Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 02.02.2003, Braunlage K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Christian Nagiller Austria 593  
2 Stefan Thurnbichler Austria 590 -3
3 Morten Solem Norwegia 415 -178
4 Bastian Kaltenböck Austria 385 -208
5 Thomas Morgenstern Austria 380 -213
6 Bernhard Metzler Austria 360 -233
7 Michael Möllinger Niemcy 343 -250
8 Daniel Forfang Norwegia 339 -254
9 Balthasar Schneider Austria 327 -266
10 Kai Bracht Niemcy 319 -274
11 Pekka Salminen Finlandia 311 -282
12 Ferdinand Bader Niemcy 266 -327
13 Mathias Hafele Austria 243 -350
14 Anders Bardal Norwegia 223 -370
15 Wolfgang Loitzl Austria 222 -371
16 Igor Medved Słowenia 215 -378
17 Lars Bystoel Norwegia 214 -379
18 Stefan Kaiser Austria 201 -392
19 Hideharu Miyahira Japonia 200 -393
20 Olav Magne Dönnem Norwegia 191 -402
21 Robert Mateja Polska 179 -414
22 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 163 -430
23 Jernej Damjan Słowenia 156 -437
24 Frank Ludwig Niemcy 155 -438
  Havard Lie Norwegia 155 -438
26 Manuel Fettner Austria 154 -439
27 Jure Radelj Słowenia 145 -448
28 Jakub Janda Czechy 140 -453
29 Bine Zupan Słowenia 131 -462
30 Christof Duffner Niemcy 126 -467
31 Shingo Ueno Japonia 121 -472
32 Alexander Herr Niemcy 112 -481
33 Yusuke Kaneko Japonia 110 -483
  Noriaki Kasai Japonia 110 -483
35 Rok Urbanc Słowenia 109 -484
36 Janne Happonen Finlandia 106 -487
37 Akira Higashi Japonia 105 -488
38 Michael Neumayer Niemcy 104 -489
39 Emmanuel Chedal Francja 102 -491
40 Jussi Hautamäki Finlandia 100 -493
41 Bine Norcic Słowenia 94 -499
42 Jure Bogataj Słowenia 88 -505
  Rok Benkovic Słowenia 88 -505
44 Nicolas Dessum Francja 82 -511
45 Yasuhiro Shibata Japonia 81 -512
46 Maxime Remy Francja 80 -513
  Risto Jussilainen Finlandia 80 -513
  Reinhard Schwarzenberger Austria 80 -513
49 Sylvain Freiholz Szwajcaria 79 -514
  Dirk Else Niemcy 79 -514
51 Tomasz Pochwała Polska 77 -516
52 Primoz Zupan-Urh Słowenia 69 -524
53 Takanobu Okabe Japonia 68 -525
54 Naoki Yasuzaki Japonia 66 -527
  Stefan Pieper Niemcy 66 -527
  Lauri Hakola Finlandia 66 -527
57 Kazuyoshi Funaki Japonia 65 -528
58 Hiroki Yamada Japonia 64 -529
59 Sota Okamura Japonia 60 -533
  Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 60 -533
61 Maximilian Mechler Niemcy 58 -535
62 Frank Reichel Niemcy 56 -537
63 Hannu Alakunnas Finlandia 55 -538
  Łukasz Kruczek Polska 55 -538
65 Gasper Cavlovic Słowenia 53 -540
66 Shinichiro Saito Japonia 52 -541
67 Yukio Sakano Japonia 51 -542
  Harri Olli Finlandia 51 -542
69 Jaan Juris Estonia 50 -543
  Tsuyoshi Ichinohe Japonia 50 -543
71 Wojciech Skupień Polska 48 -545
  Krystian Długopolski Polska 48 -545
73 Fumihisa Yumoto Japonia 47 -546
74 Grzegorz Sobczyk Polska 46 -547
  Teppei Takano Japonia 46 -547
76 Jan Ottar Andersen Norwegia 45 -548
77 Chil-Ku Kang Korea Pd. 44 -549
78 Florentin Durand Francja 42 -551
79 Roland Audenrieth Niemcy 41 -552
  Jan Matura Czechy 41 -552
81 Remi Santiago Francja 38 -555
82 Kimmo Yliriesto Finlandia 37 -556
83 Daiki Ito Japonia 35 -558
84 Kalle Keituri Finlandia 29 -564
85 Kazuya Yoshioka Japonia 28 -565
  Masahiko Harada Japonia 28 -565
87 Simon Podrebersek Słowenia 27 -566
88 Grega Lang Słowenia 24 -569
  Jörg Ritzerfeld Niemcy 24 -569
  Michal Dolezal Czechy 24 -569
91 Jiri Parma jr. Czechy 23 -570
  Marc Vogel Szwajcaria 23 -570
93 Seou Choi Korea Pd. 22 -571
  Grzegorz ¦liwka Polska 22 -571
  Uros Peterka Słowenia 22 -571
96 Mario Kürschner Niemcy 21 -572
  Christian Meyer Norwegia 21 -572
98 Lukas Hlava Czechy 20 -573
  Akseli Kokkonen Finlandia 20 -573
  Clint Jones USA 20 -573
101 Katsunari Kimoto Japonia 19 -574
  Blaz Vrhovnik Słowenia 19 -574
103 Ryohei Nishimori Japonia 18 -575
  Jon Aaraas Norwegia 18 -575
105 Teruyoshi Sugimoto Japonia 16 -577
  Stefano Chiapolino Włochy 16 -577
107 Shusaku Hosoyama Japonia 15 -578
  Kentaro Shigematsu Japonia 15 -578
109 Lassi Huuskonen Finlandia 14 -579
  Homare Kishimoto Japonia 14 -579
  Hiroya Saito Japonia 14 -579
  Petr Chaadaev Białoru¶ 14 -579
  Meinrad Hofmeier Niemcy 14 -579
  Yuta Araseki Japonia 14 -579
115 Markus Eigentler Austria 13 -580
116 Daniel Klausmann Niemcy 12 -581
117 Takeshi Ishizawa Japonia 11 -582
118 Kazuki Nishishita Japonia 10 -583
  Jens Salumäe Estonia 10 -583
120 Yuta Watase Japonia 9 -584
  Martin Mesik Słowacja 9 -584
  Michael Nagiller Austria 9 -584
  Julian Musiol Niemcy 9 -584
  Stanislav Filimonov Kazachstan 9 -584
125 Jakub Jiroutek Czechy 8 -585
  Wojciech Tajner Polska 8 -585
  Ildar Fatchullin Rosja 8 -585
128 Roland Mueller Austria 7 -586
129 Isak Grimholm Szwecja 6 -587
130 Bruno Hauswirth Szwajcaria 5 -588
  Magnus Rostad Norwegia 5 -588
  Kazuya Nakagawa Japonia 5 -588
  Yuki Yasukawa Japonia 5 -588
134 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 4 -589
  Yasunori Suzuki Japonia 4 -589
136 Stefan Becker Austria 3 -590
  Sergej Kozhevnikov Rosja 3 -590
  Tsubasa Chonan Japonia 3 -590
  Takashi Mori Japonia 3 -590
  Pasi Ahonen Finlandia 3 -590
141 Gerhard Hofer Austria 2 -591
  Hans Petrat Niemcy 2 -591
  Daijiro Higuchi Japonia 2 -591
  Junya Anbo Japonia 2 -591
  Ingemar Mayr Holandia 2 -591
  Kenta Yamamoto Japonia 2 -591
  Logan Gerber USA 2 -591
148 Shota Tanaka Japonia 1 -592
  Dimitry Ipatov Rosja 1 -592
  Anders Jacobsen Norwegia 1 -592
  Yuki Koike Japonia 1 -592
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 3569  
2 Niemcy Niemcy 1807 -1762
3 Norwegia Norwegia 1790 -1779
4 Japonia Japonia 1570 -1999
5 Słowenia Słowenia 1240 -2329
6 Finlandia Finlandia 932 -2637
7 Polska Polska 483 -3086
8 Francja Francja 344 -3225
9 Czechy Czechy 256 -3313
10 Szwajcaria Szwajcaria 107 -3462
11 Korea Pd. Korea Pd. 70 -3499
12 Estonia Estonia 60 -3509
13 USA USA 22 -3547
14 Włochy Włochy 16 -3553
15 Białoru¶ Białoru¶ 14 -3555
16 Rosja Rosja 12 -3557
17 Słowacja Słowacja 9 -3560
  Kazachstan Kazachstan 9 -3560
19 Szwecja Szwecja 6 -3563
20 Holandia Holandia 2 -3567

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Henriette Smeby
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Deyan Funtarov (1995)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich