Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup
01.01.2003 - Seefeld (Austria) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Christian Nagiller Austria 94.5 97.5 258.0
2 Reinhard Schwarzenberger Austria 93.0 94.0 245.5
3 Wolfgang Loitzl Austria 92.0 93.5 244.5
4 Rok Benkovic Słowenia 92.0 94.0 242.5
5 Balthasar Schneider Austria 91.0 93.0 237.5
6 Jernej Damjan Słowenia 91.0 91.0 236.5
7 Alexander Herr Niemcy 91.0 91.0 235.0
8 Stefan Thurnbichler Austria 90.0 91.0 234.5
9 Olav Magne Dönnem Norwegia 89.5 92.0 232.0
10 Ferdinand Bader Niemcy 90.0 90.5 231.5
11 Rok Urbanc Słowenia 89.0 91.0 230.5
  Bine Norcic Słowenia 89.0 91.0 230.5
  Michael Neumayer Niemcy 90.5 94.0 230.5
14 Daniel Forfang Norwegia 91.0 90.5 230.0
  Jon Aaraas Norwegia 92.0 89.0 230.0
16 Nicolas Dessum Francja 89.0 90.5 228.0
17 Pekka Salminen Finlandia 91.0 89.0 226.5
18 Markus Eigentler Austria 88.0 90.5 226.0
  Manuel Fettner Austria 89.0 89.0 226.0
20 Bastian Kaltenböck Austria 89.0 89.0 225.5
21 Seou Choi Korea Pd. 89.0 87.5 224.0
22 Bernhard Metzler Austria 87.0 90.0 223.5
23 Ildar Fatchullin Rosja 90.0 86.0 222.0
24 Roland Mueller Austria 90.5 86.5 219.0
25 Maxime Remy Francja 88.0 86.0 218.5
  Tomasz Pochwała Polska 90.5 86.0 218.5
27 Hyun-Ki Kim Korea Pd. 89.0 87.0 216.0
28 Havard Lie Norwegia 87.0 87.0 215.0
29 Grzegorz ¦liwka Polska 87.0 84.0 208.5
30 Isak Grimholm Szwecja 87.0 84.0 207.5
31 Kalle Keituri Finlandia 86.5 87.0 186.5
32 Krystian Długopolski Polska 87.0   106.5
  Frank Ludwig Niemcy 87.0   106.5
  Jens Salumäe Estonia 86.5   106.5
  Jussi Hautamäki Finlandia 87.0   106.5
36 Thomas Hörl Austria 87.0   106.0
37 Igor Medved Słowenia 86.5   105.0
  Remi Santiago Francja 86.5   105.0
  Marco Steinauer Szwajcaria 86.0   105.0
40 Jiri Parma jr. Czechy 86.0   104.5
  Daniel Klausmann Niemcy 86.0   104.5
  Kamil Stoch Polska 86.0   104.5
43 Jakub Jiroutek Czechy 86.0   104.0
44 Harri Olli Finlandia 86.0   103.5
  Roland Audenrieth Niemcy 85.5   103.5
  Jaan Juris Estonia 86.0   103.5
47 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 86.0   103.0
  Wojciech Skupień Polska 85.0   103.0
  Nicolas Fettner Austria 86.0   103.0
50 Emmanuel Chedal Francja 85.0   102.0
  Ingemar Mayr Holandia 85.0   102.0
52 Robert Mateja Polska 85.0   101.5
53 Florian Knaus Austria 84.0   101.0
  Giancarlo Adami Włochy 85.0   101.0
55 Stefan Kaiser Austria 84.0   100.5
  Jonas Westberg Szwecja 84.0   100.5
  Dusan Orsula Słowacja 85.0   100.5
  Stefan Becker Austria 85.0   100.5
59 Michael Nagiller Austria 84.0   100.0
60 Tomisław Tajner Polska 83.0   99.0
61 Stefano Chiapolino Włochy 84.0   97.5
62 Jure Radelj Słowenia 83.0   97.0
63 Maxim Polunin Kazachstan 82.5   96.5
64 Michal Dolezal Czechy 83.0   96.0
65 Florentin Durand Francja 82.0   95.5
  Stanislav Filimonov Kazachstan 81.5   95.5
  Marco Beltrame Włochy 82.0   95.5
68 Pavel Gaiduk Kazachstan 83.0   95.0
  Heiri Kaelin Szwajcaria 83.0   95.0
  Kimmo Yliriesto Finlandia 82.0   95.0
  Frank Reichel Niemcy 83.0   95.0
72 Christoph Kreuzer Holandia 82.5   94.5
  Jan Mazoch Czechy 82.0   94.5
  Alexey Silaev Rosja 82.0   94.5
75 Gasper Cavlovic Słowenia 81.5   93.5
  Boy van Baarle Holandia 81.5   93.5
77 Tommy Schwall USA 81.0   93.0
78 Gerhard Hofer Austria 81.0   92.0
  Sergej Kozhevnikov Rosja 82.5   92.0
80 Jakub Hlava Czechy 82.0   91.5
  Bruno Hauswirth Szwajcaria 80.5   91.5
82 Dimitry Ipatov Rosja 82.5   91.0
  Alexander Belov Rosja 81.0   91.0
84 Mateusz Rutkowski Polska 81.0   90.5
  Radik Zhaparov Kazachstan 81.0   90.5
  Christian Muellener Szwajcaria 80.0   90.5
87 Denis Kornilov Rosja 81.5   90.0
88 Dirk Else Niemcy 89.0   89.5
  Marc Vogel Szwajcaria 81.0   89.5
  Simone Lepre Włochy 80.0   89.5
91 Andreas Küttel Szwajcaria 81.5   89.0
  Emmanuel Chedal Francja 80.5   89.0
93 Martin Mesik Słowacja 81.0   88.5
  Alexandr Tschaltsev Rosja 81.5   88.5
95 Alessio Bolognani Włochy 79.5   87.0
96 Ilja Rosliakov Rosja 80.5   86.5
97 Alexandr Svetlov Białoru¶ 79.0   86.0
  Jouko Hein Estonia 79.5   86.0
99 Assan Takhtakhunov Kazachstan 80.5   85.5
  Stefan Rammerstorfer Austria 80.0   85.5
101 Emil Westberg Szwecja 77.5   85.0
102 Dimitri Afanasenko Białoru¶ 77.5   82.5
103 Ciprian Ionita Rumunia 75.0   77.0
104 Hyung Ku Hyun Korea Pd. 77.0   72.5
105 Csaba Magdo Rumunia 73.5   71.0

« Puchar Kontynentalny 2002/2003 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2002/2003

Puchar Kontynentalny 2002/2003

Kalendarium
Lauri Hakola
Najbliższe zawody
13 grudnia 2019 (pi±tek)
10:30
P¦ Klingenthal
11:05
P¦ Klingenthal
11:45
P¦ Klingenthal
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M (1)
14:15
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M (2)
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
10:45
P¦ Klingenthal
seria próbna K
11:00
CoC Ruka
konkurs ind.
11:00
CoC-k Notodden
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich