Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 15.02.2003, Eisenerz K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Thurnbichler Austria 814  
2 Christian Nagiller Austria 593 -221
3 Daniel Forfang Norwegia 571 -243
4 Morten Solem Norwegia 532 -282
5 Michael Möllinger Niemcy 528 -286
6 Bastian Kaltenböck Austria 465 -349
7 Bernhard Metzler Austria 461 -353
8 Balthasar Schneider Austria 384 -430
9 Thomas Morgenstern Austria 380 -434
10 Kai Bracht Niemcy 359 -455
11 Ferdinand Bader Niemcy 348 -466
12 Wolfgang Loitzl Austria 346 -468
13 Mathias Hafele Austria 325 -489
14 Jure Radelj Słowenia 316 -498
15 Pekka Salminen Finlandia 311 -503
16 Robert Mateja Polska 299 -515
17 Frank Ludwig Niemcy 297 -517
18 Olav Magne Dönnem Norwegia 260 -554
19 Alexander Herr Niemcy 243 -571
20 Anders Bardal Norwegia 223 -591
21 Igor Medved Słowenia 215 -599
22 Lars Bystoel Norwegia 214 -600
23 Stefan Kaiser Austria 201 -613
24 Hideharu Miyahira Japonia 200 -614
25 Havard Lie Norwegia 194 -620
26 Reinhard Schwarzenberger Austria 180 -634
27 Manuel Fettner Austria 178 -636
28 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 163 -651
29 Bine Zupan Słowenia 158 -656
30 Jernej Damjan Słowenia 157 -657
31 Bine Norcic Słowenia 140 -674
  Jakub Janda Czechy 140 -674
33 Christof Duffner Niemcy 126 -688
34 Tomasz Pochwała Polska 125 -689
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 125 -689
36 Shingo Ueno Japonia 121 -693
37 Maximilian Mechler Niemcy 118 -696
38 Noriaki Kasai Japonia 110 -704
  Yusuke Kaneko Japonia 110 -704
40 Rok Urbanc Słowenia 109 -705
41 Janne Happonen Finlandia 106 -708
42 Akira Higashi Japonia 105 -709
43 Michael Neumayer Niemcy 104 -710
44 Emmanuel Chedal Francja 102 -712
45 Jussi Hautamäki Finlandia 100 -714
46 Maxime Remy Francja 90 -724
47 Primoz Zupan-Urh Słowenia 89 -725
48 Rok Benkovic Słowenia 88 -726
  Jure Bogataj Słowenia 88 -726
50 Jaan Juris Estonia 86 -728
51 Stefan Pieper Niemcy 84 -730
52 Sylvain Freiholz Szwajcaria 82 -732
  Nicolas Dessum Francja 82 -732
54 Yasuhiro Shibata Japonia 81 -733
55 Risto Jussilainen Finlandia 80 -734
56 Dirk Else Niemcy 79 -735
57 Stephan Hocke Niemcy 71 -743
58 Takanobu Okabe Japonia 68 -746
59 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 67 -747
  Grzegorz Sobczyk Polska 67 -747
61 Lauri Hakola Finlandia 66 -748
  Naoki Yasuzaki Japonia 66 -748
63 Kazuyoshi Funaki Japonia 65 -749
64 Hiroki Yamada Japonia 64 -750
65 Sota Okamura Japonia 60 -754
66 Łukasz Kruczek Polska 59 -755
67 Jan Ottar Andersen Norwegia 56 -758
  Frank Reichel Niemcy 56 -758
69 Krystian Długopolski Polska 55 -759
  Hannu Alakunnas Finlandia 55 -759
71 Gasper Cavlovic Słowenia 53 -761
72 Shinichiro Saito Japonia 52 -762
73 Harri Olli Finlandia 51 -763
  Yukio Sakano Japonia 51 -763
75 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 50 -764
76 Wojciech Skupień Polska 48 -766
77 Fumihisa Yumoto Japonia 47 -767
78 Teppei Takano Japonia 46 -768
79 Chil-Ku Kang Korea Pd. 44 -770
80 Florentin Durand Francja 42 -772
81 Jan Matura Czechy 41 -773
  Roland Audenrieth Niemcy 41 -773
83 Remi Santiago Francja 38 -776
84 Kimmo Yliriesto Finlandia 37 -777
85 Marcin Bachleda Polska 36 -778
  Grega Lang Słowenia 36 -778
87 Daiki Ito Japonia 35 -779
88 Christian Meyer Norwegia 29 -785
  Kalle Keituri Finlandia 29 -785
  Michael Nagiller Austria 29 -785
91 Masahiko Harada Japonia 28 -786
  Blaz Vrhovnik Słowenia 28 -786
  Kazuya Yoshioka Japonia 28 -786
94 Simon Podrebersek Słowenia 27 -787
95 Wojciech Tajner Polska 26 -788
96 Daniel Klausmann Niemcy 25 -789
  Tomisław Tajner Polska 25 -789
98 Michal Dolezal Czechy 24 -790
99 Marc Vogel Szwajcaria 23 -791
  Jiri Parma jr. Czechy 23 -791
101 Uros Peterka Słowenia 22 -792
  Seou Choi Korea Pd. 22 -792
  Grzegorz ¦liwka Polska 22 -792
104 Mario Kürschner Niemcy 21 -793
105 Akseli Kokkonen Finlandia 20 -794
  Clint Jones USA 20 -794
  Martin Mesik Słowacja 20 -794
  Lukas Hlava Czechy 20 -794
109 Katsunari Kimoto Japonia 19 -795
110 Jon Aaraas Norwegia 18 -796
  Ryohei Nishimori Japonia 18 -796
112 Teruyoshi Sugimoto Japonia 16 -798
  Stefano Chiapolino Włochy 16 -798
  Stefan Becker Austria 16 -798
115 Kentaro Shigematsu Japonia 15 -799
  Nicolas Fettner Austria 15 -799
  Shusaku Hosoyama Japonia 15 -799
  Christoph Strickner Austria 15 -799
119 Lassi Huuskonen Finlandia 14 -800
  Yuta Araseki Japonia 14 -800
  Meinrad Hofmeier Niemcy 14 -800
  Petr Chaadaev Białoru¶ 14 -800
  Homare Kishimoto Japonia 14 -800
  Jakub Jiroutek Czechy 14 -800
  Hiroya Saito Japonia 14 -800
126 Markus Eigentler Austria 13 -801
127 Alan Alborn USA 12 -802
128 Takeshi Ishizawa Japonia 11 -803
129 Manuel Resch sen. Austria 10 -804
  Jens Salumäe Estonia 10 -804
  Ingemar Mayr Holandia 10 -804
  Kazuki Nishishita Japonia 10 -804
133 Julian Musiol Niemcy 9 -805
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -805
  Yuta Watase Japonia 9 -805
136 Ildar Fatchullin Rosja 8 -806
  Alexey Silaev Rosja 8 -806
138 Roland Mueller Austria 7 -807
  Stefan Rammerstorfer Austria 7 -807
140 Besnik Gashi Szwecja 6 -808
  Isak Grimholm Szwecja 6 -808
142 Magnus Rostad Norwegia 5 -809
  Kazuya Nakagawa Japonia 5 -809
  Yuki Yasukawa Japonia 5 -809
  Johan Erikson Szwecja 5 -809
  Bruno Hauswirth Szwajcaria 5 -809
147 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 4 -810
  Gerald Percht Austria 4 -810
  Yasunori Suzuki Japonia 4 -810
  Alessio Bolognani Włochy 4 -810
151 Takashi Mori Japonia 3 -811
  Pasi Ahonen Finlandia 3 -811
  Sergej Kozhevnikov Rosja 3 -811
  Giancarlo Adami Włochy 3 -811
  Tsubasa Chonan Japonia 3 -811
156 Gerhard Hofer Austria 2 -812
  Logan Gerber USA 2 -812
  Thomas Hörl Austria 2 -812
  Daijiro Higuchi Japonia 2 -812
  Hans Petrat Niemcy 2 -812
  Junya Anbo Japonia 2 -812
  Kenta Yamamoto Japonia 2 -812
163 Shota Tanaka Japonia 1 -813
  Anders Jacobsen Norwegia 1 -813
  Yuki Koike Japonia 1 -813
  Dimitry Ipatov Rosja 1 -813
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4447  
2 Niemcy Niemcy 2650 -1797
3 Norwegia Norwegia 2266 -2181
4 Japonia Japonia 1570 -2877
5 Słowenia Słowenia 1526 -2921
6 Finlandia Finlandia 939 -3508
7 Polska Polska 762 -3685
8 Francja Francja 354 -4093
9 Czechy Czechy 262 -4185
10 Szwajcaria Szwajcaria 110 -4337
11 Estonia Estonia 96 -4351
12 Korea Pd. Korea Pd. 70 -4377
13 USA USA 34 -4413
14 Włochy Włochy 23 -4424
15 Rosja Rosja 20 -4427
  Słowacja Słowacja 20 -4427
17 Szwecja Szwecja 17 -4430
18 Białoru¶ Białoru¶ 14 -4433
19 Holandia Holandia 10 -4437
20 Kazachstan Kazachstan 9 -4438

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Velli-Matti Lindstroem
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich