Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Klasyfikacja po konkursie: 15.03.2003, Stryn K-90
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stefan Thurnbichler Austria 1252  
2 Morten Solem Norwegia 858 -394
3 Daniel Forfang Norwegia 804 -448
4 Michael Möllinger Niemcy 769 -483
5 Ferdinand Bader Niemcy 733 -519
6 Bastian Kaltenböck Austria 697 -555
7 Kai Bracht Niemcy 611 -641
8 Christian Nagiller Austria 593 -659
9 Bernhard Metzler Austria 581 -671
10 Reinhard Schwarzenberger Austria 518 -734
11 Frank Ludwig Niemcy 496 -756
12 Wolfgang Loitzl Austria 473 -779
13 Balthasar Schneider Austria 460 -792
14 Jure Radelj Słowenia 448 -804
15 Janne Happonen Finlandia 423 -829
16 Mathias Hafele Austria 408 -844
17 Michael Neumayer Niemcy 400 -852
18 Thomas Morgenstern Austria 380 -872
  Alexander Herr Niemcy 380 -872
20 Pekka Salminen Finlandia 311 -941
21 Jörg Ritzerfeld Niemcy 305 -947
22 Robert Mateja Polska 299 -953
23 Lauri Hakola Finlandia 281 -971
24 Roland Audenrieth Niemcy 276 -976
25 Olav Magne Dönnem Norwegia 273 -979
26 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 261 -991
27 Stefan Kaiser Austria 255 -997
28 Yusuke Kaneko Japonia 250 -1002
29 Stephan Hocke Niemcy 244 -1008
30 Primoz Zupan-Urh Słowenia 225 -1027
31 Anders Bardal Norwegia 223 -1029
  Havard Lie Norwegia 223 -1029
33 Akira Higashi Japonia 219 -1033
34 Igor Medved Słowenia 216 -1036
35 Lars Bystoel Norwegia 214 -1038
36 Jim Denney jr USA 207 -1045
37 Bine Norcic Słowenia 203 -1049
38 Hideharu Miyahira Japonia 200 -1052
39 Manuel Fettner Austria 194 -1058
40 Bine Zupan Słowenia 192 -1060
41 Rok Urbanc Słowenia 182 -1070
42 Frank Reichel Niemcy 181 -1071
43 Stefan Pieper Niemcy 180 -1072
44 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 163 -1089
45 Hiroki Yamada Japonia 160 -1092
46 Jussi Hautamäki Finlandia 157 -1095
  Jernej Damjan Słowenia 157 -1095
48 Takanobu Okabe Japonia 152 -1100
49 Thomas Lobben Norwegia 147 -1105
50 Kalle Keituri Finlandia 144 -1108
51 Jakub Janda Czechy 140 -1112
52 Shingo Ueno Japonia 137 -1115
53 Markus Eigentler Austria 133 -1119
  Harri Olli Finlandia 133 -1119
55 Christof Duffner Niemcy 126 -1126
56 Tomasz Pochwała Polska 125 -1127
  Jakub Jiroutek Czechy 125 -1127
58 Tsuyoshi Ichinohe Japonia 119 -1133
59 Maximilian Mechler Niemcy 118 -1134
60 Noriaki Kasai Japonia 110 -1142
61 Emmanuel Chedal Francja 102 -1150
  Grzegorz Sobczyk Polska 102 -1150
63 Tommy Schwall USA 98 -1154
64 Christian Meyer Norwegia 94 -1158
65 Pasi Hyytiae Finlandia 91 -1161
  Kentaro Shigematsu Japonia 91 -1161
67 Maxime Remy Francja 90 -1162
  Naoki Yasuzaki Japonia 90 -1162
69 Rok Benkovic Słowenia 88 -1164
  Jure Bogataj Słowenia 88 -1164
71 Jaan Juris Estonia 86 -1166
72 Martin Koch Austria 85 -1167
73 Yasuhiro Shibata Japonia 83 -1169
74 Sylvain Freiholz Szwajcaria 82 -1170
  Fumihisa Yumoto Japonia 82 -1170
  Nicolas Dessum Francja 82 -1170
77 Grega Lang Słowenia 81 -1171
78 Risto Jussilainen Finlandia 80 -1172
  Daiki Ito Japonia 80 -1172
80 Dirk Else Niemcy 79 -1173
81 Krystian Długopolski Polska 73 -1179
82 Akseli Kokkonen Finlandia 71 -1181
83 Wojciech Skupień Polska 68 -1184
84 Christoph Strickner Austria 67 -1185
  Radek Zidek Czechy 67 -1185
86 Łukasz Kruczek Polska 66 -1186
87 Shinichiro Saito Japonia 65 -1187
  Kazuyoshi Funaki Japonia 65 -1187
89 Masahiko Harada Japonia 64 -1188
90 Mario Kürschner Niemcy 63 -1189
  Jarkko Heikkonen Finlandia 63 -1189
  Ryohei Nishimori Japonia 63 -1189
  Jan Ottar Andersen Norwegia 63 -1189
94 Sota Okamura Japonia 60 -1192
  Logan Gerber USA 60 -1192
96 Wojciech Tajner Polska 59 -1193
97 David Jirotka Czechy 58 -1194
  Martin Babis Słowacja 58 -1194
99 Jiri Parma jr. Czechy 56 -1196
100 Hannu Alakunnas Finlandia 55 -1197
101 Kyle Kessler USA 54 -1198
  Marc Vogel Szwajcaria 54 -1198
103 Jonas Nordin Szwecja 53 -1199
  Gasper Cavlovic Słowenia 53 -1199
105 Borek Sedlak Czechy 52 -1200
106 Hartman Rector USA 51 -1201
  Yukio Sakano Japonia 51 -1201
108 Florentin Durand Francja 49 -1203
109 Blaz Vrhovnik Słowenia 48 -1204
110 Teppei Takano Japonia 46 -1206
  Kazuya Nakagawa Japonia 46 -1206
112 Jarkko Heikkelae Finlandia 45 -1207
113 Seou Choi Korea Pd. 44 -1208
  Chil-Ku Kang Korea Pd. 44 -1208
115 Boy van Baarle Holandia 43 -1209
116 Ratislav Lesko Słowacja 42 -1210
117 Jan Matura Czechy 41 -1211
118 Homare Kishimoto Japonia 39 -1213
  Rene Stefanovie Słowacja 39 -1213
120 Remi Santiago Francja 38 -1214
121 Kimmo Yliriesto Finlandia 37 -1215
122 Michael Nagiller Austria 36 -1216
  Marcin Bachleda Polska 36 -1216
124 Yuta Watase Japonia 34 -1218
125 Shusaku Hosoyama Japonia 32 -1220
  Kazuya Yoshioka Japonia 32 -1220
127 Daniel Klausmann Niemcy 31 -1221
  Brian Welch USA 31 -1221
  Roland Mueller Austria 31 -1221
130 Stefan Becker Austria 30 -1222
131 Stefano Chiapolino Włochy 28 -1224
132 Simon Podrebersek Słowenia 27 -1225
  Magnus Rostad Norwegia 27 -1225
134 Miroslav Formanek Słowacja 26 -1226
  Nicolas Fettner Austria 26 -1226
136 Tomisław Tajner Polska 25 -1227
  Yasuhiko Ota Japonia 25 -1227
138 Michal Dolezal Czechy 24 -1228
  Andraz Kern Słowenia 24 -1228
140 Uros Peterka Słowenia 23 -1229
141 Grzegorz ¦liwka Polska 22 -1230
  Taro Takayanagi Japonia 22 -1230
  Steve McNeil USA 22 -1230
  Stanislav Filimonov Kazachstan 22 -1230
  Kazuyoshi Sakurai Japonia 22 -1230
146 Martin Mesik Słowacja 20 -1232
  Clint Jones USA 20 -1232
  Lukas Hlava Czechy 20 -1232
149 Besnik Gashi Szwecja 19 -1233
  Yasunori Suzuki Japonia 19 -1233
  Katsunari Kimoto Japonia 19 -1233
  Hiroshi Yoshinari Japonia 19 -1233
  Eric Denney USA 19 -1233
154 Jon Aaraas Norwegia 18 -1234
  Toni Nieminen Finlandia 18 -1234
  Haakon Helgesen Norwegia 18 -1234
  Alexey Silaev Rosja 18 -1234
  Terje Morka Norwegia 18 -1234
  David Lazzaroni Francja 18 -1234
160 Teruyoshi Sugimoto Japonia 16 -1236
  Johan Erikson Szwecja 16 -1236
162 Kazuki Nishishita Japonia 14 -1238
  Yuta Araseki Japonia 14 -1238
  Lassi Huuskonen Finlandia 14 -1238
  Petr Chaadaev Białoru¶ 14 -1238
  Manuel Resch sen. Austria 14 -1238
  Hiroya Saito Japonia 14 -1238
  Meinrad Hofmeier Niemcy 14 -1238
169 Takashi Mori Japonia 13 -1239
  Ole-Kristian Stroem Norwegia 13 -1239
171 Alan Alborn USA 12 -1240
  Dave Edlund USA 12 -1240
173 Mateusz Rutkowski Polska 11 -1241
  Takeshi Ishizawa Japonia 11 -1241
175 Stephen Mackay USA 10 -1242
  Florian Knaus Austria 10 -1242
  Jens Salumäe Estonia 10 -1242
  Tomokazu Miura Japonia 10 -1242
  Ingemar Mayr Holandia 10 -1242
180 Marco Beltrame Włochy 9 -1243
  Dominik Bafia Kanada 9 -1243
  Julian Musiol Niemcy 9 -1243
183 Ray Hocking USA 8 -1244
  Ryan Watts USA 8 -1244
  Shunji Ikeda Japonia 8 -1244
  Ildar Fatchullin Rosja 8 -1244
  Jan Ciapała Polska 8 -1244
  Gregory Baxter Kanada 8 -1244
189 Stefan Rammerstorfer Austria 7 -1245
  Hideo Togawa Japonia 7 -1245
  Daijiro Higuchi Japonia 7 -1245
192 Bruno Hauswirth Szwajcaria 6 -1246
  Masayuki Sato Japonia 6 -1246
  Isak Grimholm Szwecja 6 -1246
195 Erling Enger Norwegia 5 -1247
  Yuki Yasukawa Japonia 5 -1247
  Chikanobu Kokubun Japonia 5 -1247
  Kim-Arild Tandberg Norwegia 5 -1247
  Andrew Osadetz Kanada 5 -1247
200 Ryota Tomii Japonia 4 -1248
  Jens Gaiser Niemcy 4 -1248
  Gerald Percht Austria 4 -1248
  Gerhard Hofer Austria 4 -1248
  Hyun-Ki Kim Korea Pd. 4 -1248
  Thomas Hörl Austria 4 -1248
  Alessio Bolognani Włochy 4 -1248
207 Giancarlo Adami Włochy 3 -1249
  Pasi Ahonen Finlandia 3 -1249
  Tsubasa Chonan Japonia 3 -1249
  Anders Johnson USA 3 -1249
  Sergej Kozhevnikov Rosja 3 -1249
  Florian Krumbacher Niemcy 3 -1249
213 Hans Petrat Niemcy 2 -1250
  Kenta Yamamoto Japonia 2 -1250
  Anders Jacobsen Norwegia 2 -1250
  Jake Wolf USA 2 -1250
  Ole Christen Enger Norwegia 2 -1250
  Maxim Polunin Kazachstan 2 -1250
  Junya Anbo Japonia 2 -1250
220 Shota Tanaka Japonia 1 -1251
  Takayuki Kiryu Japonia 1 -1251
  Dimitry Ipatov Rosja 1 -1251
  Yuki Koike Japonia 1 -1251
  Anthony Myhra USA 1 -1251
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 6262  
2 Niemcy Niemcy 5024 -1238
3 Norwegia Norwegia 3170 -3092
4 Japonia Japonia 2640 -3622
5 Finlandia Finlandia 2187 -4075
6 Słowenia Słowenia 2055 -4207
7 Polska Polska 894 -5368
8 USA USA 618 -5644
9 Czechy Czechy 583 -5679
10 Francja Francja 379 -5883
11 Słowacja Słowacja 185 -6077
12 Szwajcaria Szwajcaria 142 -6120
13 Estonia Estonia 96 -6166
14 Szwecja Szwecja 94 -6168
15 Korea Pd. Korea Pd. 92 -6170
16 Holandia Holandia 53 -6209
17 Włochy Włochy 44 -6218
18 Rosja Rosja 30 -6232
19 Kazachstan Kazachstan 24 -6238
20 Kanada Kanada 22 -6240
21 Białoru¶ Białoru¶ 14 -6248

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Philipp Aschenwald
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Robert Krenek (1974)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich