Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
wrzesień 2019
Najbliższe zawody
21.09.2019, godz. 10:15
Stams HS-115
CoC-k
Kalendarz zawodów - Raw Air 2019
08.03.201919:30OsloNorwegiaHS-134kwalifikacje/prolog
09.03.201914:30OsloNorwegiaHS-134konkurs druż.
10.03.201914:30OsloNorwegiaHS-134konkurs ind.
11.03.201917:30LillehammerNorwegiaHS-140kwalifikacje/prolog
12.03.201917:00LillehammerNorwegiaHS-140konkurs ind.
13.03.201917:40TrondheimNorwegiaHS-140kwalifikacje/prolog
14.03.201917:00TrondheimNorwegiaHS-140konkurs ind.
15.03.201917:30VikersundNorwegiaHS-240kwalifikacje/prolog
16.03.201917:00VikersundNorwegiaHS-240konkurs druż.
17.03.201917:00VikersundNorwegiaHS-240konkurs ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnikkrajpunktystrata
1Ryoyu KobayashiJaponia2461.5 
2Stefan KraftAustria2458.6-2.9
3Robert JohanssonNorwegia2351.6-109.9
4Markus EisenbichlerNiemcy2296.8-164.7
5Johann Andre ForfangNorwegia2265.3-196.2
6Simon AmmannSzwajcaria2196.5-265.0
7Dawid KubackiPolska2196.0-265.5
8Jakub WolnyPolska2187.1-274.4
9Kamil StochPolska2147.6-313.9
10Evgeniy KlimovRosja2144.1-317.4
11Karl GeigerNiemcy2131.0-330.5
12Peter PrevcSłowenia2122.7-338.8
13Yukiya SatoJaponia2106.0-355.5
14Michael HayboeckAustria2075.0-386.5
15Constantin SchmidNiemcy2074.5-387.0
16Timi ZajcSłowenia2067.0-394.5
17Piotr ŻyłaPolska2050.6-410.9
18Domen PrevcSłowenia2013.4-448.1
19Junshiro KobayashiJaponia1932.5-529.0
20Antti AaltoFinlandia1885.2-576.3
21Killian PeierSzwajcaria1847.0-614.5
22Daniel HuberAustria1828.8-632.7
23Marius LindvikNorwegia1797.5-664.0
24Philipp AschenwaldAustria1734.1-727.4
25Roman KoudelkaCzechy1611.7-849.8
26Mikhail NazarovRosja1567.7-893.8
27Dimitry VassilievRosja1518.6-942.9
28Robin PedersenNorwegia1469.1-992.4
29Viktor PolasekCzechy1456.9-1004.6
30Manuel FettnerAustria1447.8-1013.7
31Naoki NakamuraJaponia1401.2-1060.3
32Richard FreitagNiemcy1361.3-1100.2
33Andreas WellingerNiemcy1333.3-1128.2
34Mackenzie Boyd-ClowesKanada1243.7-1217.8
35Anze SemenicSłowenia1201.2-1260.3
36Anders FannemelNorwegia1072.0-1389.5
37Halvor Egner GranerudNorwegia1017.0-1444.5
38Andreas StjernenNorwegia909.9-1551.6
39Stefan HulaPolska899.0-1562.5
40Daiki ItoJaponia893.6-1567.9
41Anze LanisekSłowenia889.3-1572.2
42Noriaki KasaiJaponia873.6-1587.9
43Clemens AignerAustria862.9-1598.6
44Jarkko MäättäFinlandia859.3-1602.2
45Sergey TkachenkoKazachstan806.8-1654.7
46Pius PaschkeNiemcy787.2-1674.3
47Stephan LeyheNiemcy782.5-1679.0
48Jonathan LearoydFrancja759.8-1701.7
49Jan HoerlAustria718.6-1742.9
50Cestmir KozisekCzechy707.7-1753.8
51Dominik PeterSzwajcaria702.1-1759.4
52Eetu NousiainenFinlandia661.7-1799.8
53Thomas Aasen MarkengNorwegia646.5-1815.0
54Paweł W±sekPolska602.9-1858.6
55Maksim SergeevRosja600.4-1861.1
56Sebastian ColloredoWłochy571.6-1889.9
57Andreas AlamommoFinlandia536.1-1925.4
58Kevin BicknerUSA532.7-1928.8
59Vladimir ZografskiBułgaria491.6-1969.9
60Sandro HauswirthSzwajcaria489.7-1971.8
61Luca EgloffSzwajcaria474.0-1987.5
62Alex InsamWłochy438.9-2022.6
63Matthew SoukupKanada403.4-2058.1
64Lukas HlavaCzechy397.2-2064.3
65Jernej DamjanSłowenia382.3-2079.2
66Casey LarsonUSA370.2-2091.3
67Artti AigroEstonia364.0-2097.5
68Sabirzhan MuminovKazachstan332.9-2128.6
69Ziga JelarSłowenia300.3-2161.2
70Martin HamannNiemcy289.4-2172.1
71Andreas SchulerSzwajcaria287.5-2174.0
72Tomas VancuraCzechy271.9-2189.6
73Martti NommeEstonia264.9-2196.6
74Oscar P. WesterheimNorwegia244.9-2216.6
75Andreas Granerud BuskumNorwegia203.9-2257.6
76Mats Bjerke MyhrenNorwegia191.5-2270.0
77Joakim AuneNorwegia186.6-2274.9
78Fredrik VillumstadNorwegia179.0-2282.5
79Andrew UrlaubUSA125.8-2335.7

Wyniki konkursów
08.03.2019OsloNorwegiaHS-134
Zwycięzca kwalifikacji: Robert Johansson (Norwegia)
09.03.2019OsloNorwegiaHS-134
Zwycięzcy: Norwegia
10.03.2019OsloNorwegiaHS-134
Zwycięzca: Robert Johansson (Norwegia)
11.03.2019LillehammerNorwegiaHS-140
Zwycięzca kwalifikacji: Junshiro Kobayashi (Japonia)
12.03.2019LillehammerNorwegiaHS-140
Zwycięzca: Stefan Kraft (Austria)
13.03.2019TrondheimNorwegiaHS-138
Zwycięzca kwalifikacji: Stefan Kraft (Austria)
14.03.2019TrondheimNorwegiaHS-138
Zwycięzca: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
15.03.2019VikersundNorwegiaHS-240
Zwycięzca kwalifikacji: Ryoyu Kobayashi (Japonia)
16.03.2019VikersundNorwegiaHS-240
Zwycięzcy: Słowenia
17.03.2019VikersundNorwegiaHS-240
Zwycięzca: Domen Prevc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Nico Faller
Najbliższe zawody
15 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Lillehammer
11:00
CoC Lillehammer
20 wrze¶nia 2019 (pi±tek)
19:30
CoC Stams
odprawa techniczna K/M
21 wrze¶nia 2019 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening K
10:15
CoC Stams
konkurs ind. K
13:30
CoC Stams
oficjalny trening M
15:30
CoC Stams
konkurs ind. M
22 wrze¶nia 2019 (niedziela)
08:30
CoC Stams
seria próbna K
09:15
CoC Stams
konkurs ind. K
12:00
CoC Stams
seria próbna M
13:00
CoC Stams
konkurs ind. M
28 wrze¶nia 2019 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
13:30
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
16:30
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Kto wygra LGP 2019?
Ryoyu Kobayashi
33%
Timi Zajc
20%
Kamil Stoch
15%
Yukiya Sato
11%
Dawid Kubacki
10%
Keiichi Sato
4%
Naoki Nakamura
2%
inny skoczek
2%
Karl Geiger
1%
Evgeniy Klimov
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich