Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
12.01.2003 - Planica (Słowenia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Christian Nagiller Austria 102.0 100.0 280.5
2 Stefan Thurnbichler Austria 98.0 94.5 261.5
  Janne Happonen Finlandia 95.0 98.5 261.5
4 Daniel Forfang Norwegia 97.0 94.5 257.0
5 Havard Lie Norwegia 94.0 95.5 251.5
6 Jernej Damjan Słowenia 93.0 95.0 251.0
7 Kai Bracht Niemcy 95.5 94.0 250.0
  Frank Ludwig Niemcy 95.0 94.0 250.0
9 Olav Magne Dönnem Norwegia 93.5 95.0 246.5
10 Primoz Zupan-Urh Słowenia 94.5 93.0 246.0
11 Hannu Alakunnas Finlandia 94.5 91.5 245.0
12 Bernhard Metzler Austria 95.5 91.5 244.5
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 94.5 91.5 244.5
14 Jure Bogataj Słowenia 94.0 91.0 243.0
15 Rok Benkovic Słowenia 91.0 94.0 241.0
16 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 94.0 91.5 239.5
17 Wolfgang Loitzl Austria 92.0 92.0 239.0
18 Bine Norcic Słowenia 90.5 93.0 237.5
19 Manuel Fettner Austria 94.5 86.0 232.0
  Mario Kürschner Niemcy 92.0 90.0 232.0
21 Michael Möllinger Niemcy 93.0 91.0 231.5
22 Julian Musiol Niemcy 90.5 89.5 229.0
23 Jure Radelj Słowenia 90.0 89.5 227.5
24 Frank Reichel Niemcy 89.0 90.0 226.0
25 Łukasz Kruczek Polska 90.0 87.0 222.5
26 Michael Nagiller Austria 89.0 88.0 222.0
27 Marc Vogel Szwajcaria 87.5 87.0 216.0
28 Gasper Cavlovic Słowenia 89.0 84.0 213.5
29 Rok Urbanc Słowenia 89.0 81.5 206.5
30 Anders Jacobsen Norwegia 89.0 79.5 203.5
31 Wojciech Skupień Polska 88.0   108.5
32 Alessio Bolognani Włochy 87.5   107.5
  Bine Zupan Słowenia 88.0   107.5
34 Magnus Rostad Norwegia 87.0   107.0
  Terje Morka Norwegia 87.0   107.0
36 Bruno Hauswirth Szwajcaria 86.5   106.5
37 Jaka Oblak Słowenia 87.0   106.0
38 Ondrej Vaculik Czechy 86.0   105.0
39 Remi Santiago Francja 86.0   103.5
40 Grzegorz Sobczyk Polska 86.0   103.0
  Zvonko Kordez Słowenia 85.0   103.0
42 Dirk Else Niemcy 87.0   102.5
  Marco Beltrame Włochy 85.0   102.5
44 Grzegorz ¦liwka Polska 84.5   101.5
  Blaz Vrhovnik Słowenia 85.0   101.5
46 Giancarlo Adami Włochy 84.5   100.5
  Grega Lang Słowenia 84.0   100.5
48 Logan Gerber USA 84.5   100.0
  Heung Chul Choi Korea Pd. 83.5   100.0
50 Florentin Durand Francja 84.5   99.5
  Stefano Chiapolino Włochy 85.0   99.5
  Gerhard Hofer Austria 84.5   99.5
  Simone Lepre Włochy 84.0   99.5
54 Christoph Kreuzer Holandia 83.5   99.0
55 Stefan Kaiser Austria 83.5   98.0
  Sebastian Colloredo Włochy 83.5   98.0
  Christian Muellener Szwajcaria 83.0   98.0
  Milan Zivic Słowenia 84.0   98.0
59 Jeffrey Denney jr. USA 82.5   96.0
60 Mateusz Rutkowski Polska 82.0   95.0
61 Pavel Fizek Czechy 80.0   91.0
  Primoz Pikl Słowenia 80.0   91.0
63 Antti Pesonen Finlandia 81.0   90.5
64 Tim Nelson USA 79.5   89.0
65 Janez Rukse Słowenia 79.0   88.5
  Andraz Kern Słowenia 79.0   88.5
67 Ole Christen Enger Norwegia 79.0   87.5
68 Gasper Cvetko Słowenia 78.5   86.5
69 Martin Cikl Czechy 77.5   84.5
70 Antonin Hajek Czechy 76.5   82.5
71 Jan Ciapała Polska 77.5   81.0
  Maciej Maciusiak Polska 76.0   81.0
73 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 77.0   79.5
  Jan Ottar Andersen Norwegia 78.0   79.5
  Martin Babis Słowacja 76.0   79.5
76 Sergej Kozhevnikov Rosja 76.0   79.0
77 Oleksander Lazarovych Ukraina 75.0   77.5
78 Jim Denney jr USA 74.5   77.0
79 Lukas Kuban Czechy 74.0   76.0
80 Arrigo Della Mea Włochy 75.0   74.0
  Brian Welch USA 73.5   74.0
  Georgi Zharkov Bułgaria 73.0   74.0
83 Csaba Magdo Rumunia 73.0   73.5
84 Igor Boychuk Ukraina 72.0   70.5
85 Michal Szymeczek Czechy 72.0   69.0

« Puchar Kontynentalny 2002/2003 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2002/2003

Puchar Kontynentalny 2002/2003

Kalendarium
Yurika Hirayama
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christoph Grillhoesl (1978)
Sofya Tikhonova (1998)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich