Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
31
sierpień 2020
Najbliższe zawody
15.08.2020, godz. 10:30
Frenstat HS-106
LGP-k
11.03.2019 - Lillehammer (Norwegia) HS-140

Wyniki kwalifikacji
zawodnik kraj odl. punkty
1 Junshiro Kobayashi Japonia 139.5 143.1
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 137.0 140.8
3 Johann Andre Forfang Norwegia 143.5 138.0
4 Stefan Kraft Austria 131.5 135.2
5 Simon Ammann Szwajcaria 135.0 134.9
6 Andreas Stjernen Norwegia 136.5 132.5
7 Timi Zajc Słowenia 134.0 132.3
8 Kamil Stoch Polska 131.5 130.0
  Robert Johansson Norwegia 131.0 130.0
10 Karl Geiger Niemcy 134.5 128.9
11 Piotr Żyła Polska 126.5 128.4
12 Evgeniy Klimov Rosja 132.5 126.5
13 Peter Prevc Słowenia 130.0 125.4
14 Domen Prevc Słowenia 135.5 125.1
15 Dawid Kubacki Polska 126.5 124.9
16 Constantin Schmid Niemcy 133.5 124.0
17 Stefan Hula Polska 131.5 123.7
18 Markus Eisenbichler Niemcy 132.5 122.6
19 Daniel Huber Austria 127.0 122.2
20 Philipp Aschenwald Austria 126.0 120.1
21 Killian Peier Szwajcaria 129.0 119.4
22 Pius Paschke Niemcy 133.5 119.3
23 Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 130.0 118.7
24 Jakub Wolny Polska 127.0 118.3
25 Yukiya Sato Japonia 124.0 117.5
26 Viktor Polasek Czechy 126.5 117.1
27 Michael Hayboeck Austria 127.0 116.4
28 Stephan Leyhe Niemcy 127.5 116.0
29 Daiki Ito Japonia 125.5 115.3
30 Anze Lanisek Słowenia 122.0 115.2
31 Noriaki Kasai Japonia 127.5 113.7
32 Mikhail Nazarov Rosja 129.5 113.1
33 Antti Aalto Finlandia 124.5 112.9
34 Naoki Nakamura Japonia 128.0 109.0
35 Oscar P. Westerheim Norwegia 131.0 108.7
36 Roman Koudelka Czechy 123.0 108.0
37 Andreas Wellinger Niemcy 122.0 107.7
38 Marius Lindvik Norwegia 136.0 107.5
39 Andreas Granerud Buskum Norwegia 124.5 107.0
40 Halvor Egner Granerud Norwegia 122.5 106.5
41 Clemens Aigner Austria 124.0 106.0
42 Jonathan Learoyd Francja 127.0 105.2
43 Jan Hoerl Austria 124.5 104.3
44 Robin Pedersen Norwegia 121.0 104.2
45 Luca Egloff Szwajcaria 123.5 102.5
46 Joakim Aune Norwegia 125.0 100.4
47 Dmitriy Vassiliev Rosja 124.0 100.3
48 Fredrik Villumstad Norwegia 121.0 99.9
49 Jarkko Maatta Finlandia 121.5 99.7
50 Manuel Fettner Austria 119.5 99.4
51 Sergey Tkachenko Kazachstan 125.5 99.2
52 Casey Larson USA 121.0 98.1
53 Matthew Soukup Kanada 121.5 98.0
54 Cestmir Kozisek Czechy 118.0 96.9
55 Ziga Jelar Słowenia 117.5 96.6
56 Eetu Nousiainen Finlandia 119.5 96.2
57 Mats Bjerke Myhren Norwegia 122.0 94.6
58 Thomas Aasen Markeng Norwegia 118.5 94.5
59 Anders Fannemel Norwegia 116.5 93.8
60 Anze Semenic Słowenia 113.5 93.5
61 Martin Hamann Niemcy 116.5 92.7
62 Andreas Schuler Szwajcaria 122.0 92.3
63 Martti Nomme Estonia 115.0 87.2
64 Kevin Bickner USA 112.5 86.3
65 Vladimir Zografski Bułgaria 110.5 86.0
66 Sebastian Colloredo Włochy 115.5 85.0
67 Paweł Wąsek Polska 111.0 81.9
68 Andreas Alamommo Finlandia 112.5 81.7
69 Alex Insam Włochy 111.0 81.1
70 Sabirzhan Muminov Kazachstan 109.5 74.7
71 Artti Aigro Estonia 99.5 48.3
72 Andrew Urlaub USA 98.0 47.8
73 Maksim Sergeev Rosja 94.0 45.7
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Raw Air 2019 - wszystkie konkursy »
Kalendarium
Atle Pedersen Roensen
Najbliższe zawody
14 sierpnia 2020 (piątek)
10:00
LGP-k Frenstat
odprawa techniczna
15:00
LGP-k Frenstat
oficjalny trening
17:00
LGP-k Frenstat
kwalifikacje
15 sierpnia 2020 (sobota)
09:00
LGP-k Frenstat
seria próbna
10:30
LGP-k Frenstat
konkurs ind.
21 sierpnia 2020 (piątek)
11:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
22 sierpnia 2020 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich