi Santiago Francja 17 -363
  Michal Dolezal Czechy 17 -363
40 Kalle Keituri Finlandia 16 -364
41 Jernej Damjan Słowenia 15 -365
42 Petr Chaadaev Białoru¶ 14 -366
  Lassi Huuskonen Finlandia 14 -366
  Wolfgang Loitzl Austria 14 -366
45 Frank Ludwig Niemcy 13 -367
  Roland Audenrieth Niemcy 13 -367
  Hannu Alakunnas Finlandia 13 -367
48 Seou Choi Korea Pd. 12 -368
49 Bine Norcic Słowenia 11 -369
50 Jiri Parma jr. Czechy 10 -370
  Jens Salumäe Estonia 10 -370
52 Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -371
53 Jure Bogataj Słowenia 6 -374
  Lukas Hlava Czechy 6 -374
55 Isak Grimholm Szwecja 5 -375
56 Gasper Cavlovic Słowenia 4 -376
  Primoz Zupan-Urh Słowenia 4 -376
58 Pasi Ahonen Finlandia 3 -377
59 Ingemar Mayr Holandia 2 -378
  Jan-Ottar Andersen Norwegia 2 -378
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 1548  
2 Norwegia Norwegia 702 -846
3 Niemcy Niemcy 447 -1101
4 Słowenia Słowenia 210 -1338
5 Czechy Czechy 197 -1351
  Finlandia Finlandia 197 -1351
7 Francja Francja 133 -1415
8 Polska Polska 54 -1494
9 Szwajcaria Szwajcaria 50 -1498
10 USA USA 20 -1528
11 Białoru¶ Białoru¶ 14 -1534
12 Korea Pd. Korea Pd. 12 -1536
13 Estonia Estonia 10 -1538
14 Kazachstan Kazachstan 9 -1539
15 Szwecja Szwecja 5 -1543
16 Holandia Holandia 2 -1546

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kevin Horlacher
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
24 wrze¶nia 2021 (pi±tek)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
16:15
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
FIS Cup Lahti
odprawa techniczna
18:30
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
20:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
25 wrze¶nia 2021 (sobota)
08:00
FIS Cup Lahti
oficjalny trening
09:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
10:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
26 wrze¶nia 2021 (niedziela)
08:00
FIS Cup Lahti
seria próbna
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
09:00
FIS Cup Lahti
konkurs ind.
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
1 paĽdziernika 2021 (pi±tek)
12:30
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
14:00
LGP Klingenthal
trening K
16:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
17:00
LGP Klingenthal
trening M
19:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
27.9.2021
17:05
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk,
28.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
28.9.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
29.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Wisła, Polska
30.9.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
30.9.2021
23:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Szczuczyńsk, Kazachstan
1.10.2021
17:00
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
07:30
Eurosport 1 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
2.10.2021
13:30
Eurosport 2 Letnie Grand Prix, Czajkowskij, Rosja
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2021 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich