BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
listopad 2020
Najbliższe zawody
29.11.2020, godz. 15:30
Ruka HS-142
13.03.2019 - Trondheim (Norwegia) HS-138

Wyniki kwalifikacji
zawodnik kraj odl. punkty
1 Stefan Kraft Austria 135.5 138.5
2 Ryoyu Kobayashi Japonia 130.5 127.1
3 Dawid Kubacki Polska 130.0 126.8
4 Timi Zajc Słowenia 126.5 122.4
5 Johann Andre Forfang Norwegia 127.0 121.5
6 Evgeniy Klimov Rosja 128.5 121.2
7 Andreas Stjernen Norwegia 127.5 121.1
8 Robert Johansson Norwegia 128.0 120.3
9 Markus Eisenbichler Niemcy 126.5 120.1
10 Constantin Schmid Niemcy 126.0 119.9
11 Philipp Aschenwald Austria 124.5 115.5
12 Killian Peier Szwajcaria 124.5 115.3
13 Richard Freitag Niemcy 122.5 113.1
14 Kamil Stoch Polska 123.0 112.8
15 Jakub Wolny Polska 122.5 112.7
16 Jernej Damjan Słowenia 121.5 111.0
17 Michael Hayboeck Austria 121.0 110.3
18 Junshiro Kobayashi Japonia 122.5 109.9
19 Yukiya Sato Japonia 122.5 109.0
20 Daniel Huber Austria 121.5 108.9
21 Antti Aalto Finlandia 121.5 108.8
22 Marius Lindvik Norwegia 120.5 108.4
23 Karl Geiger Niemcy 120.0 107.9
24 Manuel Fettner Austria 120.5 107.5
25 Simon Ammann Szwajcaria 120.0 107.1
26 Piotr Żyła Polska 120.5 106.9
27 Sergey Tkachenko Kazachstan 120.5 106.1
28 Robin Pedersen Norwegia 120.5 105.9
29 Stephan Leyhe Niemcy 119.5 105.6
30 Peter Prevc Słowenia 120.0 104.2
31 Roman Koudelka Czechy 119.5 103.4
32 Anze Lanisek Słowenia 118.0 103.2
33 Andreas Wellinger Niemcy 119.0 101.9
  Mackenzie Boyd-Clowes Kanada 118.0 101.9
35 Mikhail Nazarov Rosja 117.0 101.7
36 Daiki Ito Japonia 116.5 100.2
37 Thomas Aasen Markeng Norwegia 117.5 99.8
38 Viktor Polasek Czechy 117.0 99.7
39 Halvor Egner Granerud Norwegia 118.0 99.1
40 Dmitriy Vassiliev Rosja 119.0 98.2
41 Jarkko Maatta Finlandia 115.0 97.9
42 Naoki Nakamura Japonia 116.0 97.4
43 Paweł Wąsek Polska 116.0 96.8
44 Stefan Hula Polska 115.0 95.2
45 Pius Paschke Niemcy 114.0 93.8
46 Kevin Bickner USA 113.5 93.5
47 Cestmir Kozisek Czechy 113.5 93.0
48 Jan Hoerl Austria 114.5 92.9
49 Clemens Aigner Austria 114.0 92.5
50 Sebastian Colloredo Włochy 114.0 90.9
51 Alex Insam Włochy 112.5 90.7
52 Sandro Hauswirth Szwajcaria 112.0 90.4
53 Noriaki Kasai Japonia 111.5 88.2
54 Domen Prevc Słowenia 111.5 87.1
55 Jonathan Learoyd Francja 112.0 86.9
56 Dominik Peter Szwajcaria 110.0 85.9
57 Eetu Nousiainen Finlandia 109.0 85.7
58 Anze Semenic Słowenia 109.5 85.0
59 Vladimir Zografski Bułgaria 109.5 83.9
60 Andreas Alamommo Finlandia 108.5 83.6
61 Sabirzhan Muminov Kazachstan 109.0 82.2
62 Matthew Soukup Kanada 107.0 79.7
63 Artti Aigro Estonia 107.0 78.9
64 Casey Larson USA 105.5 77.2
65 Maksim Sergeev Rosja 101.5 71.0
66 Martti Nomme Estonia DSQ DSQ
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

« Raw Air 2019 - wszystkie konkursy »
Kalendarium
Andreas Aren
Dziś urodziny obchodzą:
Clas Brede Bråthen (1968)
Najbliższe zawody
28 listopada 2020 (sobota)
15:15
PŚ Ruka
16:30
PŚ Ruka
29 listopada 2020 (niedziela)
14:00
PŚ Ruka
kwalifikacje
15:30
PŚ Ruka
konkurs ind.
4 grudnia 2020 (piątek)
11:30
PŚ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
PŚ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
PŚ Niżny Tagił
kwalifikacje
5 grudnia 2020 (sobota)
15:15
PŚ Niżny Tagił
seria próbna
16:30
PŚ Niżny Tagił
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
21:35
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka
jutro
01:04
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka
jutro
01:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka
jutro
02:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka
jutro
06:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka
jutro
11:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka
jutro
14:55
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
jutro
15:25
Eurosport
Player
Puchar Świata - Ruka | HS 142, konkurs indywidualny
(całość, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
15:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka
LIVE
jutro
17:15
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze Świata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra PŚ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich