TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
26.01.2003 - Titisee-Neustadt (Niemcy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Robert Mateja Polska 139.0 137.0 299.3
2 Igor Medved Słowenia 138.0 132.0 282.0
3 Daniel Forfang Norwegia 133.0 131.5 278.1
4 Frank Ludwig Niemcy 135.5 130.0 277.4
5 Kai Bracht Niemcy 132.5 129.5 273.6
6 Bernhard Metzler Austria 133.0 128.5 272.7
7 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 132.0 126.0 264.9
8 Ferdinand Bader Niemcy 136.5 122.0 263.3
9 Stefan Thurnbichler Austria 129.5 127.5 263.1
10 Christof Duffner Niemcy 138.5 131.0 256.6
11 Wolfgang Loitzl Austria 129.5 124.0 254.3
12 Havard Lie Norwegia 131.0 124.0 254.0
13 Morten Solem Norwegia 125.0 126.0 252.3
14 Mathias Hafele Austria 126.0 125.0 251.8
15 Grzegorz Sobczyk Polska 130.5 122.0 251.5
16 Jan Matura Czechy 127.5 123.0 250.9
17 Michael Möllinger Niemcy 130.5 121.5 250.1
18 Lukas Hlava Czechy 129.0 121.5 249.4
19 Stefan Kaiser Austria 128.0 123.5 249.2
20 Daniel Klausmann Niemcy 125.0 126.0 248.3
21 Kimmo Yliriesto Finlandia 129.0 120.5 248.1
22 Remi Santiago Francja 123.5 127.5 247.8
23 Bastian Kaltenböck Austria 126.0 120.5 243.2
24 Frank Reichel Niemcy 125.5 122.0 241.0
25 Blaz Vrhovnik Słowenia 126.0 120.0 239.8
26 Krystian Długopolski Polska 128.0 117.5 239.4
27 Dirk Else Niemcy 124.0 121.5 238.4
28 Juha-Matti Ruuskanen Finlandia 124.0 118.5 234.0
29 Primoz Zupan-Urh Słowenia 127.0 112.5 225.6
30 Olav Magne Dönnem Norwegia 126.0 123.0 224.2
31 Marc Vogel Szwajcaria 122.5 115.0 224.0
32 Grzegorz ¦liwka Polska 121.5   118.2
33 Wojciech Skupień Polska 122.0   118.1
34 Manuel Fettner Austria 121.5   117.2
  Bine Zupan Słowenia 121.5   117.2
36 Florentin Durand Francja 121.5   116.7
  Marco Steinauer Szwajcaria 121.5   116.7
38 Mario Kürschner Niemcy 121.0   115.8
39 Hannu Alakunnas Finlandia 120.0   114.0
40 Roland Audenrieth Niemcy 120.0   113.5
41 Bine Norcic Słowenia 118.5   110.3
42 Grega Lang Słowenia 118.5   109.8
43 Michal Dolezal Czechy 118.0   108.9
44 Michael Nagiller Austria 117.0   108.6
45 Łukasz Kruczek Polska 116.0   105.8
46 Jernej Damjan Słowenia 115.5   105.4
47 Maxime Remy Francja 115.0   104.0
  Bruno Hauswirth Szwajcaria 115.0   104.0
49 Dusan Orsula Słowacja 115.5   103.9
50 Jeffrey Denney jr. USA 112.5   100.0
51 Evgeni Plekhov Rosja 113.0   99.9
52 Volodymyr Boshchuk Ukraina 113.0   99.4
53 Giancarlo Adami Włochy 113.0   97.9
54 Meinrad Hofmeier Niemcy 112.0   97.1
55 Jiri Parma jr. Czechy 111.0   96.8
56 Jakub Jiroutek Czechy 112.0   96.1
57 Igor Boychuk Ukraina 110.0   93.5
58 Alexey Silaev Rosja 110.0   92.0
59 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 109.5   91.6
60 Toni Günther Niemcy 107.0   87.6
61 Patrick Bodmer Niemcy 106.0   83.8
62 Pavel Fizek Czechy 104.0   80.7
  Martin Auer Niemcy 104.0   80.7
64 Primoz Pikl Słowenia 104.5   80.6
65 Christian Lange Niemcy 104.0   80.2
66 Julian Musiol Niemcy 102.5   78.5
  Severin Freund Niemcy 102.5   78.5
68 Florian Krumbacher Niemcy 102.5   78.0
69 Thomas Krause Niemcy 103.0   77.9
70 Andreas Wank Niemcy 102.0   76.6
71 Alessio Bolognani Włochy 100.0   73.5
72 Oleksander Lazarovych Ukraina 99.5   72.1
73 Hans Petrat Niemcy 99.5   67.6
74 Ratislav Lesko Słowacja 97.5   67.0
75 Boy van Baarle Holandia 96.0   65.8
76 Csaba Magdo Rumunia 99.0   65.7
77 Christian Muellener Szwajcaria 94.0   61.7
78 Alexandr Svetlov Białoru¶ 94.0   58.7
79 Heiri Kaelin Szwajcaria 94.0   57.2
80 Georgi Zharkov Bułgaria 92.0   56.1
  Flavio Fruch Włochy 92.0   56.1
82 Jeroen Nikkel Holandia 91.5   55.7
83 Uli Basler Niemcy 94.0   55.2
84 Miroslav Formanek Słowacja 84.5   40.6
85 Ciprian Ionita Rumunia 80.0   34.5

« Puchar Kontynentalny 2002/2003 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2002/2003

Puchar Kontynentalny 2002/2003

Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »