Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2019
Najbliższe zawody
05.07.2019, godz. 18:00
Kranj HS-109
CoC
Klasyfikacja po konkursie: 10.03.2019, Oslo HS-134
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Robert Johansson Norwegia 547.0  
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 518.9 -28.1
3 Stefan Kraft Austria 516.5 -30.5
4 Markus Eisenbichler Niemcy 498.1 -48.9
5 Philipp Aschenwald Austria 482.5 -64.5
6 Yukiya Sato Japonia 474.9 -72.1
7 Timi Zajc Słowenia 474.0 -73.0
8 Peter Prevc Słowenia 470.4 -76.6
  Johann Andre Forfang Norwegia 470.4 -76.6
10 Killian Peier Szwajcaria 465.7 -81.3
11 Kamil Stoch Polska 463.8 -83.2
12 Karl Geiger Niemcy 463.4 -83.6
13 Junshiro Kobayashi Japonia 462.8 -84.2
14 Dawid Kubacki Polska 462.2 -84.8
15 Jakub Wolny Polska 460.6 -86.4
16 Robin Pedersen Norwegia 459.2 -87.8
17 Domen Prevc Słowenia 458.8 -88.2
18 Michael Hayboeck Austria 453.0 -94.0
19 Evgeniy Klimov Rosja 448.0 -99.0
20 Roman Koudelka Czechy 444.2 -102.8
21 Antti Aalto Finlandia 439.2 -107.8
22 Piotr Żyła Polska 437.7 -109.3
23 Manuel Fettner Austria 436.1 -110.9
24 Constantin Schmid Niemcy 433.3 -113.7
25 Simon Ammann Szwajcaria 431.3 -115.7
26 Noriaki Kasai Japonia 419.9 -127.1
27 Viktor Polasek Czechy 406.2 -140.8
28 Lukas Hlava Czechy 397.2 -149.8
29 Daniel Huber Austria 342.1 -204.9
30 Clemens Aigner Austria 319.2 -227.8
31 Anze Lanisek Słowenia 316.5 -230.5
32 Mikhail Nazarov Rosja 291.1 -255.9
33 Luca Egloff Szwajcaria 270.6 -276.4
34 Stephan Leyhe Niemcy 221.8 -325.2
35 Marius Lindvik Norwegia 213.7 -333.3
36 Vladimir Zografski Bułgaria 205.9 -341.1
37 Ziga Jelar Słowenia 203.7 -343.3
38 Stefan Hula Polska 203.3 -343.7
39 Jan Hoerl Austria 201.6 -345.4
40 Andreas Wellinger Niemcy 200.8 -346.2
41 Martin Hamann Niemcy 196.7 -350.3
42 Andreas Schuler Szwajcaria 195.2 -351.8
43 Andreas Stjernen Norwegia 188.3 -358.7
44 Thomas Aasen Markeng Norwegia 187.8 -359.2
45 Cestmir Kozisek Czechy 180.7 -366.3
46 Paweł W±sek Polska 178.9 -368.1
47 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 177.0 -370.0
  Eetu Nousiainen Finlandia 177.0 -370.0
49 Sebastian Colloredo Włochy 176.8 -370.2
50 Dimitry Vassiliev Rosja 174.9 -372.1
51 Daiki Ito Japonia 170.7 -376.3
52 Maksim Sergeev Rosja 169.2 -377.8
53 Jonathan Learoyd Francja 166.6 -380.4
54 Jarkko Määttä Finlandia 162.5 -384.5
55 Sergey Tkachenko Kazachstan 154.5 -392.5
56 Andreas Alamommo Finlandia 139.3 -407.7
57 Alex Insam Włochy 117.5 -429.5
58 Mats Bjerke Myhren Norwegia 96.9 -450.1
59 Halvor Egner Granerud Norwegia 95.4 -451.6
60 Artti Aigro Estonia 95.3 -451.7
  Kevin Bickner USA 95.3 -451.7
62 Naoki Nakamura Japonia 93.2 -453.8
63 Matthew Soukup Kanada 91.5 -455.5
64 Joakim Aune Norwegia 86.2 -460.8
65 Anders Fannemel Norwegia 85.3 -461.7
66 Anze Semenic Słowenia 84.7 -462.3
67 Pius Paschke Niemcy 78.7 -468.3
68 Andrew Urlaub USA 78.0 -469.0
69 Casey Larson USA 74.6 -472.4
70 Oscar P. Westerheim Norwegia 73.1 -473.9
71 Martti Nomme Estonia 71.6 -475.4
72 Sabirzhan Muminov Kazachstan 67.9 -479.1
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 2751  
2 Norwegia Norwegia 2503 -248
3 Polska Polska 2207 -545
4 Japonia Japonia 2140 -611
5 Niemcy Niemcy 2093 -658
6 Słowenia Słowenia 2008 -743
7 Czechy Czechy 1428 -1323
8 Szwajcaria Szwajcaria 1363 -1388
9 Rosja Rosja 1083 -1668
10 Finlandia Finlandia 918 -1833
11 Włochy Włochy 294 -2457
12 Kanada Kanada 269 -2483
13 USA USA 248 -2503
14 Kazachstan Kazachstan 222 -2529
15 Bułgaria Bułgaria 206 -2545
16 Estonia Estonia 167 -2584
17 Francja Francja 167 -2584

« powrót do strony głównej
Kalendarium
Janne Happonen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Tobias Lugert (1993)
Najbliższe zawody
5 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
CoC Kranj
odprawa techniczna
16:00
CoC Kranj
oficjalny trening
18:00
CoC Kranj
konkurs ind.
19:00
FIS Cup Szczyrk
odprawa techniczna
6 lipca 2019 (sobota)
08:30
CoC Kranj
seria próbna
09:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening K
09:30
CoC Kranj
konkurs ind.
09:45
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
10:30
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
13:00
FIS Cup Szczyrk
oficjalny trening M
14:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
15:00
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. M
7 lipca 2019 (niedziela)
09:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna K
09:45
FIS Cup Szczyrk
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Szczyrk
seria próbna M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich